097 184 30 63
  1. Бокс і єдиноборства

Кронштейни та стійки для боксу

Сортувати:
Filter
Ціна
Виробник
Тип
Матеріал
Колір
- Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Переглянути відео
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
- Боксерський мішок чи манекен – що вибрати для відпрацювання ударів вдома?
Боксерський мішок чи манекен – що вибрати для відпрацювання ударів вдома?
Боксерський мішок чи манекен – що вибрати для відпрацювання ударів вдома?
- Найзатребуваніші боксерські снаряди для відпрацювання всіх комбінацій і техніки
Найзатребуваніші боксерські снаряди для відпрацювання всіх комбінацій і техніки
Найзатребуваніші боксерські снаряди для відпрацювання всіх комбінацій і техніки

Кронштейни і стійки для боксу

Будь-який вид бойових мистецтв вимагає відмінної підготовки від спортсмена і систематичних тренувань. Для вдосконалення техніки необхідно проводити тренування з партнером в спарингу і використовувати боксерські мішки і груші. Сьогодні отримувати максимум від тренувального процесу можна як в тренажерному залі, так і вдома. Головне - правильно закріпити інвентар. Кронштейни і стійки для боксу - незамінний спортивне обладнання для надійного кріплення боксерських груш і мішків.

Переваги сучасних кріплень для боксерських груш і мішків

Сучасні кріплення розроблені для надійного кріплення інвентарю для боксу. У нашому інтернет-магазині ви можете підібрати необхідні варіанти як для залу, так і для домашнього використання. Ми пропонуємо товар високої якості, який буде служити вірою і правдою не один рік, а ви самостійно впораєтеся з монтажем при облаштуванні домашнього спортзалу.

Вибір обладнання буде відрізнятися в залежності від вибору робочого інвентарю, наявності вільного простору в приміщенні, ваших особистих побажань і переваг. Кронштейни, ланцюги, платформи виробляються зі сталі, яка витримує удари будь-якої потужності.

Які існують варіанти кріплення механізму?

  • Стельовий - надійний спосіб кріплення боксерського спорядження будь-якої ваги. Монтаж не займає багато часу. Необхідно правильно визначити місце, де буде кріпиться снаряд. Необхідно також враховувати, що для маневрів також буде потрібно вільний простір навколо встановленої конструкції. До стелі кронштейн буде фіксуватися в 4 точках, завдяки чому забезпечується максимальна надійність всієї конструкції. Підвішується мішок або груша на петлю, яка обертається навколо своєї осі на всі 360 градусів.
  • Настінний - відмінне рішення в умовах обмеженого простору. Найчастіше застосовуються для кріплення пневматичних груш, можуть використовуватися для кріплення і більш важких снарядів. Даний тип кріплення надійно монтується до стіни за допомогою спеціальних кріплень, які поставляються в комплекті. Перевага в тому, що ви можете відрегулювати висоту відповідно до свого зростанням. Не слід експериментувати і монтувати до гіпсокартонної стіні - вона просто не витримає всю конструкцію і всю міць ваших ударів. Настінне кріплення для мішків має спеціальний гак для підвішування снаряда Вони фіксуються в трьох точках, що забезпечує максимальну надійність.
  • Стійка відрізняється універсальністю, оскільки до неї кріпити можна і мішок для боксу та пневмогруши. До того ж, стійка боксерська не вимагає фіксації, тому ви можете пересунути обладнання в зручне місце. Вона відрізняється невеликими габаритами, тому можна встановлювати і в тренажерному залі, і в квартирі. Більшість моделей оснащені кріпленнями для фіксації груші на розтяжках. Це дозволяє на одній стійці встановити відразу не один боксерський снаряд і отримувати максимум від тренувального процесу.
  • Ланцюги та джгути використовуються для кріплення груші або мішка. Використовуються швидше як доповнення до кріпильної системі, оскільки ланцюга застосовуються не для всіх видів боксерських снарядів. Для пневмогруши досить придбати еластичну розтяжку, а для важкого боярського мішка можна купити ланцюг з карабіном або ремінне кріплення. Даний вид аксесуара відрізняється демократичною вартістю.

Правильно і надійно зафіксований спортінвентар - запорука результативних комфортних занять і безпеки спортсмена. В інтернет-магазині спортивних товарів "Інтер Атлетика" представлені різні типи кріплення для груші, укомплектовані міцними анкерними болтами і крюками. Ми пропонуємо купити стійки і кронштейни для боксу за низькими цінами в Україні. На нашому сайті ви знайдете все необхідне для повноцінних тренувань спортсменам з різними цілями і будь-яким рівнем фізичної підготовки.