097 184 30 63
  1. Товари для важкої атлетики

Замки для грифів

Сортувати:
base64 Gymnova
7 873
238
base64 Распродажа недели
178
178
2 977
1 746
- Замки пружинні Eleiko 132-0060
Під замовлення
0
1 000
Filter
Ціна
Виробник
Вид застосування
Діаметр грифа
Вид замку
Кількість у наборі, шт
- Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Переглянути відео
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
- Бодібілдинг, історія розвитку
Бодібілдинг, історія розвитку
Бодібілдинг, історія розвитку

Замки для грифів - безпека спортсмена під час тренування

Розвиток здорового способу життя з кожним днем набуває все більших обертів. Сьогодні займатися спортом можна в тренажерному залі і вдома, облаштувавши спортивний куточок під індивідуальні потреби. Штанга і розбірні гантелі - тренажери для зміцнення і збільшення м'язової маси. Використовуючи таке обладнання, можна максимально розширити тренувальну програму, виконуючи вправи з програми важкої атлетики, силового тренінгу, фітнесу. Головне - безпека і комфорт! Зафіксувати надійно диски допоможуть замки для грифів, але необхідно підібрати вироби за розміром та типом конструкції.

Види замків для штанги

Якщо ви шукаєте, де можна недорого купити затискачі для грифів, вам варто відвідати інтернет-магазин "Інтер Атлетика". На нашому сайті представлені наступні типи виробів:

  • Гайки. Класичний варіант, зовні нагадує гайку. Такий вид кріплення відрізняється надійністю і простотою. Щоб зафіксувати диски на грифі, необхідно просто закрутити гайку. Незручність полягає в тому, що даний процес затратний по часу, а це не всім підходить.
  • Затискачі фіксуються швидко. Слабка сторона таких замків - максимально допустима вага штанги. Затискачі не рекомендується використовувати, якщо вага спортивного інвентарю перевищує 100 кілограм. Такі фіксатори частіше використовують для гантелей.
  • Пружини досить прості і зручні в експлуатації, але також не розраховані на високі навантаження.

Залежно від розмірів грифа, цілей ваших тренувань, буде відрізнятися діаметр: 25 мм, 30 мм і 50 мм. Перші два варіанти використовуються для аматорських тренувань в домашніх умовах, останній призначений для роботи з великою вагою (підходить для олімпійського грифа). Слід зазначити, що для фіксації дисків на грифі з діаметром 50 мм є і додаткові варіанти затискачів для штанги: з фіксатором, магнітні, компресійні, замки зі стопором. Вага однієї пари виробів становить від 100 грам до 5 кілограм.

В Україні купити замки для грифів потрібного розміру і діаметру можна в нашому інтернет-магазині. Вибирайте якісне спортивне обладнання, тренуйтеся в задоволення і досягайте видимих ​​результатів!