097 184 30 63
  1. Центр допомоги

Збирання тренажерів

Фахівці нашого сервісного центру надають кваліфіковані послуги по збірці різних видів тренажерів як в залі, так і на дому у замовника. Для виконання поставлених завдань ми маємо в своєму розпорядженні сформовану команду досвідчених фахівців, які працюють на постійній основі. Вони використовують спеціальне обладнання та інструменти по надійній і якісній збірці тренажерів.

Які тренажери ми збираємо?

Ми здійснюємо збірку тренажерів на дому різної складності і видів - від складання одного тренажера до облаштування повноцінного домашнього спортзалу. Ви можете скористатися однією з послуг по збірці спортивного обладнання:

  • Силові тренажери. Проводиться монтаж основи і вузлів кріплень. Знадобляться гранична уважність і точність, тому збірка силового тренажера (особливо вантажноблокових) - задача, яку повинен виконувати досвідчений фахівець.
  • Бігові доріжки. Встановлюються на рівну поверхню, в процесі приділяється увага їх стійкості, правильному підключенню бортових приладів.
  • Велотренажери. Кардіотренажери складаються з великої кількості вузлів і деталей, які повинні правильно з'єднуватися між собою для досягнення високої ефективності і безпеки занять.
  • Гребні тренажери. Відрізняються масивною конструкцію, монтаж якої повинні проводити не менше двох фахівців.
  • Орбітреки. Включають в себе велику кількість елементів, потребують ретельної збірки і правильного налаштування параметрів.

Ми надаємо допомогу в монтажі спортивного обладнання як в Києві, так і в інших населених пунктах України. Послуга є платною, кінцева вартість обговорюється індивідуально.

При доставці і збірці тренажера ви отримаєте консультацію по експлуатації та обслуговуванню. Якщо Вам потрібна допомога в збірці спортінвентарю, достатньо оформити заявку на нашому сайті.

моб. тел: (050) 444-75-81

prof.service@interatletika.com

Замовити послугу
Захист від автоматичного заповнення