097 184 30 63
  1. Силові тренажери

Тренажери на вільних вагах

Сортувати:
base64 Gymnova
87 342
73 344
base64 Распродажа недели
57 654
56 268
49 878
255 668
202 434
152 568
- Тяга вниз Verti V211
Під замовлення
0
133 764
- Жим ногами NRG N214
Відсутній
0
132 684
- Гак машина Verti V203
Під замовлення
0
132 246
125 238
Filter
Ціна
Виробник
Тип вправ
Групи м'язів
Виконання
Лінія
- Verti
Переглянути відео
Verti
Verti
- Силові тренажери - запорука атлетичного підтягнутого тіла
Силові тренажери - запорука атлетичного підтягнутого тіла
Силові тренажери - запорука атлетичного підтягнутого тіла
- Причини травм під час бігу та як їх уникнути?
Причини травм під час бігу та як їх уникнути?
Причини травм під час бігу та як їх уникнути?

Тренажери на вільних вагах – розвиток і зміцнення м'язової сили

Силовий тренінг- комплекс завдань на розвиток витривалості, сили, координації і зміцнення м’язів. Сформувати стальні рельєфні м'язи допоможуть спеціальні тренажери - вільні ваги. Сьогодні таке обладнання використовується у всіх спортивних залах, його купують для ефективних тренувань вдома. Тренажери достатньо прості у використанні, дають змогу включити в роботу і основні, і ізольовані групи м'язів. Спортивний інвентар допоможе впоратися з завданнями будь-якої складності та досягти бажаного результату кожному, хто буде слідувати свой цілі і систематично тренуватися.

Види тренажерів на вільних вагах

У каталозі "Інтер Атлетика" представлений великий вибір моделей для індивідуального та комерційного використання. У нас ви можете підібрати варіант, який буде відповідати вашим спортивним цілям, наявності місця для встановлення в квартирі або будинку і бюджету.

На нашому сайті є наступні моделі:

  1. З обважнювачами: гантелями, штангами.
  2. У вільній вазі: тренувальні агрегати для занять з обважнювачами; такі, що навантажуються ваговими «дисками».
  3. Складні станції, які мають невелику вагу і зручні габарити.
  4. З вбудованими вагами.

Спортінвентар має вагове обмеження по навантаженню додатковими аксесуарами. Наприклад, вага вантажних дисків і плит зазвичай не перевищує 100 кг, але в спортзалі зустрічаються версії значно більшої ваги. Для збільшення навантаження використовуються рухомі блоки. Також застосовуються спеціальні гідравлічні еспандери, які рідко зустрічаються в професійних агрегатах.

Перевага силових агрегатів полягає у їх універсальності, компактності, що важливо, якщо ви хочете купити тренажер на вільних вагах для дому, але у вас кожен сантиметр вільної площі на рахунку. При цьому обладнання відрізняється багатофункціональністю, що дозволяє ефективно опрацювати і наростити м'язи.

Види тренажерів на вільних вагах за сферою застосування

Для дому

Спортивний інвентар призначений для експлуатації в домашніх умовах. Моделі з даної категорії оснащені додатковими робочими станціями, тому ви ефективно пропрацюєте всі м'язові групи. Агрегати мають ущільнений каркас, поліпшену амортизацію, стійкість, працюють тихо. Вони компактні, прості у використанні і багатофункціональні - ідеальний вибір для організації домашнього спортзалу.

Професійні

Комерційні установки для великих залів і тренувань в режимі «нон стоп» 24 години на добу 7 днів на тиждень. Вони відрізняються своєю конструкцією: використовуються цільні рами, мають плавний хід вантажів і працюють практично безшумно. Можуть витримувати навантаження більше сотні кілограмів. Найчастіше це вузькоспеціалізовані вироби, які призначені для виконання певної вправи. Багатофункціональність і комбінування не є основними характеристиками. Для них важлива правильна біомеханіка і максимальна зручність з ізольованим навантаженням.

Купити тренажери на вільних вагах в Україні

У нашому інтернет-магазині представлено обладнання для облаштування функціонального спортзалу в домі. Ми пропонуємо вам найкращі силові тренажери для повноцінних тренувань в комфортних домашніх умовах. Вам не доведеться підлаштовуватися під робочий графік спортивного клубу, витрачати час на дорогу до залу, купувати дорогий абонемент і чекати своєї черги, щоб займатися на агрегаті. Ми пропонуємо купити силовий тренажер на вільних вагах, який повністю відповідатиме вашим поставленим цілям і очікуванням.

Багатофункційні, компактні надійні вироби дозволяють включити в роботу основні і ізольовані м'язи, опрацювати потрібні зони: наростити біцепс, зміцнити м'язи плечового поясу і спини, прокачати прес і надати бажаний рельєф м'язовим групам ніг. Систематично тренуючись, ви покращите витривалість, гнучкість, координацію, сформуєте сильні м'язи і зміцните здоров'я в цілому.

Магазин “Інтер Атлетика” представлені кращі тренажери на вільних вагах в широкому ціновому сегменті - від бюджетних варіантів до професійних моделей від відомих виробників. Ми пропонуємо обладнання власного виробництва, перевагу якого оцінили користувачі як українського, так і зарубіжного ринку. Це спортивний інвентар для максимальної віддачі від кожного заняття, на якому займатися безпечно і зручно, а результат порадує і початківців, і досвідчених спортсменів.

Вибирайте свою модель і приступайте до тренувань!