Допомога ЗСУ
Ми разом і ми переможемо!
067 777 58 66

Тренажери для грудей

Тренажери для грудей
Тренажери для грудей
51 996
- Пулловер InterAtletikGym ST123
Під замовлення
0
- Пулловер InterAtletikGym BT123
Під замовлення
0
- Жим вгору Explode KF802
Під замовлення
0
- Батерфляй Explode KF808
Під замовлення
0
- Мультижим Xline XR126
Під замовлення
0
- Груди-машина Xline X122
Під замовлення
0
- Груди-машина Xline XR122
Під замовлення
0
- Груди-машина NRG N112
Під замовлення
0
- Жим під кутом NRG N114
Під замовлення
0
155 034
160 025
162 798
101 380
- Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Переглянути відео
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
- Рукавички для фітнесу Fit forever – поєднання надійності, якості та стилю
Рукавички для фітнесу Fit forever – поєднання надійності, якості та стилю
Рукавички для фітнесу Fit forever – поєднання надійності, якості та стилю
- Лінійка тренажерів HL: ваш домашній зал стане яскравішим!
Лінійка тренажерів HL: ваш домашній зал стане яскравішим!
Лінійка тренажерів HL: ваш домашній зал стане яскравішим!
- Жим вгору X-Line RS 627
Під замовлення
0
- Груди машина X-Line RS 622
Під замовлення
0
106 628
191 470
Лави для жиму для грудей
51 800
66 600
70 300

Тренажери для грудей

Як сформувати сильні рельєфні грудні м'язи? Якщо ви хочете зміцнити і ефективно прокачати як основні, так і ізольовані групи м'язів, необхідно тренуватися на тренажерах для грудей. Обладнання розроблено таким чином, щоб включити в роботу потрібні м'язи і працювати виключно з цими групами. Спортінвентар відрізняється універсальністю, простотою використання, підходить і новачкові, і досвідченому спортсменові, а встановити агрегати можна в домашньому спортзалі.

Кому потрібно тренуватися на тренажерах для грудних м'язів?

Такий вид обладнання дозволяє не тільки зміцнити мускулатуру, але і поліпшити форму грудей у ​​представниць прекрасної статі. Жінки завжди намагалися підтримувати чудову форму і прагнути до досконалості. До 24 років доглядати за собою дійсно легко, але з уповільненням обміну речовин, шкірний і м'язовий тонус знижується. Ослаблені зони необхідно зміцнювати, а допоможе впоратися із завданням тренажер для грудних м'язів.

Спеціальна конструкція спортінвентарю задіє в процесі занять ті м'язові групи, які не вдається включити в роботу займаючись на інших пристроях, при цьому суглоби отримують мінімальне навантаження. Систематичні тренування дозволяють збільшити силу, витривалість, зміцнити м'язи, надавши їм бажаний рельєф.

Найпопулярніші види тренажерів для грудей

  • Метелик. Один з найбільш затребуваних тренажерів як в залі, так і для експлуатації в домашніх умовах. Він підходить для формування сильної грудної клітини та нарощування м'язової маси. Метелик створений для тих, хто тільки починає тренування. У центрі його знаходиться сидіння зі спинкою, а з боків розташовані силові гантелі (потрібно схрещувати перед собою, щоб прокачувати необхідну ділянку).
  • Далі слідує тренажер для грудей з гучною назвою хаммер. На ньому ви активно опрацюєте верхню частину грудної клітки. Така модель не найкращий варіант для маленької квартири через габарити, тому слід враховувати цю особливість. Завдяки наявності системи важелів і двох вантажних блоків, можна ефективно прокачати проблемні ділянки і включити по-максимуму в роботу м'язи.
  • Кросовер. На такому масивному обладнанні слід повторювати зведення і розведення рук, знаходячись в центрі пристрою. По обидва боки розташовуються вантажі, масу яких можна регулювати. На кросовері можна тренуватися в положенні лежачи.
  • Найпростішою моделлю вважається грудний еспандер, який можна використовувати і для дому, і для спортзалу. Такий вид спортінвентарю допоможе в тренуваннях з м'язами плечового пояса, рук і тулуба. Якщо заняття будуть регулярними, еспандер дозволяє отримати максимальний результат в короткі терміни.

Тренажер для грудних м'язів купити можна за вигідними цінами в спортивному магазині "Інтер Атлетика". Надійна конструкція, висока ефективність і гарантія результатів - те, що ви отримаєте, вибираючи товари нашого магазину.