097 184 30 63

Кросфіт

З цієї категорії
- Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Переглянути відео
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
- Кроссфіт - тренувальний процес нового покоління
Кроссфіт - тренувальний процес нового покоління
Кроссфіт - тренувальний процес нового покоління
- Міжнародний турнір з кросфіта визначив переможців
Міжнародний турнір з кросфіта визначив переможців
Міжнародний турнір з кросфіта визначив переможців
Топ продажів
218 927
131 985
3 684
3 114
2 639
2 178
2 053
2 053
1 676

Кращі товари для кросфіту

На сьогодні, Кросфіт є популярним видом спорту, який поєднує безліч різних вправ. Але, головним призначенням кросфіта є виживання в будь-яких умовах і можливість долати життєві труднощі. Це прекрасна підготовка, яка стане в пригоді кожному спортсмену.

Чому саме Кросфіт?

Тренажери для кросфіта дозволяють отримати доступ до універсальної техніки, яка дозволяє залучити практично всі основні види м'язів. Ви можете успішно тренувати відразу все тіло: за допомогою преса, віджимань, бігу, гантелей, підтягувань і присідань. Це все складові частини кросфіта, які просто не можуть обійтися без спеціального обладнання.

Цей вид спорту підходить і для чоловіків, і для жінок. У світі кроссфіта з'являється все більше спортсменів різних вікових груп, професій і соціальних статусів. Все заради того, щоб виглядати привабливо і підтягнуто, а також постійно підтримувати хорошу фізичну форму. Для початку вправ навіть не буде потрібно особливої ​​фізичної підготовки: Ви зможете самі розробити початкову програму і тільки після цього підвищувати рівень навантаження.

Купити обладнання для кросфіту можна в спортивному інтернет магазині Інтер Атлетика. Тут Ви знайдете мішки, гантелі, турніки, які одразу після доставки вже можна використовувати для виконання вправ.

Найбільш популярні снаряди

Тренажер Кросфіт номер один це багатофункціональна станція, на якій Ви зможете самостійно відрегулювати навантаження та опрацювати відразу всі відомі групи м'язів. Станції слід вибирати для домашнього спортивного залу, якщо Ви готові знайти вільне місце у своїй квартирі. Залежно від фінансових можливостей і своїх вимог, в магазині Інтер Атлетика ми допоможемо Вам підібрати зручну у використанні модель. Якщо Ви тільки починаєте виконувати вправи, тоді вибирайте станцію з меншою кількістю додаткових снарядів. Якщо Ви вже серйозний спортсмен і постійно тренуєтеся, тоді обирайте мультифункціональну станцію.

Грифи, штанги – це обладнання для Кросфіт залу, без якого не можуть обійтися силові тренування. Вправи допоможуть накачати м'язи стегон, зміцнити хребет, а також поліпшити м'язи спини та сідниці. Всі вироби виконані з якісного матеріалу, який допоможе в проведенні ефективних занять.

Найкраще Кросфіт обладнання Ви можете знайти в спортивному магазині Інтер Атлетика з гарантійними умовами. Робіть свій вибір і починайте тренуватися у своє задоволення, використовуючи якісне обладнання.