Допомога ЗСУ
Ми разом і ми переможемо!
067 777 58 66
  1. Силові тренажери

Силові стійки і рамки

Сортувати:
Новий товар
14 526
8 622
9 096
24 216
6 504
Filter
Ціна
Виробник
Вид застосування
Регулювання стійок
Виконання
Лінія
- Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Переглянути відео
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
- Силові тренажери - запорука атлетичного підтягнутого тіла
Силові тренажери - запорука атлетичного підтягнутого тіла
Силові тренажери - запорука атлетичного підтягнутого тіла
- Причини травм під час бігу та як їх уникнути?
Причини травм під час бігу та як їх уникнути?
Причини травм під час бігу та як їх уникнути?

Підставки і стійки — обладнання, без якого не обходиться спортивний зал

Жоден сучасний тренажерний зал не обійдеться без штанг, гантелей, гир, необхідних для виконання комплексної силової програми. Спортивний інвентар призначений для вдосконалення тіла, збільшення в обсязі і зміцнення м'язової маси, що є однією з основних цілей більшості відвідувачів.

Все перераховане обладнання неможливо використовувати, не створивши для цього спеціальних умов, до яких і відноситься правильна організація простору. Для максимально комфортного і безпечного тренувального процесу були розроблені підставки і стійки, купити які за найкращою ціною ви можете в інтернет-магазині "Інтер Атлетика".

Для чого потрібні підставки і стійки

Незважаючи на те, що інвентар не є основним під час тренування, обійтися без нього буде вкрай складно (особливо це стосується спортзалів, де гирі, гантелі представлені у великих кількостях).

  • Економія простору - найістотніший аргумент на користь того, щоб придбати підставку або стійку для гирь, штанг для домашнього чи комерційного використання.
  • Зручність. Правильне розміщення додаткового обладнання суттєво економить не тільки вільну площу, але також час тренування і зусилля, прикладені для його проведення.
  • Безпека. Грамотна організація простору зводить до мінімуму ризик отримання травм під час занять. Гантелі або штанги, правильно розміщені на стійці, не тільки займають значно менше місця, але також потребують менше зусиль під час використання. Конструкція стійок така, що ризик впустити снаряд або взяти його якось неправильно практично відсутній.
  • Продовження терміну служби. Продумане організоване розміщення і зберігання спортивного спорядження запобігає його псуванню і продовжує термін експлуатації, не кажучи вже про більш ефективне збереження покриття підлоги.

Підставки і стійки в магазині "Інтер Атлетика"

Ми пропонуємо високоякісні товари для спорту, перевірені часом і роками справної служби. На нашому сайті ви можете купити стійки і підставки для штанги, гантелей і гир, призначені як для професійного використання, так і для експлуатації вдома. У каталозі представлено обладнання виробництва компанії "ІнтерАтлетика" і продукція таких гігантів спортивної індустрії як Eleiko, Freemotion, NUO, SportsArt, Inspire і Pulse Fitness, з якими наша компанія вже не перший рік веде успішну співпрацю, представляючи на ринку України.

Це обладнання популярне в усьому світі серед аматорів та професійних спортсменів, що виходять на змагання світового масштабу. Спортінвентар використовується в кращих тренажерних залах країни, експлуатується для облаштування домашнього спортзалу. В інтернет-магазині представлені стійки для жиму ST007 і ST008, які ідеально підходять для домашніх тренувань.

Де в Україні купити недорого підставки і стійки?

  1. Будучи виробником і офіційним дистриб'ютором продукції, представленої на сайті, ми пропонуємо низькі ціни.
  2. У нашому інтернет-магазині постійно діють акції та спеціальні пропозиції.
  3. Для максимальної зручності покупця в нашому магазині передбачено кілька варіантів оплати: розстрочка, готівковий і безготівковий розрахунок, банківський переказ.
  4. Наші фахівці із задоволенням допоможуть вам купити підставки і стійки, які підходять під конкретно ваші потреби.
  5. Ми доставимо товар точно в строк в будь-яку точку України найбільш зручним для вас способом.

Якісний спортивний інвентар - ваша безпека, комфорт і ефективність тренувального процесу.