097 184 30 63
  1. Товари для фітнесу

Степ-платформи

Сортувати:
Filter
Ціна
Виробник
Кількість рівнів висоти
Конструкція
Колір
- Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Переглянути відео
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
- Як швидко накачати попу
Як швидко накачати попу
Як швидко накачати попу
- Фітнес для вагітних
Фітнес для вагітних
Фітнес для вагітних

Степ-платформа – тренажер для схуднення та моделювання фігури мрії

Степ-аеробіка - ритмічні рухи для комплексного опрацювання всього тіла. В ході занять одночасно тренуються майже всі основні групи м'язів, витрачається немало енергії, що прискорює метаболічні процеси і приводить до спалювання жирового прошарку. Степ-платформа - тренажер для схуднення і моделювання фігури мрії. Простий, ергономічним, доступний спортінвентар - справжня знахідка для вашого домашнього спортзалу. Займатися на ньому легко і просто, а результат тренувань перевершить всі ваші сподівання.

Тренажер для занять фітнесом вдома

Виріб за зовнішнім виглядом нагадує звичайну лавку, але відрізняється конструкцією та габаритами. Використовувати такого спортивного помічника можуть всі бажаючі покращити загальну фізичну витривалість, прокачати м'язи чи позбутися зайвої ваги. Купити степ-платформу в Україні, в Києві і других містах можна для того, щоб розвивати координацію, рівновагу і витривалість. Крім того, її можна використовувати в якості спортивної лави, а додаткові снаряди (гирі, гантелі, еспандери) допоможуть розширити тренувальну програму та ефективно опрацювати велику кількість м'язових груп.

Види і конструкційні відмінності степ-платформ

На нашому сайті представлено товари для спорту не просто в широкому асортименті, у нас ви можете купити найкращі степ-платформи для безпечних і комфортних занять. Вироби різного дизайну, конфігурації, цільового призначення - ви знайдете різні варіанти за доступною ціною.

  • Розбірні. Універсальна модель, користується попитом, а займатися з однаковою віддачею можуть люди з різним рівнем фізичної підготовки (за рахунок розбірної конструкції). Розбірна степ-платформа має спеціальні опори, завдяки яким можна варіювати висоту в 2-3 положеннях (від 10 до 30 сантиметрів).
  • Нерозбірні. Нерегульована лава має монолітну конструкцію. Найпростіший і недорогий, але не практичний варіант.
  • Комбіновані. На багатофункціональній платформі для аеробіки ви прокачає прес, ноги, а, використовуючи додатково гантелі, можна виконувати і інші завдання із програми силового тренінгу. Моделі зроблені по типу трансформера: не важко перетворити платформу в лаву із спинкою.
  • Балансувальні. Виконані у вигляді силіконової півсфери, до якої кріпляться два шнура (вони необхідні для підтримки рівноваги під час тренувального процесу).

Як вибрати степ-платформу для дому?

Купуючи обладнання для домашніх тренувань, ознайомтеся з наступними характеристиками:

  • Матеріал. Обладнання, як правило, виготовляється з металевого каркасу всередині і міцного пластику зовні. Таке поєднання матеріалів забезпечує хорошу стійкість лави. Центр ваги припадає на опори, тому слід звернути особливу увагу на їх конструкцію. Опори бувають двох типів: цілісні і розбірні. У другому випадку можна просто купити окремо деталі, якщо вони загубилися чи стерлися. Варіанти з розбірними ніжками вважаються більш безпечними і практичними.
  • Вага і міцність. Вага платформи визначає її стійкість. Дана величина варіюється в діапазоні від 7 до 15 кг. Вибираючи тренажер, необхідно також враховувати власну вагу. Виріб не повинен пружинити, вібрувати і прогинатися або відриватися від підлоги при наступанні на нього. Під час тренування, спортсмен може наступити і на торець, а не стати строго по центру, тому спортінвентар повинен витримувати такі навантаження і не перекидатися (так перевіряється стійкість і надійність платформи).
  • Довжина, ширина і висота. Оптимальні параметри: ширина становить 35-41 см см, а довжина - 80-120 см. Додавши 10-12 сантиметрів до довжини стопи, ви отримаєте ідеальні цифри ширини виробу, який підійде саме вам. Степ-платформи для фітнесу занадто маленьких або великих розмірів можуть бути просто незручними. Висота виробу визначає рівень навантаження на м'язи: чим більше величина, тим більше навантаження отримує мускулатура. Низькі (10-15 см) підійдуть новачкам, які проводять свої перші тренінги. А досвідчені спортсмени сміливо можуть вибирати моделі з висотою більше 20 см.
  • Покриття дошки. Безпека - головна умова вашого тренування. Важливо, щоб стопа не зісковзувала з поверхні в ході заняття. Купуйте спорядження з ребристим або прогумованим покриттям.

Платформа для аеробіки в інтернет-магазині “Інтер Атлетика”

Купити степ-платформу дешево можна в спеціалізованому магазині “ІнтерАтлетика”. Товари, представлені нашому каталозі, гарантовано якісні і різноманітні. Ми допоможемо підібрати обладнання, що буде відповідати вашим цілям, рівню підготовки, фізичним можливостям організму, дизайну. бюджету. Систематично тренуючись, ви нормалізуєте роботу дихальної і кровоносної системи, зміцните імунітет, покращите загальний стан організму.

Рухайтеся до вашої мрії - стрункого тіла, та вибирайте лише якісні тренажери.