097 184 30 63
  1. Товари для важкої атлетики

Штанги

Сортувати:
17 418
base64 Распродажа недели
Хіт
14 382
11 346
11 010
8 310
7 974
base64 Gymnova
5 274
4 938
Filter
Ціна
Виробник
Вага штанги
Діаметр грифа
Довжина грифа
Форма грифа
Вид замку
Покриття дисків
Покриття грифа
Обертання грифа
- Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Переглянути відео
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
- Штанга і гантелі – найважливіші снаряди для ефективного силового тренінгу
Штанга і гантелі – найважливіші снаряди для ефективного силового тренінгу
Штанга і гантелі – найважливіші снаряди для ефективного силового тренінгу
- Бодібілдинг, історія розвитку
Бодібілдинг, історія розвитку
Бодібілдинг, історія розвитку

Штанга – основа силових тренувань

Виконання силової програми включає роботу з вільними вагами. Головним тренажером у розвитку витривалості, ефективного опрацювання і нарощування м'язової маси є штанга. Спортивний наряд - краще рішення для роботи як з основними, так з ізольованим м'язами.

Універсальний тренажер для силової програми

Існує думка, що штанга - чоловічий спортінвентар. Але це невірне припущення. Тренуватися з даним видом обладнання можуть жінки і чоловіки, новачки й професійні спортсмени - всі, хто бажає покращити фізичну форму і зміцнити здоров'я. Займатися можна як в тренажерному залі, так і вдома, облаштувавши куточок для занять спортом під індивідуальні запити і потреби.

Якщо ви вирішили купити штангу для дому, враховуйте, що для повноцінного тренінгу знадобиться стійка під неї і лава для жиму. Така комплектація вашого спортзалу гарантує безпеку і максимальний комфорт.

Штанга: комплектація тренажера

Залежно від поставлених цілей, рівня фізичної підготовленості буде залежати вибір обладнання.

Штанга комплектується:

  • Грифом - основою вашого спортивного помічника. Правильно підібраний гриф комфортно лежить в руці і не ковзає. Вони бувають різних форм, розміру і ваги: ​​прямі, T-подібні, W-подібні, овальні, олімпійські, для пауерліфтингу. Якщо вам не потрібно працювати з великою вагою, готуватися до змагань, вам достатньо придбати універсальний прямий гриф. Для експлуатації в домашніх умовах досить грифа довжиною в 140-180 см. Такі моделі витримують навантаження в 200-250 кілограм. Вам цілком вистачить такої ваги, щоб підтримувати тіло в тонусі, нарощувати мускулатуру.
  • Дисками. Вони досить компактні, не займають багато місця, прості у використанні. Виходячи з вашої ваги і статури, комплексу вправ, можна підібрати диски різної ваги. У нашому каталозі представлений величезний вибір дисків для тренувань у спортзалі і вдома: хромовані, покриті фарбою, обгумовані, з ручками (для зручного хвата). Зі збільшенням сили ваших м'язів ви можете купити диски для штанги потрібної ваги.
  • Замками, які потрібні для надійної фіксації дисків на штанзі. Є два основних типи затискачів: у вигляді металевих гайок і кільцеві Для виконання жиму на груди підійде останній варіант, але для активних рухів краще використовувати гайковий спосіб фіксації.

Як тренуватися зі штангою: кілька корисних порад

Працюючи з вільними вагами, ви прокачаєте як основні, так і ізольовані групи м'язів. Силові тренування зі штангою ефективні для нарощування м'язової маси і розвитку загальної фізичної витривалості. Жим лежачи, присідання і станова тяга - базові вправи з тренажером. Якщо ви хочете мати спортивну статуру, необхідно виконувати їх правильно.

  1. Робити розминку рекомендується перед і по закінченню основної частини тренінгу. М'язи потрібно підготувати до більш серйозних вправ, а після тренування розслабити їх.
  2. Навантаження збільшуйте поступово, починаючи з мінімальної ваги.
  3. У становій тязі, присіданнях стежте, щоб коліна не виходили за лінію стопи.
  4. Виконуючи жим лежачи, опускайте снаряд на рівень грудей і навіть трохи нижче.

Скільки коштує штанга? Ціна залежить від якості використаних матеріалів, покриття дисків, бренду. Компанія "Інтер Атлетика" - національний виробник спортивного обладнання, є офіційним дистриб'ютором спорттоварів відомих брендів зі світовим іменем. Саме тому ми формуємо найкращі ціни на товари, представлені на нашому сайті. Купити штангу в Києві, Дніпрі, Полтаві, Харкові ви можете навіть в онлайн режимі на нашому сайті, а ми доставимо замовлення в найкоротші терміни зручним для вас способом.

Формуйте сильні м'язи і зміцнюйте здоров'я, займаючись у власному спортзалі, обладнаному під ваші персональні запити.