097 184 30 63
  1. Товари для фітнесу

Функціональні петлі

Сортувати:
Filter
Ціна
Виробник
Тип
- Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Переглянути відео
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
- Фітнес для схуднення
Фітнес для схуднення
Фітнес для схуднення
- Функціональні петлі - майбутнє в світі спорту
Функціональні петлі - майбутнє в світі спорту
Функціональні петлі - майбутнє в світі спорту

Функціональні петлі - новий формат тренувань

Втомилася від звичних тренувань? Приївся фітнес і різноманітні тренажери? Хочеться отримувати максимум від тренувального процесу і спробувати щось новеньке для себе? Наш інтернет-магазин готовий запропонувати вам сучасний і популярний спосіб тренувань. Багатофункційний тренажер, який подарує вам відмінне тіло при регулярних заняттях - функціональні петлі TRX. Ми пропонуємо вам найсучасніші моделі за кращими цінами з доставкою в будь-який куточок України. А з метою полегшення вибору розповідаємо, що це за техніка і які результати вона може дати.

Навіщо купувати функціональні петлі?

Відповідь проста - щоб займатися з собою. Функціональний тренінг - новий тип тренувань, який розробив колишній американський морський котик. TRX розшифровується як Total Body Resistance Exercise. Це цілий комплекс вправ, направлених на опрацювання тіла, розвиток витривалості та координації.

Заняття з використанням функціональних петель сприяють активації максимальної кількості м'язів при виконанні найпростіших вправ. Навіть звичне віджимання перетворюється в повноцінну комбінаційну програму. Одночасно працюють декілька м'язових груп, що потребує більших затрат енергії. Комплекс завдань сприяє покращенню і прискоренню метаболічних процесів, що, в свою чергу, знижує вагу.

Ще однією відмінною рисою є той факт, що TRX мають мінімальне навантаження на хребет і суглоби. Звичайно, не можна говорити, що немає ніяких протипоказань, тому краще проконсультуватися з тренером перед початком занять. Однак купити функціональні петлі для себе може кожен, хто хоче ефективно прокачати тіло.

Переваги тренувань TRX

Тренінг проводитиметься з використанням функціональних петель. Їх не обов'язково кріпити до спеціальних платформ. Такий підхід буде доречний в повноцінному тренажерному залі. Якщо ж ви купуєте їх для домашньої експлуатації, можна обійтися обладнанням, що є у вашому домашньому спортзалі. Ніякого громіздких установок в домі, а монтаж не займе більше 5 хвилин!

У всьому світі активно набирається багатотисячна армія шанувальників даного виду тренувань.

Досвідчені спортсмени і тренери виділяють такі переваги функціональних петель:

  • Компактність. Спортивний інвентар не займе багато місця і з легкістю поміститься на полиці в шафі.
  • Простота монтажу. Процес забере не більше 5-10 хвилин, а з монтажем впорається навіть новачок.
  • Портативність. Захопити петлі можна з собою в сумку і тренуватися в будь-якому зручному місці: в залі, на дачі, на природі.
  • Надійність: для установки використовують спеціальний карабін, який здатний витримати навантаження до 180 кг, самі стропи при цьому витримують навантаження до 450 кг.
  • Застосування обладнання: можна використовувати на вулиці або в приміщенні

Купуйте функціональні петлі і ми впевнені, що ви не захочете повернутися до старого формату тренувального процесу. У нашому каталозі ви знайдете все необхідне для ефективних тренувань і новачкові, і досвідченому спортсменові.