066 031 18 46
  1. Силові тренажери

Столи для армрестлінгу

Сортувати:
Filter
Ціна
Виробник
Положення спортсменів
Виконання
Лінія
- Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Переглянути відео
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
- Силові тренажери - запорука атлетичного підтягнутого тіла
Силові тренажери - запорука атлетичного підтягнутого тіла
Силові тренажери - запорука атлетичного підтягнутого тіла
- Причини травм під час бігу та як їх уникнути?
Причини травм під час бігу та як їх уникнути?
Причини травм під час бігу та як їх уникнути?

Столи для армреслінгу: відточуйте майстерність боротьби на руках і перемагайте в чесному поєдинку

Армреслінг - видовищний і захоплюючий вид боротьби на руках між двома учасниками. Головне завдання полягає в притисненні руки противника до поверхні. При неправильній техніці виконання, недостатній підготовці може бути травматичним. Щоб перемогти в такому змаганні, потрібна відмінна фізична підготовка, регулярні тренування і якісне обладнання. Армреслінг стіл - незамінний тренажер, за допомогою якого відточувати майстерність можна навіть вдома. Обладнання відрізняється простотою конструкції, легкістю у використанні, надійністю і зручністю.

Навіщо потрібен стіл для армреслінгу?

Аматори-рукоборці змагаються прямо на звичайних дерев'яних або металевих конструкціях. Це незручно і травмонебезпечно. Основне завдання тренувального інвентарю - забезпечення максимальної зручності і комфорту спортсменам. Сьогодні обладнання використовується для змагань, проведення спарингів, а також користується популярністю і в інших видах спорту. Так, наприклад, атлети опрацьовують біцепс, трицепс на столах для армрестлінгу. Така фізична "розминка" додасть адреналіну, дозволить відчути всю міць і силу рук.

Конструкція і комплектація столу для армреслінгу

Основне навантаження йде на суглоби, біцепс і трицепс. В ході спарингу висока ймовірність здобути травму, тому важливо купити якісний стіл для армреслінгу.

  1. Хороший інвентар обов'язково має бути обладнаний ручками, за які кожен з двох учасників буде триматися вільною рукою.
  2. Чотири додаткові подушки: два підлокітника для зручного розміщення рук і дві подушки для того, хто програв. Їх наявність є основною вимогою безпеки, оскільки вони запобігають травмам.
  3. Підставки-подушечки можна регулювати (практично у всіх моделях передбачена ця можливість) під ліву чи праву рук.
  4. Столи армреслінг в залежності від режиму тренувань бувають двох типів: розбірними та не розбірними.
  5. Поверхня обладнання розроблена з урахуванням особливостей даного виду змагань і не дозволяє руці ковзати під час спарингу.
  6. Наповненням для м'яких елементів, як правило, служить пінополіуретан. Матеріал стійкий до усадки і деформації. Покриття - високоякісна штучна шкіра.

Щоб стати професійним спортсменом, однієї сили буде недостатньо. Необхідно мати гарну реакцію, запас витривалості і опрацьовану техніку. До всього цього можна прийти за допомогою систематичних тренувань на спортінвентарю. Купити стіл для армреслінгу в Україні можна на сайті інтернет-магазину "Інтер Атлетика". Ми пропонуємо тренувальне та професійне обладнання, використовуючи яке, ви будете із задоволенням тренуватися і досягати висот у спорті. У нашому каталозі представлені моделі для рукоборства в положенні стоячи, в положенні сидячи - вибирайте варіант, що відповідає вашим вимогам та побажанням, за доступними цінами і перемагайте в чесному поєдинку.