097 184 30 63
  1. Шведські стінки

Шведська стінка для дорослих

Сортувати:
base64 Gymnova
-25%
3 954
2 965
Новинка
14 322
base64 Распродажа недели
Хіт
10 340
13 206
11 392
10 432
10 028
6 540
Filter
Ціна
Виробник
Тип
Висота шведської стінки
Максимальна вага користувача
Матеріал стійок
Матеріал перемичок
- Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Переглянути відео
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
- Шведська стінка: як за допомогою одного тренажера створити цілий спортзал дома
Шведська стінка: як за допомогою одного тренажера створити цілий спортзал дома
Шведська стінка: як за допомогою одного тренажера створити цілий спортзал дома
- Шведська стінка — домашній тренажер для всієї сім'ї
Шведська стінка — домашній тренажер для всієї сім'ї
Шведська стінка — домашній тренажер для всієї сім'ї

Шведська стінка для дорослих – багатофункціональний тренажер для всієї родини

Історія виникнення універсальної шведської стінки

Обладнання вперше згадується в 1793 році в праці німецького педагога «Гімнастика для молоді». А на початку 19 століття шведський лікар і драматург Пер Хенрік Лінг продовжив діяльність німецького вченого, розробивши систему гімнастики з використанням спеціального обладнання - шведської стінки. Спочатку вироби призначалися для занять знатних персон, але незабаром використовувалися для підготовки військових, пожежників, учителів фізкультури. В наші дні професійні установки і більш прості моделі є в дошкільних і шкільних установах, санаторіях, спортзалах. Купити гімнастичну стінку можна також для індивідуальної експлуатації.

Спортивна шведська стінка для дорослих: як обладнати тренажерку вдома

Вибираючи обладнання для занять в домашніх умовах, хочеться, щоб воно займало мінімум місця, було багатофункціональним, надійним, служило вірою і правдою не один рік. Переважна більшість виробників використовують для виробництва тренажера дерево або метал. Дерев'яні шведки - ідеальний варіант в домі, де є маленькі діти. Така гімнастична стінка приємна на дотик. Матеріал характеризується шорсткістю, що забезпечує комфортний хват. Вироби з дерева (як правило, використовується бук чи сосна) вважаються більш екологічними, проте менш міцними, якщо порівнювати з металевою конструкцією. Обмеження по навісному обладнанню і невисока міцність не дозволяють провести повноцінний силовий тренінг. Дерев'яні спортивні куточки більше підійдуть для дітей, фітнес тренувань.

Для виготовлення металевої шведської стінки для дорослих використовують гарячекатаний профіль з металу, який має розміри 40х40 мм і більше. Головні плюси полягають в наступному:

  • Міцність і надійність. Це основні вимоги, якими слід керуватися при виборі обладнання. Конструкція витримує вагу користувача, а також додаткового спортивного інвентарю (турнік, бруси, лави, канат, кільця). В даному випадку також важливо враховувати спосіб монтажу (фіксувати шведку до гіпсокартонних стін і стелі не рекомендується).
  • Прийнятна ціна. Універсальний тренажер з металу - відмінний варіант для тих, хто хоче купити шведську стінку недорого. Ціна буде нижою в порівнянні з дерев'яним аналогом.

До мінусів можна віднести більш високу травматичність і не найприємніші тактильні відчуття. Для забезпечення комфортного хвату можна використовувати неопренові накладки, які одягаються на слизькі поперечки. Дотримуючись правил безпеки, виріб стане універсальним тренажером для всіх членів сім'ї. На спортивній стінці можна ефективно опрацювати всі групи м'язів, виконати базові вправи для підтримки тіла в тонусі, позбавитися від зайвої ваги і приділити увагу проблемним зонам.

Купити шведську стінку в Україні пропонує інтернет-магазин "Інтер Атлетика" У каталозі представлені міцні і надійні вироби, які допоможуть у формуванні красивого тіла і міцного здоров'я.