Допомога ЗСУ
Ми разом і ми переможемо!
093 057 39 60

Силові тренажери

З цієї категорії
- Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Переглянути відео
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
- Силові тренажери - запорука атлетичного підтягнутого тіла
Силові тренажери - запорука атлетичного підтягнутого тіла
Силові тренажери - запорука атлетичного підтягнутого тіла
- Причини травм під час бігу та як їх уникнути?
Причини травм під час бігу та як їх уникнути?
Причини травм під час бігу та як їх уникнути?
Топ продажів
Новий товар
Хіт
9 102
Хіт
89 100
Хіт
51 216
Хіт
4 572
Хіт
2 868
16 644
9 096
9 048
6 768
4 788

Силові тренажери – сталеві м'язи, міцне здоров'я і загартований дух

Силові тренажери - ефективна методика по зміцненню і нарощуванню м'язової маси, збільшенню витривалості і сили. Систематичні тренування покращують фізичний і емоційний стан. Досягати намічених цілей і отримувати максимум від кожного заняття допоможуть силові тренажери для дому. За допомогою сучасного обладнання можна опрацювати м'язові групи як комплексно, так ізольовано. На сайті представлено широкий асортимент товарів для людей з будь-яким рівнем фізичної підготовки і різними цілями. Ми допоможемо вам в виборі інвентарю для вашого індивідуального тренажерного залу вдома.

Домашні силові тренажери для облаштування індивідуального спортзалу

Підтримувати тіло в тонусі, зміцнювати здоров'я, формувати міцні м'язи, худнути, опрацьовувати комплексно і ізольовано м'язові групи, покращувати гнучкість і витривалість - завдання для силового обладнання. Інвентар даної категорії представлений мультистанціями, готовими комплексами і агрегатами різного призначення і способу дії на тіло, які характеризуються простотою експлуатації, легкістю монтажу, ергономічністю. Використовуючи мінімальну кількість тренажерів, можна організувати максимально функціональну зону для повноцінних тренувань в домашніх умовах.

Ретельно продумана конструкція стаціонарного, розбірного і складного типу дозволяє вибрати варіант для установки навіть в умовах обмеженого простору. Навісні турніки, шведські стінки, лави для преса відрізняються універсальністю, багатофункціональністю, для монтажу потрібно мінімум місця, при цьому можна ефективно тренуватися всією сім'єю.

В інтернет-магазині "Інтер Атлетика" ви знайдете силові тренажери з регулюванням навантаження під індивідуальні запити користувача, що робить тренування однаково ефективними і для початківця, і для досвідченого спортсмена. Інвентар розрахований на високе вагове навантаження (деякі моделі витримують вагу до 350 кг) і на довгий термін експлуатації. Худнути, нарощувати м'язи, підтримувати тіло в формі - тільки ви вирішуєте, яке купити силове обладнання для досягнення ваших спортивних цілей.

Силові тренажери за типом дії на м'язи

Під власною вагою. Основне навантаження - робота з вагою власного тіла. Бруси, турніки, гіперекстензії включають в роботу спину, живіт, плечовий пояс, руки.

З вільними вагами. Тренувальний процес спрямований на точкове опрацювання певної групи м'язів. Поступове збільшення ваги, правильно складена програма і точність виконання дозволять зміцнити і наростити м'язи грудні, плечового пояса, спини і рук. Заняття з вільною вагою сприяють розвитку координації, оскільки під час виконання вправ спортсмену необхідно утримувати вагу спорядження і стежити за положенням тіла.

З вбудованою вагою. Відрізняються універсальністю і багатофункціональністю. Вантажі, вбудовані в конструкцію, забезпечують необхідне навантаження. Обважнювачі рухаються вниз-вгору по направляючій троса чи стрижня. З їх допомогою можна виконувати як базові, так і більш складні завдання.

Як вибрати силовий тренажер для дому

Якими критеріями керуватися при виборі спортінвентарю:

 • Мета. Одні установки розраховані на комплексну прокачку тіла, інші - на роботу з ізольованими групами м'язів.
 • Габарити. Для облаштування домашнього спортзалу можна купити навісний турнік, шведську стінку, компактну мультистанцію. Інвентар займає мало місця, але повноцінно тренуватися можуть всі члени сім'ї.
 • Максимальне навантаження визначається вагою користувача. Рекомендується купувати вироби з запасом в 10-20 кг.
 • Комплектація. Деякі моделі тренажерів можна доукомплектувати додатковими опціями, таким чином розширивши тренувальну програму.

Безумовно, тренажери для дому повинні мати міцну конструкцію, справлятися з усіма поставленими завданнями, забезпечувати безпечне, комфортне й ефективне тренування.

У нашому каталозі ви можете ознайомитися з докладними характеристиками і придбати:

 • Мультистанції. Багатофункціональні станції дозволяють отримати максимальний результат при мінімальних матеріальних витратах. Це одночасно тренажер для спини, грудних м'язів, мускулатури рук, преса і навіть ніг. Таким чином, при правильному використанні установок такого типу, людина максимально ефективно прокачає тіло. Цей вид спортивного спорядження застосовується як для домашніх тренінгів, так і для тренажерних залів. У нашому каталозі ви без зусиль зможете підібрати собі варіант, що підійде за всіма параметрами і ціною.
 • Фітнес станції. Багатофункціональний комплекс, призначений для тренування всіх м'язових груп. Завдяки своїй універсальності і практичності установка дозволяє на невеликій площі розмістити відразу декілька видів силових тренажерів, що дуже важливо при облаштуванні повноцінного тренажерного залу у себе вдома. Регулювання навантаження в широкому діапазоні дає змогу вибрати оптимальний режим кожному члену родини.
 • Вантажноблокові. Відрізняються своєю конструкцією: використовуються цільні рами, мають плавний хід вантажів і практично повну безшумність. Можуть витримувати навантаження більше сотні кілограмів. Найчастіше це вузькоспеціалізовані "махіни", призначені для виконання певної вправи. Багатофункціональність і можливість одночасно задіяти велику кількість м'язових груп не є основними характеристиками. Для них важлива правильна біомеханіка і максимальна зручність з ізольованим навантаженням.
 • Реабілітаційні. Незамінні в процесі реабілітації, відновленні після травм та функціональності опорно-рухового апарату, кінцівок. Обладнання забезпечує рівномірне навантаження на кісткові тканини, м'язовий корсет. Навантаження регулюється в широкому діапазоні у відповідності з фізичними можливостями та потребами користувача.
 • Лави. Систематично тренуючись, ви приводите в порядок черевні м'язи, зможете підтягнути черевні м'язи, прибрати зайву вагу з "боків", опрацювати грудні м'язи, а використовуючи гантелі, ви задієте м'язові групи по максимуму. обладнання виробляється з матеріалів найвищої якості, які здатні функціонувати навіть в режимі «нон-стоп». Простота у використанні, універсальність - основні переваги агрегатів. Лави для жиму і преса, гіперекстензії допоможуть у формуванні спортивної статури.
 • Підставки і стійки. Продумане розміщення і зберігання додаткового спорядження зводить до мінімуму ризик отримання травм під час тренувального процесу. Гантелі або штанги, впорядковані на стійці, істотно економлять вільний простір. Конструкція стійок і підставок така, що ризик впустити снаряд або взяти його якось неправильно практично відсутній.

Купити силове обладнання з доставкою по Україні

Компанія "ІнтерАтлетика" - національний виробник спортивних товарів, також є офіційним представником відомих світових брендів - Adidas, Explode, Reebok, Concept2 та інших на території України.

Ми пропонуємо:

 1. Купити силові тренажери від виробника недорого, оскільки напряму співпрацюємо з виробниками і маємо власні лінійки тренажерів.
 2. Отримати товар зручним для вас способом в обумовлені терміни.
 3. Доставку за допомогою послуг транспортних компаній в будь-який населений пункт України. Ви також маєте можливість забрати товар в одному з наших магазинів.
 4. Допомога у виборі та облаштуванні домашнього спортзалу під ваші індивідуальні потреби.
 5. Силові тренажери для дому та професійні.
 6. Оформити замовлення онлайн, по телефону або в одному з наших магазинів.
 7. Оплатити товар найбільш зручним для вас способом: банківський переказ, готівковий і безготівковий розрахунок, розстрочка.

Підтримуйте здорову фізичну форму і вибирайте якісне спортивне обладнання!