097 184 30 63
  1. Товари для фітнесу

Столи для масажу

Сортувати:
11 850
32 178
Хіт
19 776
Filter
Ціна
Виробник
Вид застосування
Максимальна вага користувача
Виконання
Лінія
Конструкція
Наповнювач
- Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Переглянути відео
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
- Як швидко накачати попу
Як швидко накачати попу
Як швидко накачати попу
- Фітнес для вагітних
Фітнес для вагітних
Фітнес для вагітних

Хороший масаж на правильному столі

Професійний масажист може творити дива - це незаперечний факт. Але для проведення сеансу хорошого масажу недостатньо однієї лише кваліфікації. Важливо враховувати деталі, які супроводжують процес: які допоміжні матеріали використовуються (серветки, крем, ароматні палички, оліі), які масажні столи стоять в кабінеті. Адже саме від останніх залежить комфорт клієнта і правильне положення майстра.

Сьогодні вибір столу для масажу не є проблемою, оскільки спортивні магазини надають широкий вибір: моделі складані, стаціонарні, з алюмінієвою і дерев'яною рамою, важкі і легкі. Вам залишиться вибрати ту, яка буде відповідати Вашим вимогам і впишеться в простір кабінету.

Поради щодо вибору масажного столу

Ми підкажемо основні моменти, на які слід звернути увагу, перш ніж купити стіл для масажу.

Форма столу. Є моделі у вигляді пісочного годинника і звичайні прямокутні. Перша форма комфортніше, оскільки забезпечує зручність клієнту і дозволяє масажисту бути максимально близько для проведення масажу.

Стандартна довжина для масажного столу від 185 см. Це оптимальний розмір, який передбачає зручність для клієнта. Якщо довжина буде меншою, скоріш за все ноги будуть висіти за стільницею, особливо якщо зріст людини більше 180 см. При занадто великій довжині пропорційно збільшується ширина самого виробу, а це створює незручності масажисту. Прекрасним рішенням стане стіл масажний з отвором для особи: довжина збільшується, а ширина залишається незмінною.

Висота столу повинна обов'язково регулюватися. Правильною вважається модель з параметрами від 60 до 85 см.

Кількість секцій також має значення: бувають одно-, дво- і трисекційні. Одинарна модель - це класика, яка не містить конструктивних частин. Модель з підголовником це дві секції. І у найбільшою моделі стільниця розділена на дві частини, які можна опускати і піднімати за допомогою електричного мотора.

Стандартна ширина, яка характеризує правильний масажний стіл це 70-76 см. Іноді випускаються моделі з іншими параметрами, але вони розраховані на індивідуальні потреби клієнта і масажиста.

У магазині Інтер Атлетика представлені кращі моделі столів для масажу, які відповідають стандартам перерахованих категорій. Наші менеджери допоможуть Вам підібрати правильну модель і зробити Ваш масажний салон успішним і зручним!