097 184 30 63
  1. Кросфіт

Станції для функціонального тренінгу Explode

Сортувати:
Filter
Ціна
Виробник
Лінія
Кількість тренувальних місць
- Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Переглянути відео
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
- Кроссфіт - тренувальний процес нового покоління
Кроссфіт - тренувальний процес нового покоління
Кроссфіт - тренувальний процес нового покоління
- Міжнародний турнір з кросфіта визначив переможців
Міжнародний турнір з кросфіта визначив переможців
Міжнародний турнір з кросфіта визначив переможців

Дорогу новим рішенням!

Виробник якісних спортивних тренажерів «Інтер Атлетика» радує новими технологіями, які часто виявляються революційними для сучасного ринку. Саме так і сталося, коли вперше були випущені станції для функціонального тренінгу Explode - це виріб для вправ силового екстриму і виконання функціонального тренінгу. Це справжній комплекс, в якому містяться спеціальні елементи і блоки. Навіть спортсмени різного рівня, зможуть знайти для себе потрібне функціональне наповнення, при цьому враховуючи необхідні норми безпеки. На сьогоднішній день, станції стали новим словом в оснащенні фітнес-центрів і спортивних залів.

Для чого потрібні функціональні станції Explode?

Всебічні тренування, які можуть проходити як в групі, так і персонально, забезпечує тренажер-станція Explode. Тільки уявіть: на ньому одночасно можуть займатися навіть 10 осіб. В процесі тренування активно розвивається гнучкість, витривалість і сила. Завдяки відмінному функціоналу, на станції Explode можна проводити різноманітні і корисні тренування. На блоках легко розміщується безліч елементів додаткового обладнання: функціональні петлі, груші, рами, турніки, тумби для сходження і стрибків, рукоходи і еспандери. І цей список не закінчується. Саме тому спектр вправ з цим тренажером дійсно широкий - це можуть бути заняття з гирями, жим, тяги, віджимання, підтягування, метання медбол і інші.

Навіть при порівняно невеликих габаритах, функціональний набір станції Explode просто вражає великим переліком блоків і спеціалізованих виробів. Таке обладнання стане прекрасним доповненням для будь-якого спортивного клубу, в якому постійно займаються спортсмени різних напрямків. Він адаптований до сучасних рішень і дозволяє якісно урізноманітнити процес тренування.

Чому саме наша лінійка Explode?

Компанія «Інтер Атлетика» - це саме той виробник, який завжди прагне в майбутнє. Тому виготовлені товари завжди якісно відповідають вимогам у спортивній галузі. Лінійка Explode - це найкраще рішення для відомого по всьому світу функціонального тренінгу, який набирає популярність стрімкими темпами. Продукція вже представлена ​​не тільки на вітчизняних, а й на багатьох світових виставках, де вона отримує тільки позитивні відгуки. Купівля станції стане надійним вкладенням в спортивні успіхи, які Вас чекають після регулярних тренувань!