097 184 30 63
 1. Силові тренажери

Фітнес станції

Сортувати:
33 500
Хіт
91 500
72 500
base64 Распродажа недели
46 500
Filter
Ціна
Виробник
Вид застосування
Групи м'язів
Максимальна вага користувача
Максимальна вага обважнень
Кількість тренувальних місць
- Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Переглянути відео
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
- Вибираємо фітнес станцію – багатофункціональний тренажер для домашнього використання
Вибираємо фітнес станцію – багатофункціональний тренажер для домашнього використання
Вибираємо фітнес станцію – багатофункціональний тренажер для домашнього використання
- Багатофункціональні фітнес станції - запорука рельєфних м'язів
Багатофункціональні фітнес станції - запорука рельєфних м'язів
Багатофункціональні фітнес станції - запорука рельєфних м'язів

Фітнес станція – запорука ефективних тренувань і ваших спортивних перемог

Сталеві накачані м'язи - результат грамотно складеної тренувальної програми та систематичних занять. Спорт корисний в будь-якому віці людям з різним рівнем фізичної підготовки. Облаштувавши спортзал вдома, можна тренуватися в зручний час, комплексно опрацьовувати тіло, використовуючи лише один тренажер - фітнес станцію. Обладнання відрізняється простотою експлуатації, можливістю регулювання навантаження в широкому діапазоні, що дає змогу отримати максимум від тренування і новачку, і досвідченому спортсменові.

Фітнес станція: принцип роботи і технічні характеристики

Силовий тренажер - багатофункціональний комплекс для схуднення, набору м'язової маси, підтримки тіла в тонусі. На невеликій площі можна розмістити повноцінний міні-спортзал і тренуватися всією сім'єю. Фітнес станція для дому складається з різних тренажерів, завдяки цьому можна провести комплексне тренування і включити в роботу максимальну кількість м'язів.

На сайті представлені моделі, які комплектуються різноманітними опціями, що дозволяє вибрати ідеальний варіант для домашніх занять. При виробництві силових фітнес станцій були враховані всі конструктивні елементи, що забезпечують правильну біомеханіку і ергономіку при виконанні вправ.

Принцип дії тренажера полягає в передачі навантаження на м'язи за рахунок спеціальної траєкторії руху окремих його частин. Залежно від ступеня фізичної підготовки користувача агрегат може бути відрегульований на різні режими навантаження.

Види фітнес станцій для дому

Облаштовуючи домашній спортзал, хочеться купити надійне і міцне обладнання, яке забезпечує функціональне тренування як для початківця, так і для досвідченого спортсмена, займатиме мінімум вільної площі, буде слугувати вірою і правдою не один десяток років. Скільки коштує фітнес станція для дому?

Ціна спортивного комплексу визначається наступними показниками:

 1. якість матеріалів, що використовуються при виробництві;
 2. комплектація тренажерами;
 3. бренд виробника.

Залежно від поставлених цілей буде відрізнятися конструкція і включення в роботу м'язових груп.

Які виділяють типи тренажерів

 • Вантажно-блочна фітнес станція. Ідеальний варіант для новачків в спорті, оскільки навантаження регулюється автоматично (використовуються спеціальні плоскі вантажі), а ризик травмуватися чи розтягнути м'язи зводиться до мінімуму. Призначена для комплексної роботи з тілом.
 • З вільними вагами. Працюють за рахунок кулачкових та важільних механізмів. Вважаються більш ефективними у формування м'язів. Тренуючись на такій станції, можна і комплексно, і ізольована опрацювати мускулатуру. Класичні варіації складаються із тренажерів з вільними дисками та лави для комфортної роботи з додатковим спорядження (гирі гантелі штанги).

Також виділяють фітнес станції для дому і професійні.

Професійні розраховані на інтенсивні навантаження, відрізняється великими габаритами, домашні - більш ергономічні, а ціна дешевша.

Чому варто купити фітнес станцію?

Сучасні тренажери відрізняються невеликими габаритами і відмінним функціоналом. Вони розраховані на те, щоб людина могла без зайвих зусиль встановити їх вдома, а експлуатація не викликала труднощів. Простота і універсальність роблять обладнання затребуваним для домашнього використання.

Рекомендується перед початком тренінгу здійснити розминку - виконати вправи для розігріву всього організму з метою попередження травм і підвищення ефективності, а також подумати про збалансоване харчування. Кожне заняття спортом має виходити з рівня підготовки і фізичних можливостей користувача.

Починати прокачування м'язів потрібно з простих і легких підходів і поступово переходити до складніших навантажень. Вам не доведеться прикладати максимальних зусиль, а тренування будуть проходити в задоволення. У той же час, ви будете отримувати потрібні навантаження на м'язи ніг, стегон, спини, живота та інших частин тіла.

Які вправи можна виконувати

 1. зведення і розведення рук;
 2. тяга до грудей, за голову;
 3. опрацювання м'язів плечового пояса і спини;
 4. жим штанги вгору (опрацювання дельтовидних м'язів);
 5. комплекси на прокачку біцепса і трицепса;
 6. вправи на опрацювання черевних і спинних м'язів;
 7. жим ногами (включаються в роботу м'язові поверхні задньої і передньої поверхні стегон).

Переваги фітнес станцій

 • Універсальність. Підходить для занять дорослим та дітям, які з раннього віку будуть формувати здорове тіло.
 • Висока якість матеріалів. Конструкція розрахована на інтенсивні навантаження в режимі нон-стоп.
 • Багатофункціональність. Всього один агрегат замінить різні спортивні тренажери, що дає змогу як комплексна пропрацювати тіло, так і задіяти певну групу м'язів.
 • Тренінги можна проводити в домашніх умовах в зручний час, не залежати від робочого графіка тренажерного клубу і погодних умов за вікном.

Ми пропонуємо широкий асортимент товарів, низькі ціни, професійну консультацію, допомогу з облаштуванням вашого домашнього спортзалу, оперативну доставку по всій території України. Купувати з нами вигідно, швидко, просто. У нас ви знайдете той варіант, який максимально відповідає вашим цілям і бюджету. Саме на такому обладнанні ви будете займатися в задоволенні і виконувати будь-які індивідуальні програми без допомоги тренера.

Силові фітнес станції від “ІнтерАтлетика” - запорука ефективних тренувань і ваших спортивних перемог.