097 184 30 63
  1. Товари для фітнесу

Товари для йоги

Сортувати:
base64 Gymnova
5 002
2 200
1 800
base64 Распродажа недели
1 783
1 714
800
491
491
400
400
391
391
280
158
Filter
Ціна
Виробник
Тип
Матеріал
Колір
- Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Переглянути відео
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
- Як швидко накачати попу
Як швидко накачати попу
Як швидко накачати попу
- Фітнес для вагітних
Фітнес для вагітних
Фітнес для вагітних

Товари для йоги допоможуть правильно облаштувати простір практики

Завдяки різноманітним позам в асанах людина вчиться розслаблятися і пізнавати власний внутрішній світ. Дуже важливо, щоб ніщо не відволікало від медитації, тому необхідно облаштувати простір практики. Товари для йоги дозволяють займатися із задоволенням і не відчувати дискомфорт. Ці незамінні аксесуари дають змогу тренуватися з максимальним комфортом і цілком насолодитися процесом.

Товари для йоги в житті початківців і досвідчених йогів

Якщо ви хочете, щоб заняття дійсно приносили користь і повне умиротворення, потрібно створити максимально комфортну зону. У йозі існує безліч різних напрямків, для кожного з яких прийнято використовувати різну екіпіровку. Товари для йоги займають важливе місце в житті як новачка, так і досвідченого йога. Завдяки використанню спеціальних виробів людина зможе досягти єдності душі і тіла.

Аксесуари - гарантія безпечних і комфортних занять. Вибирайте вироби, що відповідають рівню вашої фізичної витривалості і напрямку (раджа, бхакті, хатха та інші).

Кращі товари для йоги для ваших комфорту і безпеки

  • Килимок буває різної товщини, ширини і довжини. Мат слід вибирати, орієнтуючись на спрямованість йоги, зріст і власні уподобання. Основне призначення килимка - захистити хребет, руки, ноги від травм і синців. Матеріал повинен бути м'яким, еластичним, термостійким, вбирати вологу (піт). Рифлена або прогумована поверхня забезпечить відмінне зчеплення з підлогою.
  • Блок пом'якшує напругу при виконанні поз, вбереже від травм і розтяжок. Виріб виконаний у формі прямокутника, а використовувати його можна на трьох різних рівнях висоти (довжина, ширина і товщина), що дозволяє однаково ефективно займатися і новачку, і досвідченому йогу. Виробляються блоки зі спіненого матеріалу, який не втрачає форму і не деформується навіть після тривалої та інтенсивної експлуатації.
  • Ремінь сприяє поліпшенню гнучкості, допомагає початківцям, захищає від можливих травм. Йога ремінь компенсує різницю в розтягненнях при виконанні асанів. Вироби бувають різної довжини, відрізняються матерією і пряжками. Зазвичай виробляються з щільної х / б тканини, довжина варіюється в діапазоні 180-240 см, а ширина становить 5-6 см.
  • Ролик (колесо) призначається для розслаблення спинних м'язів. Використовується для прогинів назад, поліпшення розтяжки, легкого входження в складні асани (для новачків) і ускладнення програми (практикуючим зі стажем). Ролики легкі, мають різну ширину, діаметр і товщину.
  • Сумки, чохли. Для зберігання вашого килимка та інших аксесуарів знадобиться дана екіпіровка. Вони можуть бути виготовлені з різних матеріалів, мати відмінні розміри. Головне, щоб вам було зручно і все необхідне поміщалося.

У каталозі "Інтер Атлетика" представлені вироби, які допоможуть в тренуваннях. У нас ви можете недорого купити товари для йоги з доставкою по всій території України оптимальним способом в зручний для вас час.