097 184 30 63
 1. Кросфіт

Стійки

Сортувати:
138 822
64 668
55 926
base64 Распродажа недели
37 962
33 834
28 776
- Стійка під гирі KF305
Під замовлення
0
23 508
13 998
base64 Gymnova
8 640
7 422
5 382
Filter
Ціна
Виробник
Тип стійки
Лінія
- Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Переглянути відео
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
- Кроссфіт - тренувальний процес нового покоління
Кроссфіт - тренувальний процес нового покоління
Кроссфіт - тренувальний процес нового покоління
- Міжнародний турнір з кросфіта визначив переможців
Міжнародний турнір з кросфіта визначив переможців
Міжнародний турнір з кросфіта визначив переможців

Забезпечення зручності в залі

Правильне розміщення устаткування в межах залу або тренувального майданчика - це не тільки зручність, але і безпеку Ваших клієнтів. Саме тому даному параметру слід приділяти особливу увагу. Роль грає не тільки порядок розміщення обладнання для кросфіта або будь-якого іншого. Дуже важливо створити можливість для максимально ергономічного його розміщення, підвищує рівень результативності і безпеку клієнтів під час занять.

У нашому магазині Ви можете купити Кросфіт обладнання самого різного характеру, починаючи з модульних станцій, закінчуючи найдрібнішими деталями, що забезпечують максимальний комфорт під час тренування. У даному розділі представлені кращі моделі стійок, наявність яких обов'язково для правильного розміщення робочого обладнання.

Використання цих пристосувань не тільки спрощує роботу з ним, а й дозволяє істотно заощадити місце в залі або Вашої тренувальній зоні, що часом виявляється чи не найважливішим аргументом на користь придбання.

На даний момент в інтернет-магазині shop.interatletika.com Ви можете купити такі стійки для кросфіта:

 • повноформатні стійки для присідань;
 • моделі для розміщення грифів (як підлогові, так і настінні);
 • різні варіанти стійок для розміщення Медбол і млинців;
 • стійки для розміщення гир;
 • моделі для жиму і багато іншого.

Асортимент магазину

Інтер Атлетика не тільки є найбільшим виробником спортивного обладнання на території України, а й веде багаторічне успішне співробітництво з провідними світовими брендами. Серед постійних партнерів компанії такі гіганти як Reebok, NordicTrack, IFit, ProForm, Iron Gym, SportsArt, Sponeta, Fitex, Benlee, Biotex і багато інших лідерів світової спортивної індустрії.

Компанія постійно розширює свій партнерський список і невпинно працює над розширенням власного асортименту, яскравим прикладом якого є Кросфіт обладнання Inter Atletika, представлене на сайті.

Для створення власних лінійок товарів (Inter Atletika, NRG Line, Inter Atletik Gym і XLine) були залучені кращі фахівці і використані як традиційні, так і новітні технології, що і дозволило створити обладнання дуже високого класу, здатна конкурувати і конкуруюче з більш дорогими західними аналогами .

Чому саме Інтер Атлетика

Переваг нашого магазину перед іншими існує маса. У представленому списку тільки деякі з них:

 • Гарантія кращих умов
  Будучи або безпосереднім виробником товарів, представлених на сайті, або їх офіційним дистриб'ютором на території України, Інтер Атлетика може гарантувати своїм клієнтам виключно найчесніші, найбільш вигідні умови для придбання. Стосується це не тільки найнижчої ціни на ринку, але і можливостей покупця. Зокрема, завдяки тривалому успішній співпраці компанії з провідними банками України, клієнтам надається можливість придбання товарів у розстрочку на найбільш вигідних умовах.
  У магазині постійно діють акції, з переліком яких Ви можете ознайомитися в однойменному розділі, а для зареєстрованих на сайті користувачів і їх близьких діють не тільки численні спеціальні пропозиції, повідомлення про які приходять на пошту, але і особлива система накопичення бонусів, що робить і без того вигідні покупки ще більш вигідними.
 • Найбільший сервіс
  Купити Кросфіт обладнання, яке ідеально підійде для конкретних цілей в магазині shop.interatletika.com абсолютно не складно. Наші експерти не тільки нададуть Вам професійну консультацію, а й допоможуть визначитися з вибором, розкривши всі нюанси і тонкощі тієї чи іншої моделі.
  Крім того, магазин надає цілий ряд послуг, починаючи з гарантійного і навіть післягарантійного обслуговування, закінчуючи повноцінним фітнес-консультуванням.
  З повним переліком і описом послуг, що надаються компанією Інтер Атлетика, Ви можете ознайомитися у відповідному розділі нашого сайту, перейшовши за посиланням.
 • Кращі умови доставки
  Інтер Атлетика здійснює доставку на найбільш вигідних умовах. По Києву і в передмістя діє адресна кур'єрська доставка, а в будь-який інший місто України Ваше замовлення може бути відправлений за допомогою служб Нова Пошта та Міст Експрес. Дніпро, Харків, Вінниця, Одеса, Суми, Рівне, Чернівці, Херсон, Запоріжжя, Миколаїв, Черкаси та інші міста країни - для нашої служби доставки не існує неможливого. Вирішуючи купити стійки для кросфіта або будь-яке інше обладнання у нас, Ви можете бути впевнені в тому, що замовлення буде доставлений точно в призначений термін, найбільш зручним для Вас способом.

З подробицями доставки і оплати Ви можете ознайомитися в розділі "Як купити".

Оформлення замовлення та інша інформація

Всі діючі спеціальні пропозиції вказані в розділі "Акції", а в розділі "Статті" Ви зможете знайти багато цікавої інформації на тему спорту і здорового способу життя в цілому. Новини компанії та виробників, з якими працює Інтер Атлетика, Ви можете знайти у відповідному розділі.

Для того, щоб купити стійки для кросфіта або будь-яке інше обладнання, достатньо оформити замовлення за допомогою кошика або зв'язатися з нашим менеджером в телефонному режимі по одному з телефонів, зазначених на сайті. Задати питання Ви можете як по телефону, так і скориставшись чатом.