066 031 18 46
  1. Силові тренажери

Мультистанції

Сортувати:
-8%
205 020
188 618
-8%
184 920
170 126
-8%
156 780
144 238
-8%
116 580
107 254
-8%
76 380
70 270
-8%
52 260
48 079
-8%
180 900
166 428
111 378
base64 Gymnova
-8%
108 540
99 857
103 902
Новинка
77 568
Filter
Ціна
Виробник
Вид застосування
Тип навантаження
Тип вправ
Максимальна вага користувача
Лінія
Кількість тренувальних місць
- Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Переглянути відео
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
- Фітнес станція – спортивний зал в одній установці
Фітнес станція – спортивний зал в одній установці
Фітнес станція – спортивний зал в одній установці
- Силові тренажери - запорука атлетичного підтягнутого тіла
Силові тренажери - запорука атлетичного підтягнутого тіла
Силові тренажери - запорука атлетичного підтягнутого тіла

Мультистанція – багатозадачний тренажер для комплексного опрацювання тіла

Комплексний підхід - запорука ефективних тренувань. Для того щоб тіло було здоровим і сильним, недостатньо опрацювати ту чи іншу групу м'язів, обмежившись лише нею. Важливо задіяти всі м'язові групи, що можливо лише при наявності обладнання в достатній кількості. Заняття на мультистанції замінять повноцінне тренування в тренажерному залі з тією відмінністю, що не потрібно переходити від одного агрегату до іншого - всі тренажери зібрані в одному агрегаті. Сформувати сильні м'язи, схуднути, комплексно чи ізольовано задіяти мускулатуру - ви самі вирішуєте, з якою ціллю будете займатися.

Мультистанція - функціональне обладнання для комплексного тренування

Станція - кілька силових тренажерів, поєднаних в одну конструкцію найбільш ергономічним чином, що дає змогу на невеликій площі при мінімальних фінансових витратах організувати повноцінний тренажерний зал. На мультистанції можна ефективно опрацювати м'язи грудні, плечового пояса, рук, спини, преса і ніг. Таким чином, при правильному використанні, користувач задіє практично всі м'язові групи тіла.

Відмінний функціонал, сучасний дизайн, надійність конструкції гідно оцінять як новачки, так і професійні спортсмени. Багатофункціональність і простота в експлуатації - далеко не всі переваги. Займатися можуть люди різного віку, з будь-яким рівнем фізичної підготовленості.

Багатофункціональний комплекс - краще рішення для облаштування домашнього спортзалу

Мультистанція використовується і для домашніх тренінгів, і для занять в тренажерному залі. Компанія "Інтер Атлетика" пропонує великий вибір силового обладнання для домашнього і комерційного використання, так що ви без зусиль зможете підібрати собі варіант, найбільш відповідний за ціною і параметрами.

Кількість варіацій тренувань на такому обладнанні безмежна. І новачки, і досвідчені спортсмени знайдуть в мультистанції необхідний комплекс вправ. Конструкція деяких тренажерів передбачає незалежне опрацювання рук і ніг: можна навантажувати одночасно або окремо, що забезпечує максимально ефективну роботу м'язів.

Види спортивних станцій

Кількість опцій в кожному окремому тренажері залежить від його наповнення і цільового призначення. В нашому інтернет-магазині представлені два основні типи мультистанцій.

  • Для дому. Простота використання, невисока ціна роблять такий тип обладнання популярним для домашнього використання. Завдяки невеликим габаритам станції, її можна встановити в умовах обмеженого простору, при цьому проводити повноцінне тренування всього на одному агрегаті.
  • Професійні. Розраховані на найінтенсивніші навантаження, відрізняються тривалим терміном експлуатації і великими габаритами. Такі “махіни”, як правило, купують для спортзалів. Конструкція деяких моделей розрахована на одночасне використання двома чи трьома спортсменами.

Де купити недорого мультистанцію в Україні?

Компанія «Інтер Атлетика» пропонує своїм клієнтам демократичні ціни на товари для спорту. На нашому сайті представлені кращі моделі, ретельно відібрані нашими експертами з асортименту, що є на сучасному світовому ринку.

Купувати на нашому сайті - завжди вигідно, безпечно і просто:

  1. Ми формуємо низькі ціни на мультистанції, оскільки виробляємо власний продукт, а також співпрацюємо безпосередньо з виробниками відомих світових брендів.
  2. У нас завжди діють акції та вигідні пропозиції.
  3. Постійні покупці отримують бонуси, які можна збирати і обмінювати на товар.
  4. Оплатити товар можна оптимальним для вас способом у зручний для вас час: готівковий і безготівковий розрахунок, розстрочка, банківський переказ.
  5. Де б ви не знаходилися, ми доставимо замовлення в обумовлені терміни.
  6. Наші консультанти допоможуть з вибором обладнання, яке буде відповідати вашим цілям, рівню підготовки і бюджету.

Мультистанція - рішення для всіх і кожного, хто бажає провести комплексну прокачку всього тіла. Удосконалюйтеся з кожним заняттям, змінюйтеся й отримуйте тільки позитивні емоції від тренувального процесу.