097 184 30 63
  1. Кросфіт
  2. Станції для функціонального тренінгу Explode
  3. InterAtletika

Станція для функціонального тренінгу Explode KF-S2.1

Код: KF-S2.1
0
Під замовлення
329 544
Оплата

Готівкою, Банківської картою, Безготівковий розрахунок, Кредит і розстрочка

Гарантія
  • 12 місяців
Обмін / повернення товару впродовж 14 днів
Фото InterAtletika
InterAtletika Наше виробництво
Показати всі товари бренду

Опис Станція для функціонального тренінгу Explode KF-S2.1

Станція для функціонального тренінгу KS-S2.1

Лінія спортивного обладнання Explode – професійні тренажери для функціональних тренувань, кросфіта, стронгмена.

У світі ці напрямки фітнесу розвиваються досить інтенсивно, а тому зростає потреба в висококласному обладнанні. Саме до такого і відносяться станції Explode. Це спеціально розроблений комплекс, що складається з різноманітних блоків і елементів, які потрібні для ефективної функціональної тренування. Використовуючи станцію, можна розвивати як силові якості, так і тренувати витривалість, швидкість, гнучкість.

Виробник ретельно продумав конструкцію кожного тренажера – вони не тільки гранично функціональні, дозволяють вміщати велику кількість спортивного інвентарю, а й досить компактні. Тому такий варіант, як станція кросфіт Explode, буде прекрасним рішенням для будь-якого залу – вона дозволяє проводити як індивідуальні тренування спортсменів, так і заняття в групі з 12 чоловік. Продумана конструкція станції дозволяє розмістити на мінімальній площі максимальний функціонал, що робить тренування із застосуванням станції Explode максимально ефективними і різнобічними. Explode KS-S2.1 – професійне сучасне обладнання, яке гарантовано стане кращим рішенням для будь-якого спортивного клубу, який прагне розвиватися в ключі передових тенденцій фітнесу.

З обладнанням компанії "Інтер Атлетика" вітчизняний споживач знайомий давно – це найбільший виробник і дистриб'ютор на ринку України. Explode – одна з кращих розробок компанії, яка завоювала популярність як у нас в країні, так і за кордоном, була відзначена на багатьох міжнародних виставках, використовується в змаганнях кросфітеров, стронгменів, задіяна на стадії підготовки до змагань. Станція кросфіт Explode – обладнання високого рівня, якісне, функціональне, надійне і довговічне.

Набір гантелей і боксерська груша в комплект не входять.

Характеристики Станція для функціонального тренінгу Explode KF-S2.1
Лінія
Explode
Кількість тренувальних місць
12
Займана площа, кв.
10,6
Блокова рама
+
Бруси
-
Кріплення для набору гантелей
+
Дивитися всі характеристики
Відгуки покупців
0
Додати відгук
support.svg
Важко вибрати?
Наші фахівці завжди допоможуть!
+380 44 391 31 20