097 184 30 63
 1. Кросфіт

Додаткове обладнання для кросфіту

Сортувати:
3 684
2 639
2 178
base64 Распродажа недели
- Блок 400 мм KF413.3
Під замовлення
0
37 632
- Гіперекстензія KF319
Під замовлення
0
33 846
- Блок 300 мм KF413.2
Під замовлення
0
31 230
base64 Gymnova
- Блок 150 мм KF413.1
Під замовлення
0
22 032
21 733
21 126
18 006
16 464
- Блок 50 мм KF413
Під замовлення
0
11 382
Filter
Ціна
Виробник
Тип
Тип обладнання
Тип вправ
Максимальна вага користувача
- Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Переглянути відео
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
- Кроссфіт - тренувальний процес нового покоління
Кроссфіт - тренувальний процес нового покоління
Кроссфіт - тренувальний процес нового покоління
- Міжнародний турнір з кросфіта визначив переможців
Міжнародний турнір з кросфіта визначив переможців
Міжнародний турнір з кросфіта визначив переможців

Великий вибір додаткового обладнання в магазині Інтер Атлетика

Додаткове обладнання для кросфіта має нітрохи не менше значення, ніж основне, забезпечуючи спортсменам максимально повну опрацювання мускулатури і найбільший рівень ефективності тренувань. У даній системі фізичної підготовки снаряди такого типу особливо важливі, адже в основі робочого процесу лежить ніщо інше як варіативність, досягти якої можна тільки при використанні правильно підібраних снарядів.

На інтернет-вітрині нашого магазину представлений великий вибір високоякісного Кросфіт обладнання за найкращою ціною. Над формуванням асортименту працювала команда справжніх фахівців, в число яких входили як експерти в області спортивного обладнання, так і спортсмени, досвід яких допоміг виділити найбільш якісні, найвдаліші моделі з усього сучасного розмаїття.

Завдяки копіткій праці команди Інтер Атлетика Ви можете купити додаткове обладнання для кросфіта як власного виробництва компанії, так і продукцію брендів, що займають лідируючі позиції в усьому світі. У число таких спортивних гігантів входять бренд Eleiko, чиє обладнання використовується на змаганнях світового рівня, Fitex і ProForm, вже не перший рік користуються повагою спортсменів зі всієї земної кулі.

За найкращою ціною на сайті представлено додаткове кросфіт обладнання, що дозволяє відвідувачам залів максимально урізноманітнити свою тренувальну програму. З представлених моделей Ви без зусиль зможете підібрати снаряди, що забезпечують такі варіанти навантажень як вистрибування, згинання та розгинання, віджимання, а також різноманітні варіанти обважнюючих елементів, які виводять навантаження на ще більш високий рівень.

Переваги Інтер Атлетики

 • Оригінальність продукції і кращі ціни
  Якщо Ви вирішили купити додаткове Кросфіт обладнання у нас, Ви можете розраховувати не тільки на чесну ціну, але і на стовідсоткову оригінальність продукції. Будучи або виробником, або офіційним дистриб'ютором спортивних товарів на території України, Інтер Атлетика може запропонувати своїм клієнтам кращі умови.
 • Спеціальні умови для теперішніх та майбутніх клієнтів
  У магазині постійно діють різноманітні акції, спрямовані на забезпечення нашим клієнтам найбільш вигідних умов, а для членів клубу, в число яких Ви можете увійти, зареєструвавшись на сайті, не тільки діють постійні спеціальні пропозиції, а й передбачена особлива програма накопичення бонусів.
 • Розстрочка та кредитування
  Завдяки тривалому успішній співпраці компанії з провідними банками України Інтер Атлетика може запропонувати своїм клієнтам можливість придбання обладнання в розстрочку і кредит на максимально зручних умовах.
 • Команда справжніх експертів
  Наші фахівці із задоволенням допоможуть Вам підібрати обладнання, яке повністю задовольнить Ваші потреби та нададуть консультацію з будь-якого питання. Крім цього, Інтер Атлетика надає послуги професійної збірки і настройки, а так само 3D-планування, що дозволяє в мінімальні проміжки часу не тільки підібрати оптимальний варіант розміщення обладнання, а й облаштувати зал в цілому.
 • Гарантійний і післягарантійний сервіс
  Інтер Атлетика розпорядженні власним сервісним центром, що надає обслуговування обладнання і не мають аналогів на території України.
 • Кращі умови доставки
  Крім кур'єрської доставки по Києву та в передмістя, Інтер Атлетика пропонує своїм клієнтам доставку за допомогою служб Нова Пошта та Міст Експрес по всій Україні на по-справжньому унікальних умовах.

Додаткова інформація

Щоб купити додаткове обладнання для кросфіта за найкращою ціною, достатньо оформити замовлення за допомогою кошика або зателефонувавши по одному з телефонів:

 • (044) 391 - 31 - 20;
 • (067) 777 - 58 - 66;
 • (066) 777 - 58 - 66.

Всю необхідну інформацію про доставку, оплату товарів і гарантійне обслуговування Ви можете знайти в розділі "Як купити" , а повний перелік послуг, що надаються магазином, розміщений в відповідному розділі сайту .

Також Ви можете відвідати розділ "Статті" , в якому Ви знайдете не тільки інформацію про новинки спортивного ринку, а й рекомендації щодо тренувального процесу, дієтології та інших аспектів спорту і здорового способу життя.

Нарешті, рекомендуємо ознайомитися з розділом "Акції" , в якому Ви зможете ознайомитися з усіма спеціальними пропозиціями магазину і придбати необхідні товари на найбільш вигідних умовах.

Поширені запитання