097 184 30 63
  1. Велосипеди, скейти, самокати

Веломобілі

Сортувати:
Filter
Ціна
Виробник
Захисний бампер
Клаксон та звукові ефекти
- Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Переглянути відео
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
- Як правильно вибрати велосипед для туристичного походу?
Як правильно вибрати велосипед для туристичного походу?
Як правильно вибрати велосипед для туристичного походу?
- Користь вело - прогулянок
Користь вело - прогулянок
Користь вело - прогулянок

Дитячий веломобіль: розвага і спорт

Щоб дитина розвивалася і була щасливою, необхідно прищеплювати їй любов до спорту і проводити більше часу за активними іграми на свіжому повітрі. Зробити дозвілля підростаючого дослідника захоплюючим і корисним допоможе веломобіль. Це невеликих розмірів машинка з педалями, на якій буде цікаво проїхатися в будь-якому віці. Як же влаштований виріб і чим він приваблює дітей?

Дитячий веломобіль - перший транспорт вашої дитини

Механізм класичної моделі нагадує велосипед, а дизайн - міні-автомобіль. Діти обожнюють таку “іграшку”, оскільки можуть самостійно керувати машинкою і почувають себе дорослими за кермом такого транспортного засобу. А що ще потрібно для щастя маленькому автомобілісту? Щоб привести механізм в рух, потрібно крутити педалі, як на велосипеді.

Їзда чудово тренує дихальну, судинну систему, а також зміцнює м'язи тіла. Таким чином розвивається витривалість дитини і її психологічна стійкість. Веломобіль в рази безпечніший за велосипед. Крім цього, дитині простіше навчитися їздити на чотириколісній машинці, ніж на двоколісному велобайку.

Дитина з радістю буде проводити час на свіжому повітрі, тому ви з легкістю зможете відволікти її від комп'ютера і телевізора. Якщо у маленького непосиди багато енергії, тоді педальна машинка направить її в правильне русло. А ще дитя стане більш самостійним і відповідальним.

Як правильно вибрати дитячий веломобіль?

Вибір моделі - непросте заняття, особливо в онлайн режимі. Адже ціна на веломобіль залежить не лише від бренду виробника, але і від функціональних особливостей. Але головне - виріб має бути надійним, щоб ваш малюк був у цілковитій безпеці, вирушаючи підкорювати дороги.

  1. Конструкція обов'язково повинна бути жорсткою. Віддавайте перевагу металевій рамі, корпус може бути з міцного пластику високої якості, стійкого до зіткнень.
  2. Враховуйте вік: дитячі підходять дітям у віці від 3 до 8 років; підліткові - юним автомобілістам у віці від 5 до 12 років; універсальні - віковій групі від 5 і старше.
  3. Якщо плануєте використовувати педальну машинку не лише в квартирі, вибирайте виріб з широкими колесами і високим протектором.
  4. Відстань до педалей. Веломобіль дитячий купити краще не на один рік, тому сидіння обов'язково має регулюватися відповідно до зросту їздця.
  5. Кількість швидкостей залежить від того, наскільки малюк проявлятиме активність. Найчастіше для найменших цілком достатньо однієї передачі, а автомобілістам у віці від п'яти років вже цікаво розвивати швидкість і їздити наввипередки з іншими дітлахами (такі варіанти можуть мати 3 передачі). Універсальні розвивають швидкість до 45 км / год.
  6. Вага і габарити. Слід обміркувати, де буде зберігатися веломобіль і підібрати гарну модель.
  7. Привід залежить від цінової категорії товару. Краще вибирати автомобіль з приводом, що дозволяє рухатися і вперед, і назад.
  8. Рівень безпеки визначається базовою комплектацією: наявність ременів безпеки і дуги, а також можливість докупити їх в майбутньому.

Машинка з педалями для дитини

Вибирати модель варто з урахуванням того, що маленьким дітям необхідні безпека пересування і комфорт. Тому варто потурбуватися про ремені безпеки і дугу. Веломобіль - справжня знахідка для дітей будь-якої вікової категорії. Маленький непосида буде з радістю проводити більше часу на відкритих майданчиках, зміцнювати імунітет, в ігровій формі виконувати фізичні вправи, заряджатися позитивними емоціями і, звичайно, вчитися керувати своїм першим транспортом. А такі вміння, без сумніву, знадобляться у дорослому житті.

В Україні купити універсальний дитячий веломобіль недорого чи толокар пропонує “Інтер Атлетика”. Наші професійні консультанти допоможуть підібрати модель, що буде відповідати всім вашим побажанням.

Інвестуйте в розвиток вашої дитини і даруйте їй більше радісних моментів.