097 184 30 63
  1. Центр допомоги

Умови використання сайту

Перед використанням сайту interatletika.com.ua ознайомтеся з умовами використання даного сайту.

Умови використання сайту

Дана угода укладається між Користувачем (Клієнтом) та Адміністрацією інтернет-магазину interatletika.com.ua і регулює способи використання продуктів і послуг, що доступні на Сайті Компанії. Ви маєте можливість користуватись та завантажувати контент з сайту виключно з метою некомерційного використання, за умови збереження всіх необхідних відомостей про право власності, які містяться в оригінальних вихідних файлах або копіях. Забороняється вносити зміни в матеріали цього Сайту, а також поширювати і рекламувати в комерційних цілях.

Права, обов'язки і відповідальність сторін

Адміністрація має право змінювати правила використання Сайту, змінювати / коригувати інформацію про товар і послуги в односторонньому порядку без будь-якого попередження. Зміни вступають в силу з моменту публікації контенту.

Користувач маєте право користуватися всіма сервісами та послугами, купувати товари, доступні на сайті, отримувати своєчасну консультацію щодо товару і послуг.

Компанія рекомендує перевіряти Правила використання Сайту на предмет зміни, доповнення та оновлення.

Реєстрація на сайті

Реєструючись на Сайті, Ви погоджуєтеся з Правилами сайту, а також даєте згоду на використання сайтом Ваших персональних даних. При реєстрації Ви отримуєте оригінальні логін і пароль. Надалі на Вас покладається відповідальність за всі дії під Вашим логіном та паролем на Сайті. Обов'язково повідомте адміністрацію сайту в разі їх втрати.

Зворотній зв'язок

Звертаючись до нас за допомогою, залишаючи коментарі на сайті, Ви несете відповідальність за викладений Вами контент. Сайт "Інтер Атлетика" не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену Користувачами даного Сайту, має право видаляти інформацію без Вашої згоди, в разі порушення правил цієї Угоди.

Користувачеві Сайту забороняється
  • надавати недостовірну інформацію про себе;
  • здійснювати незаконний збір, зберігання і поширення персональних даних про інших Користувачів;
  • використовувати інформацію і контент, доступні на сайті, в комерційних цілях;
  • закликати інших Користувачів до порушення Правил використання Сайту;
  • загрожувати, залякувати, нецензурно виражатися;
  • поширювати спам;
  • ділитися матеріалами еротичного, порнографічного та рекламного характеру;
  • пропагувати злочинну діяльність;
  • розміщувати будь-яку інформацію, яка порушує чинні Правила.
Сайти та контент третіх осіб

На Сайті можуть міститися матеріали (відео, зображення, посилання, рекламні банери, додатки та інший контент) з посиланням на інші джерела (треті особи). Компанія не несе відповідальності за розміщену на сайтах третіх осіб інформацію, до яких Клієнт отримує доступ через Сайт. З того самого моменту, коли Користувач залишає Сайт і переходить на сайт третіх осіб, діючі Правила більше не поширюються на Користувача.

Повідомлення, розсилки, акційні пропозиції та конкурси в соціальних мережах

Компанія "Інтер Атлетика" може відправляти через форму зворотного зв'язку, зазначену Вами, інформацію про акції, конкурси, розіграші, новинки та інші цікаві пропозиції. Повідомлення можуть приходити у вигляді листа на електронну пошту, SMS-повідомлення, повідомлення на будь-який найбільш зручний для Вас месенджер (Viber, Telegram і т.п.).

Маркетингові та інформаційні розсилки здійснюються на основі підписки на розсилку, яку Ви оформляєте при реєстрації або купівлі товару. Якщо Ви не бажаєте отримувати повідомлення, можете відписатися від розсилки в особистому кабінеті на Сайті Компанії.

Ми проводимо розіграші та конкурси, про що повідомляємо на сторінках наших соціальних мереж (Facebook, Instagram). Переможець визначається відповідно до правил конкурсу, імена переможців публікуємо в тій же соціальній мережі, де проводився конкурс.