066 031 18 46
  1. Турніки, бруси, прес

Турніки

Сортувати:
Новинка
-8%
3 500
3 220
-8%
5 100
4 692
-8%
3 850
3 542
-8%
2 100
1 932
Хіт
-8%
1 584
1 457
-8%
1 146
1 054
-8%
642
591
base64 Gymnova
Filter
Ціна
Виробник
Вид застосування
Вид турника (брусів)
Тип кріплення турніка (брусів)
Максимальне навантаження
Групи м'язів
Виконання
Матеріал
- Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Переглянути відео
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
- Як швидко накачати крила
Як швидко накачати крила
Як швидко накачати крила
- Основні правила тренувань
Основні правила тренувань
Основні правила тренувань

Турнік – універсальний силовий тренажер на всі групи м'язів

Турнік - тренажер для ефективного прокачування тіла

Такий вид спортивного обладнання - ідеальне рішення в дім, де кожен сантиметр вільного простору на рахунку. Систематичні тренування - здорова спина, міцний корсет, рівна постава і сильні м'язи. Один з методів розвантаження і вирівнювання хребта - вис на турніку. Можна навіть не виконувати ніякі вправи, а досить просто хвилин 5 в день повиснути, міцно вхопившись за перекладину. Звичайно, можна підтягуватися різними хватами, що дозволяє задіяти різні м'язові групи.

Тренажер підходить для занять усім бажаючим - від малого до людини похилого віку. Головне - бажання тренуватися і покращувати фізичну форму. На турніку можна пропрацювати наступні м'язи: найширші і круглі м'язи спини, трапецієподібні, дельтовидні, м'язові групи плечового пояса, біцепс.

Турніки: види і характеристики

У каталозі інтернет-магазину "Інтер Атлетика" представлені наступні види тренажерів:

  • Настінні турніки. Універсальне обладнання, що займає небагато місця в приміщенні, дозволяючи виконувати максимум завдань. Регулярні заняття за участю настінних турніків - максимум користі для тіла при мінімальних витратах коштів. Ви зможете виконувати підтягування широким, вузьким, прямим, а також зворотним хватом. Для складних гімнастичних елементів тренажери навряд чи підійдуть, а ось силові вправи на них можна робити найрізноманітніші. Ми пропонуємо моделі, які відрізняються високою якістю, стильним дизайном і тривалим терміном служби.
  • Навісні турніки. Прекрасне доповнення до шведських стінок і куточків, може також використовуватися окремо - фіксуватися над дверним проходом. Основна їх перевага в простоті монтажу - досить просто навісити на шведку чи над дверним проходом. Навісні турніки розраховані на високі навантаження, що дає змогу виконувати вправи по частині силового тренінгу. На нашому сайті ви маєте можливість підібрати обладнання, яке буде відповідати вашим цілям і побажанням.

Основні характеристики сучасних турніків

  • Міцна металева конструкція розрахована на тривалі і інтенсивні навантаження.
  • Порошкова фарба захищає обладнання від корозії, механічних пошкоджень. Покриття не містить хімічних речовин, є абсолютно безпечним для здоров'я.
  • Простота у використанні. Займатися мають можливість люди різного віку, будь-якого рівня фізичної підготовки. Не потрібна спеціальна підготовка, щоб почати тренування.
  • Невеликі розміри дозволяють встановити тренажер навіть в маленькій міській квартирі.
  • Універсальність у використанні. А ось варіативність вправ велика, що дозволяє ефективно опрацювати всі м'язові групи тіла.

Купити надійний якісний турнік можна, відвідавши інтернет-магазин "Інтер Атлетика". На нашому сайті представлено широкий асортимент спортивного обладнання на найбільш вигідних умовах.

Підтримуйте себе у відмінній формі!