097 184 30 63
  1. Товари для важкої атлетики

Грифи

Сортувати:
47 398
base64 Распродажа недели
base64 Gymnova
1 442
1 442
535
Filter
Ціна
Виробник
Вид застосування
Тип грифу
Діаметр грифа
Довжина грифа
Вага грифа
Форма грифа
Вид замку
Максимальне навантаження на гриф
Покриття грифа
Обертання грифа
- Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Переглянути відео
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
- Бодібілдинг, історія розвитку
Бодібілдинг, історія розвитку
Бодібілдинг, історія розвитку

Гриф - необхідний інвентар для силового тренінгу

Завдання з програми важкої атлетики включають роботу з вільними вагами, до яких відноситься штанга. Важко уявити обладнання без грифа - серця штанги. Це металевий стержень, який відрізняється формою, діаметром, цільовим використанням. На його кінцях закріплюються диски, а основа служить для того, щоб правильно утримувати штангу.

Які існують види грифів для штанги?

Ви шукаєте спортивний інвентар для дому та не знаєте, який підійде для виконання тренувальної програми? Чим вони відрізняються? Одне з головних правил - правильно підібраний гриф повинен комфортно лежати в руці.

Різновиди грифів

  • Універсальна пряма модель підходить практично для всіх вправ і є кращим рішенням для тренувань дома. Як правило, вони розраховані на навантаження не більше 200-250 кг, довжина варіюється від 120 до 180 см. Цього достатньо для виконання базових вправ: жим на груди, станова тяга, випади, тяга в нахилі. Використовуючи моделі довжиною 120-130 сантиметрів, можна виконувати завдання на точкове опрацювання м'язів: французький жим, згинання на біцепс і інші.
  • Т-подібний відрізняється від звичайного тим, що один його кінець закріплений на стійці, а на другий навішуються диски. Хороший варіант для тренінгу єдиноборців, відпрацювання ударних рухів.
  • W-подібний тип дозволяє перенести навантаження на трицепс і тримати штангу нейтральним хватом. Підходить для виконання французького жиму.
  • EZ-подібний при підйомі штанги на біцепс забезпечує природне положення для зап'ястя. Їх зручно тримати при розгинанні рук і класичних підйомах.
  • Овальний гриф на штангу оснащений двома паралельними ручками посередині. Ідеально підходить для вправ на трицепс.
  • Олімпійський призначається для роботи з великою вагою (витримує навантаження до 350-400 кг). Один такий снаряд важить 20 кг і має довжину 220 см, жіночий варіант олімпійського грифа - 20 кг, а довжина - 205 см.
  • Треп-гриф призначений для виконання базових вправ і має вигляд квадратної рамки. Такий снаряд вважається найбільш безпечним для станової тяги, оскільки знімає частину навантаження з поперекового відділу.

Гриф для штанги купити слід, виходячи з вашої індивідуальної тренувальної програми та вправ, для яких необхідно підібрати правильну форму снаряда.

За якими параметрами слід вибирати гриф?

Довжина, вага і товщина - основні параметри, які слід враховувати при виборі спортивного інвентарю.

Залежно від умов тренування та обраної програми, необхідно підібрати довжину грифа. Для жиму лежачи краще не ризикувати з коротким по довжині, а занадто довгий може просто не поміститися в кімнаті. Вибирайте оптимальний варіант: від 120 см до 180 см. Для ефективних і комфортних занять найкраще підібрати снаряд від 140 см. Для олімпійського довжина фіксована: 220 см.

Діаметр грифа для звичайної любительської штанги зазвичай становить 25 мм. Якщо ви купуєте олімпійську модель, тоді діаметр її складає 28 мм. Стандарт для пауерліфтингу - 29 мм.

Ваговий показник залежить від діаметра і його довжини, а також матеріалу, який використовувався при виробництві. Міцніші моделі мають велику вантажопідйомність і вагу. Навіть маса самого снаряда є таким же додатковим вантажем для спортсмена. Для любительської штанги ця позначка досягає 10-20 кг, олімпійські моделі важать 20 кг. Зверніть увагу: гриф для домашніх тренувань обов'язково вибирайте з правильною жорсткістю, щоб він не пружинив при піднятті.

Кращі ціни і умови покупки з "Інтер Атлетика"

Якісне обладнання для дому - запорука вашої безпеки і комфорту в ході тренувального процесу. На нашому сайті ви можете недорого купити гриф для штанги будь-якої довжини, форми і цільового призначення. Облаштувавши вдома свій власний спортивний зал, ви ефективно пропрацюєте тіло, накачаєте сильні м'язи, поліпшите витривалість, координацію і силу, в цілому зміцните організм.