097 184 30 63
 1. Центр допомоги

Політика конфіденційності

Угода про конфіденційність складена відповідно до Закону України від 01.06.2010 року №2297 "Про персональні дані" і визначає порядок обробки наданої інформації, що відповідає умовам, описаним в розділі "Політика конфіденційності.”

Визначення термінів

У Політиці конфіденційності використовуються терміни:

 • Персональні дані - відомості про фізичну особу, надані в добровільному порядку Користувачем.
 • Послуга / Сервіс / Товар - сукупність наданої інтернет-магазином interatletika.com.ua інформації для максимально зручного використання сайту.
 • Суб'єкт персональних даних (Користувач) - фізична особа, яка надає інформацію про персональні дані, по якій особу можна ідентифікувати.
 • Обробка персональних даних - дії різного характеру: реєстрація, зберігання, зміна, використання, поширення та знищення інформації, наданої Користувачем.
 • Поширення і використання персональних даних - дії з передачі частково або повністю прав на управління персональними даними третім особам за згодою Суб'єкта персональних даних.
Загальні положення

Діюча Політика поширюється на дані, отримані в процесі використання Вами наданими сайтом сервісами.

З метою надання максимально якісного сервісу ми використовуємо Ваші персональні дані.

Мета Політики - інформування Вас про методи обробки персональних даних та забезпечення безпеки.

При використанні онлайн-сервісів Ви даєте свою згоду на обробку даних відповідно до цієї Політики конфіденційності.

Обробка Ваших персональних даних здійснюється відповідно до вимог чинного Закону України.

Адміністрація сайту не перевіряє достовірність персональних даних, наданих Суб'єктом, і не несе відповідальності за недостовірну інформацію.

Ми цілеспрямовано не збираємо інформацію неповнолітніх осіб. Фізичні особи молодше 18 років не повинні надавати персональну інформацію.

Збір персональних даних

Ви надаєте згоду на обробку персональних даних при реєстрації, оформленні замовлення (підтвердження покупки, оплата товару), беручи участь в розіграшах і акційних пропозиціях.

До персональних даних Користувача відносяться: прізвище, ім'я, по батькові, номер телефону, країна проживання, місце роботи, посада, адреса електронної пошти. Ми просимо повідомити тільки ті дані, які необхідні для оповіщення Вас про розіграші, акції, знижки та інші вигідні пропозиції.

Для максимально комфортного перебування на сайті ми використовуємо cookie - файли, що містять невеликий обсяг інформації. За допомогою cookie ми проводимо аналіз інтересів, поведінкові фактори Користувача для поліпшення взаємодії з сайтом, визначення навігації та найбільш зручного інтерфейсу сервісу.

Надання доступу до особистої інформації

Ми надаємо доступ до персональних даних за умови, що Ви даєте згоду на обробку персональних даних третіми особами (партнерські сайти, соціальні мережі).

Наш сервіс може містити посилання на сайти партнерів, чия Політика буде відрізнятися від нашої. Рекомендуємо самостійно перевіряти політику всіх сайтів, які ви відвідуєте.

Ми зберігаємо за собою право надавати доступ до персональної інформації з метою:

 • відправки рекламного / інформаційного контенту відповідно до Ваших побажань і уподобань;
 • виставлення рахунків на оплату товару;
 • уточнення особистої інформації та надання підтримки користувачам;
 • поліпшення і підтримки послуг, що надаються;
 • відправки системних повідомлень;
 • пред'явлення судових позовів.
Захист особистої інформації та її зміна

Ми вживаємо всіх необхідних заходів для захисту персональних даних від розкриття особистої інформації, несанкціонованого доступу третіми особами, видалення облікового запису. До цих заходів відносяться: внутрішня перевірка процесів збору, обробки та зберігання даних, шифрування інформації.

Ви в будь-який момент можете звернутися до нас для отримання доступу до Вашої персональної інформації.

Ви маєте право вносити зміни в Ваші персональні дані, якщо вони невірні, або видалити обліковий запис разом з усією наданою інформацією.

Зміна діючої Політики

Зміни, що вносяться до політику конфіденційності, будуть опубліковані в цьому розділі / на цій сторінці.