Допомога ЗСУ
Ми разом і ми переможемо!
067 777 58 66

Тренажери для преса

Тренажери для преса
Тренажери для преса
- Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Переглянути відео
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
- Рукавички для фітнесу Fit forever – поєднання надійності, якості та стилю
Рукавички для фітнесу Fit forever – поєднання надійності, якості та стилю
Рукавички для фітнесу Fit forever – поєднання надійності, якості та стилю
- Лінійка тренажерів HL: ваш домашній зал стане яскравішим!
Лінійка тренажерів HL: ваш домашній зал стане яскравішим!
Лінійка тренажерів HL: ваш домашній зал стане яскравішим!
- Прес-машина X-Line X223
Під замовлення
0
- Прес-машина X-Line XR223
Під замовлення
0
- Прес-машина Verti V223
Під замовлення
0
5 856
6 114
Новий товар
11 406
17 214
17 575
3 696
4 764
5 862
48 100
45 946

Тренажери для преса: прокачайте м'язи по повній

Рельєфні кубики преса - це результат систематичних тренувань. Для цього важливо займатися правильно і регулярно, і, звичайно, вибрати спортивне обладнання, яке допоможе прокачати м'язи живота. Тренажери для преса - вірні помічники в формуванні заповітних кубиків. Обладнання дозволяє включити потрібні м'язові групи, ізолювавши їх від інших, завдяки цьому ви досягнете бажаного результату в найкоротші терміни, але при систематичній роботі над собою.

Тренажери для преса - краще рішення для ефективного прокачування черевних м'язів

Зона живота, боки і талія - ​​складні зони, які досить непросто підкачати. Саме для цих цілей краще вибирати спортінвентар, дія якого спрямована на роботу з певними групами м'язів. З їх допомогою можна вирішити різні завдання: зігнати жирові відкладення з боків, промалювати кубики на животі, змоделювати тонку талію. Обладнання просте у використанні, а тренуватися можуть люди будь-якого віку і рівня підготовки.

Регулярно тренуючись, ви обов'язково досягнете поставленої мети. Такий спортивний помічник дозволить залишатися в тонусі, підтримувати здоров'я в нормі, а тіло у відмінній фізичній формі. Залишиться справа за малим - вибрати варіант, який буде відповідати вашим вимогам.

Які бувають тренажери для черевних м'язів?

Спортінвентар поділяється не лише за зовнішнім виглядом, але і за характеристиками. Залежно від навантаження і бажаного результату, ви можете вибрати відповідний тренажер для себе.

Лави

Найбільш затребуваний і популярний варіант домашнього тренажера для преса. Вони бувають класичні, зігнуті і регульовані. Класичні виконані під кутом або в зафіксованому горизонтальному положенні, а кут нахилу спинки визначає рівень навантаження, який ви отримуєте під час тренування. Регульовані - відмінне рішення для дому, на ній регулюється спинка і можна змінити нахил спинки та виконувати вправи не тільки для прокачування преса, а й для тренування ніг, спини. Зігнуті - моделі для професійного рівня. На них можна виконувати вправи з програми аеробіки та силових навантажень. Перевага лавок в їх універсальності, простоті використання, мобільності, недорогій ціні тренажера для преса і невеликих габаритах.

АВ-ролери

Ще одним популярним видом спортивного обладнання є складаний снаряд, який виконаний у формі зігнутої дуги. До цього тренажеру приєднана спеціальна опора для ліктів, а також м'яка подушка під голову. Заняття на ньому дозволяють максимально швидко досягти бажаних результатів. Підходить такий тип інвентарю і новачкові, і досвідченому спортсмену, а для його установки не знадобиться багато місця в приміщенні.

Тренажери для прокачування м'язів черевного преса

Це моделі професійного рівня, розраховані на високі навантаження, відрізняються великими габаритами, а вартість їх на порядок вище за лавки для преса. Сучасні моделі легко піддаються регулюванню, а виставляти бажаний рівень навантаження можна навіть не встаючи з місця. Тренажери надійні, потужні, стійкі і дозволяють досягти високих результатів в найкоротші терміни. Такі махіни дозволять не тільки сформувати атлетичну статуру, зробити рельєф м'язів черевного преса більш чітким, але і прибрати боки, позбутися від жирового прошарку на животі.

В інтернет-магазині "Інтер Атлетика" тренажери для преса представлені в різних варіантах, тому ви зможете підібрати кращу модель для себе!