097 184 30 63
  1. Кросфіт
  2. Станції для функціонального тренінгу Explode
  3. InterAtletika

Станція для функціонального тренінгу Explode KF-S2

Код: KF-S2
0
Під замовлення
399 906
Оплата

Готівкою, Банківської картою, Безготівковий розрахунок, Кредит і розстрочка

Гарантія
  • 12 місяців
Обмін / повернення товару впродовж 14 днів
Фото InterAtletika
InterAtletika Наше виробництво
Показати всі товари бренду

Опис Станція для функціонального тренінгу Explode KF-S2

Станція для функціонального тренінгу KS-S2

Explode – професійна лінія обладнання для функціонального тренінгу, кросфіта і силового екстриму.

Станція Explode – це комплекс, що включає в себе різні блоки і елементи, що дозволяють провести ефективну і всебічну тренування. За допомогою даної станції можна розвивати силу, витривалість, швидкість, гнучкість. Станція Explode передбачає можливість проводити не тільки персональні тренування, але і заняття цілих груп – одночасно тренуватися може до 15 осіб.

Крім того, запропонований функціонал обладнання гарантує високий рівень, якість і ефективність тренувань. Так станція передбачає розміщення функціональних петель, гантель, боксерської груші, каната, рам для присідань, підтягувань, віджимань, турніка, рукохіду, тумб для стрибків, платформ вишагіванія, еспандерів і багато інших різновидів спортивного обладнання та інвентарю. У будь-якому випадку, можливості, які надає обладнання Explode, дозволять вам придбати станцію, точно відповідає вашим уявленням і вимогам.

З усіх чотирьох станцій, які представлені в лінійці Explode, модель KS- S2 володіє найбільш широкими можливостями комплектації. Завдяки великій площі, станція KS- S2 дозволяє розмістити досить значний набір спортивного інвентарю. Станція Explode KS- S2 – це сучасне продумане обладнання, яке доповнить будь-який профільований клуб для кросфіт, або ж стане чудовим рішенням для залів, які прагнуть урізноманітнити тренувальний процес і адаптувати його до вимог сучасного фітнесу.

Лінійка обладнання Explode проводиться компанією "Інтер Атлетика", яка завоювала довіру не тільки вітчизняного виробника, а й користується популярністю на багатьох європейських ринках. А тому станції Explode виготовляються за суворими стандартами якості, відрізняються чудовими експлуатаційними характеристиками. В Європі Explode успішно конкурують з продукцією відомих виробників, не поступаються їм ні в якості, ні в функціональності. Дана лінійка відзначена на багатьох світових і вітчизняних виставках, вже використовується в тренувальному процесі відомих спортсменів, стронгменів.

Набір гантелей і боксерська груша в комплект не входять.

Характеристики Станція для функціонального тренінгу Explode KF-S2
Лінія
Explode
Кількість тренувальних місць
15
Займана площа, кв.
17
Блокова рама
+
Бруси
+
Кріплення для набору гантелей
+
Дивитися всі характеристики
Відгуки покупців
0
Додати відгук
support.svg
Важко вибрати?
Наші фахівці завжди допоможуть!
+380 44 391 31 20