Допомога ЗСУ
Ми разом і ми переможемо!
093 057 39 60
  1. Товари для фітнесу

Рукавички для фітнесу

Сортувати:
Новий товар
200
760
Новий товар
580
450
445
Новий товар
440
Новий товар
400
400
360
Новий товар
350
Новий товар
350
Новий товар
350
Новий товар
350
Новий товар
320
Новий товар
320
Новий товар
320
Filter
Ціна
Виробник
Посилення долоні
Стать
Колір
- Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Переглянути відео
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
- Рукавички для фітнесу Fit forever – поєднання надійності, якості та стилю
Рукавички для фітнесу Fit forever – поєднання надійності, якості та стилю
Рукавички для фітнесу Fit forever – поєднання надійності, якості та стилю
- Фітнес для вагітних
Фітнес для вагітних
Фітнес для вагітних

Рукавички для фітнесу – надійний захист ваших рук

Працюючи з гантелями, гирями, штангою важливо дбати про долоні, адже в ході тренування спортивний інвентар може вислизати, натирати мозолі. Запобігти травмам, забезпечити правильне зчеплення руки з тренажером і зробити заняття безпечними допоможуть рукавички для фітнесу. Це не забаганка, а необхідний аксесуар для максимальної віддачі від тренувань. Використовувати екіпіровку рекомендується і початківцям, і просунутим спортсменам, щоб уберегти долоні і запобігти розтягуванню сухожиль при роботі з великими вагами.

Фітнес рукавички підвищують ефективність тренування

Безпека і комфорт - основні ключики комфортних занять, які дійсно приносять результат. Для яких цілей використовується незамінний в спорті аксесуар?

  • Надійно захищають поверхню долонь. Від постійної взаємодії з металом, на руках з'являються мозолі, синці і подряпини. Це не так критично для чоловіків, але важливо для жінок.
  • Безліч чоловічих моделей виконані зі спеціальними накладками на пальцях і долонях. Вони допомагають в роботі з великими вагами: нівелюють відчуття дискомфорту і покращують зчеплення з грифом.
  • Спортивні рукавички для залу збільшують продуктивність тренувань. Під час подібних занять руки пітніють, а це може привести до зісковзування з грифа або іншого тренажера. Під час тренінгу ризик отримання травми буде зведений до мінімуму.
  • Багато спортсменів знають, що систематичні тренування призводять до виникнення проблем з запястним суглобом. Виготовлені за особливою технологією рукавички дозволяють надійно зафіксувати кисті в одному положенні, щоб уникнути травм.
  • Якщо ви займаєтеся в тренажерному залі, тоді ви знаєте про велику кількість людей, які постійно туди приходять. Купити фітнес рукавички необхідно, щоб зробити тренувальний процес більш екологічним та уникнути шкірних інфекцій.

Використовують аксесуар для роботи з гантелями і бодібаром, при виконанні жиму і інших завдань зі штангою, у важкій атлетиці, кросфіті і воркауті. Універсальність, доступність і невисока ціна роблять цей товар затребуваним і популярним серед спортсменів з різним рівнем підготовки. Аксесуар незамінний для тренінгів в залі, вдома, на природі.

Як вибрати рукавички для фітнесу

При виборі захисної екіпіровки для комфортних і безпечних занять спортом варто відштовхуватися від того, для яких цілей ви будете її використовувати.

  1. Для фітнесу і бодібілдингу хорошим рішенням є моделі з обрізаними пальцями.
  2. Для силового тренінгу знадобиться якісний варіант для роботи з великими вагами. Як правило, вони мають додатковий прошарок на внутрішній частині і фіксатор зап'ястя (жорсткий чи м'який).
  3. З обважнювачами дозволяють зменшити чи збільшити навантаження на суглоби. Зазвичай обважнювачі знімаються, тому вага легко змінюється.

Виробляються фітнес рукавички із шкіри, неопрену, поліестеру. Для покращення циркуляції повітря і відведення вологи основний матеріал може доповнюватися вставками із спеціальної сіточки. Матеріал екіпіровки має забезпечувати хороше зчеплення з металевими поверхнями.

Бувають рукавички для фітнесу жіночі і чоловічі. Відрізняються вони розмірами та дизайном. Жіночі мають яскравий дизайн, а чоловіки надають перевагу моделям з фіксаторами і додатковими накладками з внутрішньої сторони, що полегшує роботу з силовими тренажерами.

В Україні купити рукавички для фітнесу за кращою ціною з доставкою до дверей пропонує “Інтер Атлетика”. В нашому каталозі представлено широкий асортимент моделей на будь-який смак для різноманітних спортивних цілей і з гарантією якості.

Зробіть тренувальний процес по-справжньому комфортним і безпечним!

Поширені запитання