097 184 30 63
 1. Силові тренажери

Гіперекстензія

Сортувати:
Новинка
22 799
6 006
5 286
base64 Распродажа недели
-10%
21 630
19 467
12 912
82 434
41 292
base64 Gymnova
37 470
34 944
- Гіперекстензія KF319
Під замовлення
0
33 846
33 672
31 068
29 124
Filter
Ціна
Виробник
Максимальне навантаження
Максимальна вага користувача
Виконання
Матеріал
- Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Переглянути відео
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
- Силові тренажери - запорука атлетичного підтягнутого тіла
Силові тренажери - запорука атлетичного підтягнутого тіла
Силові тренажери - запорука атлетичного підтягнутого тіла
- Гіперекстензія – тренажер для зміцнення спини
Гіперекстензія – тренажер для зміцнення спини
Гіперекстензія – тренажер для зміцнення спини

Гіперекстензія - тренажер для спини і хребта

Базовий елемент в розвитку і зміцненні м'язів нижньої частини спини називається гіперекстензія, що перекладається з англійського як “перерозгинання”. Дійсно, вправи спрямовані на згинання і розгинання спини з використанням тренажера у вигляді похилої конструкції з подушечками для тазостегнового відділу і м'якими валиками для фіксації ніг. Одна із базових назв спортивного обладнання - римський стілець.

Що за тренажер- гіперекстензія?

Його основне завдання - зміцнення м'язів спини, що знаходяться вздовж хребетного стовпа. Без виконання даної вправи травмонебезпечно переходити до присідань з навантаженням чи виконання станової тяги. Похила конструкція з валиками для ніг і подушкою для спини забезпечує комфорт і безпеку спортсмену. Спортінвентар ергономічний, тому не займе багато вільного місця, підходять для тренувань як жінкам, так і чоловікам з різним рівнем фізичної підготовки.

Основне навантаження йде на поперековий відділ і задню частину сідниць. В процесі задіяні також глибоко розташовані м'язи хребта, які зазвичай не беруть участі при виконанні базових вправ.

Кому потрібна гіперекстензія

 • Професіоналам і новачкам. Добре натреновані м'язові групи спини - запорука безпечних силових тренувань, наприклад, при виконанні присідань з обтяженнями, станової тяги. Дана вправа підходить для розігріву, розтягування сухожиль і ізольованої розминки.
 • Для людей, які мають проблеми зі спиною. Систематичні заняття допоможуть позбутися болю в попереку. Часто тренажер гіперекстензію рекомендують для профілактики радикуліту.
 • Тим, хто веде малорухливий спосіб життя. Малорухливий спосіб життя - проблема сучасних офісних працівників. Кожен другий, а то й усі, скаржаться на біль в попереку. Привести м'язи в тонус, розім'яти розгиначі поперекового відділу і шиї допоможуть заняття на обладнанні.

Які бувають види гіперекстензії

Агрегат відрізняється невеликою вагою, тому ви з легкістю пересунете його в потрібне місце. Це силовий тренажер для дому, який займає мало місця, а займатися можуть всі члени сім'ї. Для цього необхідно відрегулювати обладнання під індивідуальні параметри, виставити потрібну висоту. В інтернет-магазині "Інтер Атлетика" представлені два типи виробів: похилі (м'яка подушка закріплена під кутом 45 градусів) і горизонтальні (у вигляді лави).

Види гіперекстензії за способом навантаження

 • Похилі. Конструкція таких моделей знімає додаткове навантаження з попереку. Хороший варіант для новачків і тих, хто відновлюється після травм.
 • Прямі. Платформа знаходиться паралельно підлозі. На тренажері можна розробити сухожилля, максимально ефективно опрацювати м'язи нижньої частини спини.
 • Зворотні. Виконання вправ створює ударне навантаження на м'язові групи поперекового відділу і сідниць.
 • З обтяженням. Для тренувального процесу можна застосовувати будь-який з перерахованих вище варіантів. Для збільшення навантаження на мускулатуру використовуються диски, гантелі, гирі.

Як правильно тренуватися на гіперекстензії

Тренування повинні бути ефективними і безпечними. Техніка досить проста:

 1. Для початку необхідно відрегулювати обладнання під свій зріст. Передні валики при цьому мають розташовуватися саме там, де знаходиться згин стегна і попереку.
 2. Нижні валики залишаються у спортсмена трохи вище ахіллового сухожилля. Після того, як тренажер буде оптимізований під фігуру користувача, можна приступити до процесу.
 3. Не перестарайтеся у згинанні спини, щоб не створювати додаткове навантаження на хребет. У зігнутому положенні кут між корпусом і ногами має створювати кут в 90 градусів.
 4. Намагайтеся, щоб під час розгинання ноги і спина знаходилися на одній прямій, не слід прогинатися. Виконуйте підходи плавно, без ривків. У цьому положенні необхідно залишитися на секунду і повторити цикл.
 5. Що стосується дихання: при опусканні робиться вдих, при поверненні у початкове положення - видих

Купити недорого гіперекстензію в Києві, Дніпрі, Львові, Полтаві, Харкові та інших містах України пропонує "Інтер Атлетика". Для цього відвідайте наш сайт і виберіть оптимальний для вас варіант. Якщо виникнуть питання, потрібно професійна допомога у виборі, звертайтеся до наших менеджерів. Гіперекстензія для хребта і спини - це профілактика різних захворювань, а також можливість зміцнити свою мускулатуру.