097 184 30 63
  1. Кросфіт
  2. Станції для функціонального тренінгу Explode
  3. InterAtletika

Станція для функціонального тренінгу Explode KF-S2.2

Код: KF-S2.2
0
Під замовлення
199 332
Оплата

Готівкою, Банківської картою, Безготівковий розрахунок, Кредит і розстрочка

Гарантія
  • 12 місяців
Обмін / повернення товару впродовж 14 днів
Фото InterAtletika
InterAtletika Наше виробництво
Показати всі товари бренду

Опис Станція для функціонального тренінгу Explode KF-S2.2

Станція для функціонального тренінгу Explode KS- S2.2.

Сьогодні без спортивного обладнання для функціонального тренінгу не може обійтися жоден клуб, тренажерний зал, оскільки цей напрям фітнесу завойовує все більшу популярність у всьому світі. Саме тому пропонуємо вам ознайомитися з лінією Explode від компанії "Інтер Атлетика" - це спеціально створена серія обладнання для кросфіта, функціонального тренінгу і силового екстриму.

Станції Explode є комплексом з різних блоків і елементів, наявність яких дає можливість провести ефективну і різноманітну тренування, всебічно впливати на організм. Так заняття на станції допоможуть розвинути силу, витривалість, гнучкість і швидкість. Функціональні можливості обладнання досить великі, а тому використання станцій забезпечує високий рівень якості та ефективності тренування. Спортсмени можуть виконувати велике число різноманітних вправ, так як в конструкції станції передбачена можливість використання функціональних петель, пліобоксов, платформ вишагіванія, рукохіду, гантель, гир, боксерської груші, каната, турніка, пристосувань для віджимань, еспандерів і інших різновидів спортивного інвентарю. Тренування з використанням станції Explode можна проводити як в індивідуальному, так і в груповому режимі – одночасно займатися на тренажері може до 10 осіб. Головною перевагою моделі KS- S2.2. можна вважати співвідношення габаритів і функціонального наповнення. Це тренажер, який не важко буде розташувати в будь-якому спортивному залі, а кількість наявних блоків і устаткування дозволить провести всебічну, повноцінне тренування для 10 осіб одночасно. Іншими словами – це максимальна ефективність при цілком скромних розмірах.

На українському ринку спортивного обладнання аналогів станціям Explode немає. Це сучасні, ретельно продумані тренажери з широким функціоналом і можливостями. Будь-яка станція Explode вдало доповнить будь-який спортивний клуб, допоможе зорієнтувати тренувальний процес на передові тенденції світу фітнесу. Більш того, обладнання українського виробника "Інтер Атлетики", користується широкою популярністю в багатьох країнах світу. Скласти конкуренцію відомим європейським виробникам станції Explode змогли завдяки своєму високому рівню якості виробництва, чудовим експлуатаційним характеристикам, функціональності. За цими параметрами вони не поступаються, а іноді і перевершують зарубіжну продукцію. Сьогодні станції Explode від "Інтер Атлетики" отримали схвальні відгуки на багатьох вітчизняних і міжнародних конвенціях, широко сьогодні використовуються станції під час підготовки і проведення змагань з кросфіту, стронгмену.

Набір гантелей і боксерська груша в комплект не входять.

Характеристики Станція для функціонального тренінгу Explode KF-S2.2
Лінія
Explode
Кількість тренувальних місць
10
Займана площа, кв.
9,5
Блокова рама
-
Кріплення для набору гантелей
-
Кріплення для еспандерів
+
Дивитися всі характеристики
Відгуки покупців
0
Додати відгук
support.svg
Важко вибрати?
Наші фахівці завжди допоможуть!
+380 44 391 31 20