097 184 30 63
  1. Кросфіт

Модульна станція для кросфіту

Сортувати:
1 160 874
1 125 414
- Станція Explode Кросфіт KF520
Під замовлення
0
450 972
- Рама для кросфіта KF-S3.2
Під замовлення
0
312 858
- Рама для кросфіта KF-S3.3
Під замовлення
0
227 310
- Рама для кросфіта KF-S3.1
Під замовлення
0
189 864
107 694
94 506
base64 Gymnova
- Мультистійка KF103
Під замовлення
0
81 702
- Рамка стаціонарна KF101
Під замовлення
0
53 772
- Рамка пристінна KF102
Під замовлення
0
35 190
- Перемичка 1.72 м KF101.1.3
Під замовлення
0
8 478
8 250
6 906
- Перемичка 1.02 м KF101.1.2
Під замовлення
0
3 582
Filter
Ціна
Виробник
Тип
- Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Переглянути відео
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
- Кроссфіт - тренувальний процес нового покоління
Кроссфіт - тренувальний процес нового покоління
Кроссфіт - тренувальний процес нового покоління
- Міжнародний турнір з кросфіта визначив переможців
Міжнародний турнір з кросфіта визначив переможців
Міжнародний турнір з кросфіта визначив переможців

Якість обладнання для кросфіту

Різноманітність в тренуваннях, ефективність щодо вдосконалення форми та оригінальність роблять Кросфіт з кожним днем все більше і більше популярним напрямком. До нього активно звертаються як новачки, так і досвідчені спортсмени, які бажають спробувати щось нове і досягти ще більш видатних результатів. Саме тому практично кожен зал і фітнес-центр не тільки Києва, а й усієї України має у своєму розпорядженні більш-менш оформлену зону з тренажерами для кросфіта.

Через варіативність навантажень, даний напрямок вимагає наявності досить широкого спектра як основного, так і додаткового оснащення. При цьому вкрай важливо правильно розмістити все необхідне, не жертвуючи вільним простором і забезпечивши при цьому не тільки найбільшу функціональність, а й максимальну безпеку займаються під час тренувань.

Роблячи все можливе для розвитку спорту, Інтер Атлетика не тільки продає, а й виробляє високоякісне Кросфіт обладнання, найкращим прикладом якого по праву може вважатися модульна станція, представлена на сайті.

Перш, ніж з'явитися в асортименті нашого магазину, станція пройшла величезна кількість перевірок і доопрацювань, що дозволяє нам гарантувати максимальну якість обладнання. Всі конструктивні особливості та найдрібніші деталі були розроблені провідними експертами у своїй області, а сам процес виробництва проходив в повній відповідності до найвищих європейських і світових стандартів безпеки і якості. Саме тому Інтер Атлетика може гарантувати абсолютну якість, надійність і довговічність модульних станцій, які компанія вважає одним зі своїх головних надбань.

Вирішуючи купити це обладнання для кросфіту у свій зал або для самостійних занять, Ви отримуєте повноцінне робочий простір, що покриває майже весь спектр навантажень, яке при цьому буде відрізнятися не тільки максимальною якістю, але і максимальною надійністю.

Наші переваги

Уже не перший рік і навіть не перше десятиліття Інтер Атлетика впевнено зберігає провідні позиції щодо виробництва і реалізації спортивного обладнання провідних світових брендів. Серед наших постійних партнерів такі світові гіганти спортивної індустрії як Reebok, Eleiko, Gala, Star Trac, SportsArt, Nordiktrack і багато інших, що дозволяє магазину надавати своїм клієнтам не тільки найширший асортимент, а й кращі умови для його придбання.

  • Вибираючи нас, Ви отримуєте можливість купити Кросфіт обладнання за найбільш вигідною ціною, оскільки Інтер Атлетика виступає для представлених позицій або виробником, або ж офіційним дистриб'ютором, представленої на інтернет-вітрині, на території країни. Якщо ж Вам вдасться знайти аналогічний товар з найнижчою вартістю в іншому магазині, Інтер Атлетика відшкодує цінову різницю.
  • Для наших теперішніх та майбутніх клієнтів постійно діють різні акції та спеціальні пропозиції. Для зареєстрованих на сайті користувачів і їх близьких передбачена унікальна система бонусних накопичень для ще більш вигідних покупок і можливість попереднього інформування про події Інтер Атлетики.
  • Співпрацюючи з провідними українськими банками, Інтер Атлетика може запропонувати як справжнім, так і майбутнім своїм клієнтам не тільки всі варіанти оплати, але і можливість придбання товарів у розстрочку на найбільш вигідних умовах.
  • Якщо Ви не впевнені в тому, який саме Кросфіт обладнання купити, крім модульної станції, наші експерти із задоволенням нададуть Вам якісну, вичерпну консультацію і відповіді на всі питання, що гарантовано допоможе визначитися з вибором.
  • Маючи в своєму розпорядженні своїм власним центром сервісного обслуговування, які не мають рівних за якістю і можливостям на території країни, Інтер Атлетика може забезпечити своїм клієнтам складання, настроювання, гарантійне обслуговування, а так само обслуговування обладнання по закінченню гарантійного терміну. Так що, роблячи вибір на користь нашого магазину, Ви можете бути впевнені в тому, що якщо Вам по тій або іншій причині потрібно ремонт Вашого обладнання, це займе зовсім небагато часу і буде виконано & nbsp; максимально якісно.
  • Географія нашої доставки надзвичайно широка - де б Ви не знаходилися, Київ, Одеса, Харків, Львів, Миколаїв, Чернігів, Вінниця, Ужгород, Івано-Франківськ, Суми, Херсон, Запоріжжя та інших міст України, - Ви можете бути впевнені в тому, що замовлення прибуде вчасно і найбільш зручним для Вас способом. По Києву і в передмістях діє кур'єрська доставка, а в будь-яку іншу точку України Ваше замовлення може бути доставлений за допомогою служб Нова Пошта та Міст Експрес.

Купити обладнання для кросфіта, до якого відноситься і модульна станція, можна просто оформивши замовлення за допомогою кошика або зателефонувавши по одному з номерів:

  • (044) 391 - 31 - 20;
  • (066) 777 - 58 - 66;
  • (067) 777 - 58 - 66.

Крім продажу високоякісного обладнання, Інтер Атлетика пропонує своїм клієнтам цілий ряд послуг, з переліком яких Ви можете ознайомитися у відповідному розділі . Зокрема, компанія пропонує професійну збірку і настройку тренажерів і обладнання, фітнес-консультування і 3D моделювання залів.

У розділі "Статті" зібрана інформація про спорт і здоровий спосіб життя в цілому. У розділі "Акції" Ви можете ознайомитися з переліком спеціальних пропозицій, актуальних на цей час, а в розділі " Як купити " представлена вся необхідна інформація про оплату, доставку і гарантійне обслуговування.

Поширені запитання