066 031 18 46

Силові тренажери

З цієї категорії
- Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Переглянути відео
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
- Силові тренажери - запорука атлетичного підтягнутого тіла
Силові тренажери - запорука атлетичного підтягнутого тіла
Силові тренажери - запорука атлетичного підтягнутого тіла
- Причини травм під час бігу та як їх уникнути?
Причини травм під час бігу та як їх уникнути?
Причини травм під час бігу та як їх уникнути?
Топ продажів
Хіт
-8%
6 978
6 420
Хіт
-8%
3 978
3 660
Хіт
-8%
17 899
16 467
Хіт
-3%
91 500
88 755
-8%
23 500
21 620
-8%
14 500
13 340
-8%
6 930
6 376
12 912
Новинка
-8%
22 799
20 975

Силові тренажери – сталеві м'язи, міцне здоров'я і загартований дух

Силові тренажери - ефективна методика по зміцненню і нарощуванню м'язової маси, збільшенню витривалості і сили. Систематичні тренування покращують фізичний і емоційний стан. Досягати намічених цілей і отримувати максимум від кожного заняття допоможуть силові тренажери для дому. За допомогою сучасного обладнання можна опрацювати м'язові групи як комплексно, так ізольовано. На сайті представлено широкий асортимент товарів для людей з будь-яким рівнем фізичної підготовки і різними цілями. Ми допоможемо вам в виборі інвентарю для вашого індивідуального тренажерного залу вдома.

Домашні силові тренажери для облаштування індивідуального спортзалу

Підтримувати тіло в тонусі, зміцнювати здоров'я, формувати міцні м'язи, худнути, опрацьовувати комплексно і ізольовано м'язові групи, покращувати гнучкість і витривалість - завдання для силового обладнання. Інвентар даної категорії представлений мультистанціями, готовими комплексами і агрегатами різного призначення і способу дії на тіло, які характеризуються простотою експлуатації, легкістю монтажу, ергономічністю. Використовуючи мінімальну кількість тренажерів, можна організувати максимально функціональну зону для повноцінних тренувань в домашніх умовах.

Ретельно продумана конструкція стаціонарного, розбірного і складного типу дозволяє вибрати варіант для установки навіть в умовах обмеженого простору. Навісні турніки, шведські стінки, лави для преса відрізняються універсальністю, багатофункціональністю, для монтажу потрібно мінімум місця, при цьому можна ефективно тренуватися всією сім'єю.

В інтернет-магазині "Інтер Атлетика" ви знайдете силові тренажери з регулюванням навантаження під індивідуальні запити користувача, що робить тренування однаково ефективними і для початківця, і для досвідченого спортсмена. Інвентар розрахований на високе вагове навантаження (деякі моделі витримують вагу до 350 кг) і на довгий термін експлуатації. Худнути, нарощувати м'язи, підтримувати тіло в формі - тільки ви вирішуєте, яке купити силове обладнання для досягнення ваших спортивних цілей.

Силові тренажери за типом дії на м'язи

Під власною вагою. Основне навантаження - робота з вагою власного тіла. Бруси, турніки, гіперекстензії включають в роботу спину, живіт, плечовий пояс, руки.

З вільними вагами. Тренувальний процес спрямований на точкове опрацювання певної групи м'язів. Поступове збільшення ваги, правильно складена програма і точність виконання дозволять зміцнити і наростити м'язи грудні, плечового пояса, спини і рук. Заняття з вільною вагою сприяють розвитку координації, оскільки під час виконання вправ спортсмену необхідно утримувати вагу спорядження і стежити за положенням тіла.

З вбудованою вагою. Відрізняються універсальністю і багатофункціональністю. Вантажі, вбудовані в конструкцію, забезпечують необхідне навантаження. Обважнювачі рухаються вниз-вгору по направляючій троса чи стрижня. З їх допомогою можна виконувати як базові, так і більш складні завдання.

Як вибрати силовий тренажер для дому

Якими критеріями керуватися при виборі спортінвентарю:

 • Мета. Одні установки розраховані на комплексну прокачку тіла, інші - на роботу з ізольованими групами м'язів.
 • Габарити. Для облаштування домашнього спортзалу можна купити навісний турнік, шведську стінку, компактну мультистанцію. Інвентар займає мало місця, але повноцінно тренуватися можуть всі члени сім'ї.
 • Максимальне навантаження визначається вагою користувача. Рекомендується купувати вироби з запасом в 10-20 кг.
 • Комплектація. Деякі моделі тренажерів можна доукомплектувати додатковими опціями, таким чином розширивши тренувальну програму.

Безумовно, тренажери для дому повинні мати міцну конструкцію, справлятися з усіма поставленими завданнями, забезпечувати безпечне, комфортне й ефективне тренування.

У нашому каталозі ви можете ознайомитися з докладними характеристиками і придбати:

 • Мультистанції. Багатофункціональні станції дозволяють отримати максимальний результат при мінімальних матеріальних витратах. Це одночасно тренажер для спини, грудних м'язів, мускулатури рук, преса і навіть ніг. Таким чином, при правильному використанні установок такого типу, людина максимально ефективно прокачає тіло. Цей вид спортивного спорядження застосовується як для домашніх тренінгів, так і для тренажерних залів. У нашому каталозі ви без зусиль зможете підібрати собі варіант, що підійде за всіма параметрами і ціною.
 • Фітнес станції. Багатофункціональний комплекс, призначений для тренування всіх м'язових груп. Завдяки своїй універсальності і практичності установка дозволяє на невеликій площі розмістити відразу декілька видів силових тренажерів, що дуже важливо при облаштуванні повноцінного тренажерного залу у себе вдома. Регулювання навантаження в широкому діапазоні дає змогу вибрати оптимальний режим кожному члену родини.
 • Вантажноблокові. Відрізняються своєю конструкцією: використовуються цільні рами, мають плавний хід вантажів і практично повну безшумність. Можуть витримувати навантаження більше сотні кілограмів. Найчастіше це вузькоспеціалізовані "махіни", призначені для виконання певної вправи. Багатофункціональність і можливість одночасно задіяти велику кількість м'язових груп не є основними характеристиками. Для них важлива правильна біомеханіка і максимальна зручність з ізольованим навантаженням.
 • Реабілітаційні. Незамінні в процесі реабілітації, відновленні після травм та функціональності опорно-рухового апарату, кінцівок. Обладнання забезпечує рівномірне навантаження на кісткові тканини, м'язовий корсет. Навантаження регулюється в широкому діапазоні у відповідності з фізичними можливостями та потребами користувача.
 • Лави. Систематично тренуючись, ви приводите в порядок черевні м'язи, зможете підтягнути черевні м'язи, прибрати зайву вагу з "боків", опрацювати грудні м'язи, а використовуючи гантелі, ви задієте м'язові групи по максимуму. обладнання виробляється з матеріалів найвищої якості, які здатні функціонувати навіть в режимі «нон-стоп». Простота у використанні, універсальність - основні переваги агрегатів. Лави для жиму і преса, гіперекстензії допоможуть у формуванні спортивної статури.
 • Підставки і стійки. Продумане розміщення і зберігання додаткового спорядження зводить до мінімуму ризик отримання травм під час тренувального процесу. Гантелі або штанги, впорядковані на стійці, істотно економлять вільний простір. Конструкція стійок і підставок така, що ризик впустити снаряд або взяти його якось неправильно практично відсутній.

Купити силове обладнання з доставкою по Україні

Компанія "ІнтерАтлетика" - національний виробник спортивних товарів, також є офіційним представником відомих світових брендів - Adidas, Explode, Reebok, Concept2 та інших на території України.

Ми пропонуємо:

 1. Купити силові тренажери від виробника недорого, оскільки напряму співпрацюємо з виробниками і маємо власні лінійки тренажерів.
 2. Отримати товар зручним для вас способом в обумовлені терміни.
 3. Доставку за допомогою послуг транспортних компаній в будь-який населений пункт України. Ви також маєте можливість забрати товар в одному з наших магазинів.
 4. Допомога у виборі та облаштуванні домашнього спортзалу під ваші індивідуальні потреби.
 5. Силові тренажери для дому та професійні.
 6. Оформити замовлення онлайн, по телефону або в одному з наших магазинів.
 7. Оплатити товар найбільш зручним для вас способом: банківський переказ, готівковий і безготівковий розрахунок, розстрочка.

Підтримуйте здорову фізичну форму і вибирайте якісне спортивне обладнання!