097 184 30 63
 1. Силові тренажери

Лави для преса

Сортувати:
-8%
18 799
17 295
-8%
8 400
7 728
Хіт
-8%
3 978
3 660
base64 Распродажа недели
-8%
6 450
5 934
-8%
5 244
4 824
-8%
4 176
3 842
-8%
3 000
2 760
base64 Gymnova
19 095
9 540
9 204
Filter
Ціна
Виробник
Вид застосування
Максимальне навантаження
Регулювання спинки
Виконання
Матеріал
- Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Переглянути відео
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
- Як просто, швидко і ефективно накачати прес
Як просто, швидко і ефективно накачати прес
Як просто, швидко і ефективно накачати прес
- ТОП-10 вправ для опрацювання преса вдома
ТОП-10 вправ для опрацювання преса вдома
ТОП-10 вправ для опрацювання преса вдома

Лави для преса: як накачати заповітні кубики в домашніх умовах

Плаский живіт і досконалі кубики преса - мрія багатьох чоловіків і жінок. Можна заздрісно задивлятися на спортивні накачані тіла або тренуватися, моделюючи власне тіло. Існує багато різних методик, спрямованих на опрацювання черевних м'язів, але кращим тренажером в даному питанні є лава для преса. Це універсальне, просте у використанні спортивне обладнання, яке задовільнить запити людей з різним рівнем фізичної підготовки - і новачка, і прокачаного спортсмена. Все, що потрібно від користувача - систематично тренуватися і не зупинятися на половині пройденого шляху! Тоді і лише тоді тренувальний процес принесе успіх.

Лава для преса - ефективний тренажер для опрацювання черевних м'язів

Спортінвентар призначається для використання як в тренажерному залі, так і в домашніх умовах. Займаючись дома, ви тренуєтеся в зручний час, не підлаштовуючись під робочий графік тренажерного залу, а також можете купити лаву для преса, яка задовольнить всі ваші потреби і побажання.

Тренажер не займе багато місця в приміщенні, а варіативність вправ дозволить ефективно пропрацювати не тільки черевні м'язи, але також спину, руки, ноги. Використовуючи додатково обтяження, можна значно розширити тренувальну програму. Варто відзначити, що невеликі габарити роблять обладнання практичним і затребуваним. Також існують моделі зі складною конструкцією, що особливо важливо, якщо у вашій квартирі кожен сантиметр площі на рахунку, але ви рішуче налаштовані прокачати прес.

Лава для преса: види і особливості конструкції

В інтернет-магазині "Інтер Атлетика" є різні моделі тренажерів, які різняться дизайном, призначенням, конструкцією. Кожен з них виконує основне завдання - ефективно включає в роботу черевні м'язи, але має свої відмінності.

На нашому сайті представлено лави для преса:

 • Класичні. Такі варіанти зустрічаються двох видів - виконані під кутом і горизонтальні. Кут нахилу визначає рівень навантаження на м'язи - чим більший кут, тим більше навантаження отримує мускулатура. Вони зрозумілі і прості у використанні, підходять для людей з будь-яким рівнем підготовки.
 • Вигнуті. Конструкція вигнута, що дає ортопедичний ефект. Заняття на такому тренажері ефективні не лише в опрацюванні черевних м'язів, але також допоможуть позбутися від проблем з хребтом і болю в попереку.
 • Регульовані. Універсальний, практичний і найбільш затребуваний варіант для опрацювання м'язових груп преса. Регульована конструкція спинки дозволяє виконувати різноманітні вправи в різних положеннях з використанням додатково штанги, гантелей. Така модель відмінно підійде і для початківців, і для професійних спортсменів.

Комплекс вправ на лаві для преса

 1. Скручування корпусу.
 2. Підйоми тулуба.
 3. Поперемінний жим.
 4. Підйом ніг.
 5. Велосипед.
 6. Махи на дельти.
 7. Згинання на біцепс.
 8. Пуловер з гантелями і інші.

Виконуючи вправи, стежте за м'язами преса - вони повинні бути в тонусі. Спину намагайтеся тримати рівно, а всі повторення виконуйте плавно і без різких ривків.

Лави для преса мають безліч переваг

 1. Конструкція обладнання для силового тренінгу виробляється з міцного металевого профілю, який розрахований на інтенсивні і тривалі навантаження. Але слід пам'ятати, що кожна окрема модель має обмеження за максимально допустимою вагою, про що вказує виробник.
 2. Універсальність - незаперечний плюс. Використовуючи додаткове спортивне обладнання (штангу, гантелі, гирі), можна пропрацювати все тіло, не обмежуючись черевними м'язами.
 3. Невеликі габарити дозволяють використовувати тренажер навіть в невеликих квартирах. Можна також придбати модель з функцією складання, а по завершенню тренування просто скласти лаву для преса. Процес розкладання і складання займає не більше 30 секунд.
 4. Простота в експлуатації, що не потребує особливих навичок і знань від спортсмена. Все гранично просто і зрозуміло на інтуїтивному рівні.
 5. Займатися можуть люди будь-якого віку і рівня фізичної підготовки.
 6. Зручні м'які валики не піддаються деформації і призначаються для фіксування ніг.

Якщо вам набридло затрачати масу часу і коштів на тренажерний зал, але ви хочете пропрацювати м'язи преса, варто купити лаву для преса для дому. На нашому сайті ви знайдете варіанти для всіх і кожного. Якщо ви не впевнені у виборі, звертайтеся до наших консультантів. Вони підкажуть, розкажуть і допоможуть вибрати спортивне обладнання, яке підійде саме вам.

Поширені запитання

Хочете мати рельєфні кубики преса, але не знаєте, з чого почати? Для досягнення заповітної мети використовують спеціальне обладнання – лави для преса.

Конструкція снарядів забезпечує максимальну зручність та комфорт спортсмену під час тренування.

У наші дні ринок товарів для спорту пропонує широкий асортимент лавок для преса, що відрізняються кутом нахилу спинки, габаритами, виробником. Моделі можуть відрізнятися як на вигляд, так і за функціональними характеристиками.

 • Класичні виконані під кутом, а також у горизонтальному положенні. Висота кута визначає рівень навантаження.
 • Вигнуті призначаються для досвідчених спортсменів. Початківцям не рекомендується вправлятися на такому спорядженні. Установки із вигнутою спинкою (за що й отримали таку назву) збільшує навантаження на хребет.
 • Настроювані дозволяють змінювати рівень нахилу. Цей тип обладнання – ідеальний вибір для новачків.
 • Міцна металева конструкція розрахована на тривалі та інтенсивні тренінги.
 • Універсальність у застосуванні. Використовуючи різні спортивні снаряди, можна максимально урізноманітнити тренувальну програму.
 • Простота в експлуатації. Займатися можуть люди різного віку, будь-якого рівня фізичної підготовки. Спеціальна підготовка не потрібна, щоб почати гойдатися.
 • Невеликі габарити. Деякі моделі складаються. Така функція дуже зручна для мешканців квартир, адже у складеному вигляді установка займає трохи вільного простору.
 • Міцна широка спинка виготовляється з високоякісної синтетичної шкіри.
 • Зручні, м'які валики не піддаються деформації та призначені для фіксації ніг.