097 184 30 63
  1. Кросфіт
  2. Станції для функціонального тренінгу Explode
  3. InterAtletika

Станція для функціонального тренінгу Explode KF-S2.3

Код: KF-S2.3
0
Під замовлення
159 810
Оплата

Готівкою, Банківської картою, Безготівковий розрахунок, Кредит і розстрочка

Гарантія
  • 12 місяців
Обмін / повернення товару впродовж 14 днів
Фото InterAtletika
InterAtletika Наше виробництво
Показати всі товари бренду

Опис Станція для функціонального тренінгу Explode KF-S2.3

Станція для функціонального тренінгу Explode KS- S2.3

Explode – революційна лінія відомого виробника устаткування "Інтер Атлетики". Вона розроблена спеціально для функціонального тренінгу і силового екстриму. Станції Explode є збірним комплексом, який формують спеціальні блоки і елементи. Функціональне наповнення тренажерів дозволяє займатися людям з різним рівнем фізичної підготовки, відповідає всім вимогам функціонального тренінгу і нормам безпеки. Таким чином, лінія Explode – нове слово в оснащенні спортивних залів.

Explode – це комплекс, який забезпечує всі умови для ефективної, продуктивної і всебічної тренування, як індивідуальної, так і групової. Одночасно на станції можуть безперешкодно займатися до 10 спортсменів. В ході тренувань розвивається як сила, так і швидкість, витривалість, гнучкість. Крім того, функціонал станції Explode дозволяє проводити тренування цікаво і різноманітно. Так блоки тренажера дозволяють розмістити цілий перелік спортивного обладнання: боксерську грушу, канат, гантелі, гирі, функціональні петлі, еспандери, тумби для стрибків, вишагіванія, рами для віджимання, підтягування, турнік, рукоход та інше. Цілком закономірно, що спектр вправ, які можна практикувати за допомогою станції обширнейший – це і звичні підтягування, віджимання, тяги, жим, вправи з гирями, метання Медбол. Основною характеристикою станції KS- S2.3, яка відрізняє її від інших пропозицій лінії Explode, є її малий розмір. Це дозволяє встановити станцію в більшості залів для кросфіта і в звичайних спортивних клубах. Одночасно займатися на тренажері може 8 осіб. Але на тлі компактних габаритів можливості станції просто вражають – вона вміщує великий перелік спеціалізованого спортивного інвентарю, функціональних блоків. Станція Explode KS- S2.3 стане відмінним доповненням будь-якого спортивного клубу, який прагне відповідати основним вимогам фітнес індустрії. За допомогою лінії Explode просто урізноманітнити тренувальний процес і адаптувати його до передових тенденцій.

Лінійка Explode створена компанією "Інтер Атлетика", виробником, який завжди йде в ногу з часом, презентуючи споживачам обладнання, яке відповідає поточним вимогам галузі. Лінія Explode була відповіддю на стрімко розвивається популярність у всьому світі напрямки функціонального тренінгу. Сьогодні станції Explode були представлені на багатьох світових і вітчизняних конвенціях, отримали схвальні відгуки від експертів. Дане обладнання з успіхом конкурує з продукцією світових брендів, перевершуючи її багато в чому по функціональності, якості. Активно станції Explode використовуються на різних спортивних заходах, як то: фестивалі кросфіта, змагання. Думка спортсменів також одностайно – Explode найкраще обладнання для кросфіта, яке є на українському, а так само і європейському ринку.

Набір гантелей і боксерська груша в комплект не входять.

Характеристики Станція для функціонального тренінгу Explode KF-S2.3
Лінія
Explode
Кількість тренувальних місць
8
Займана площа, кв.
7,6
Блокова рама
-
Бруси
-
Кріплення для набору гантелей
-
Дивитися всі характеристики
Відгуки покупців
0
Додати відгук
support.svg
Важко вибрати?
Наші фахівці завжди допоможуть!
+380 44 391 31 20