097 184 30 63
 1. Силові тренажери

Лави для жиму

Сортувати:
base64 Gymnova
21 000
6 500
50 502
base64 Распродажа недели
8 100
97 224
86 970
83 778
68 004
63 042
Filter
Ціна
Виробник
Максимальне навантаження
Максимальна вага користувача
Регулювання стійок
Регулювання спинки
Виконання
- Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Переглянути відео
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
- Формуємо тіло мрії на лаві для жиму
Формуємо тіло мрії на лаві для жиму
Формуємо тіло мрії на лаві для жиму
- Силові тренажери - запорука атлетичного підтягнутого тіла
Силові тренажери - запорука атлетичного підтягнутого тіла
Силові тренажери - запорука атлетичного підтягнутого тіла

Лава для жиму – тренажер для формування грудних м'язів

Силовий тренінг - невід'ємна частина спортивної програми для людей, які бажають наростити м'язову масу і зміцнити здоров'я в цілому. Лава для жиму є частиною силової програми. Обладнання призначене для розвитку м'язових груп грудей і спини, дельтовидних м'язів і трицепсів. Конструкція спортінвентарю проста і зрозуміла в експлуатації та дозволяє виконувати різноманітні комплекси вправ. Тренажери розраховані на різної складності навантаження і рівень підготовки людини, тому ефективно опрацювати м'язи можуть і початківці, і досвідчені спортсмени.

Навіщо потрібна лава для жиму?

Без даного виду силових тренажерів важко уявити повноцінну роботу з верхньою частиною тулуба - м'язами грудей, рук, плечового поясу, спини. Лаву для жиму купити для дому - значить тренуватися в зручний час, підтримувати тіло у формі, не залежати від погодних умов, не підлаштовуватись під робочий графік тренажерного клубу, заощаджувати кошти на покупці абонементу в зал.

Заняття на такому тренажері потрібні всім, хто бажає надати м'язам рельєфності. Використовуючи додатково спортивне спорядження, можна включити в роботу різні м'язові групи. Так, займаючись зі штангою, основне навантаження йде на біцепс та грудні м'язи, а за допомогою гантелей можна як одночасно, так і почергово опрацювати кожну руку, формуючи рельєфний біцепс.

Види лав для жиму

Вироби відрізняються між собою за типом конструкції:

 1. Регульована похила лава. Можна регулювати кут нахилу спинки, висоту і положення опорних валиків для ніг. Лавка призначена для опрацювання преса, вправ на зворотну гіперекстензію. Для виконання перерахованих завдань використовується штанга, гантелі, гирі.
 2. Атлетична лава. Чудовий варіант домашнього тренажера, який може використовуватися і в спортзалах.
 3. Горизонтальна лава. Основні складові конструкції - лежак і регульовані опори. Передбачені спеціальні захвати для штанги. Існують моделі стаціонарні і складні. Якщо у вашому будинку / квартирі мало місця під установку агрегату, складна конструкція стане ідеальним рішенням.

Як вибрати лаву для жиму

Сьогодні можна купити для дому лавку для жиму зі спеціальними фіксаторами, регуляторами висоти, підставками під штангу, що дозволяє значно розширити тренувальний процес, зробивши заняття максимально комфортними. Щоб не помилитися з вибором, необхідно врахувати наступні параметри:

 • Габарити. Як правило, лави для жиму відрізняються невеликими параметрами, тому зручні для тренувань і вдома, і в тренажерному залі. Складні варіанти - ідеальний вибір для занять в квартирі.
 • Ширина. На виробах з широкою спинкою зручно виконувати вправи, проте на вужчих моделях можна виконувати вправи з широкою амплітудою рухів, використовуючи гантелі чи гирі.
 • Регулювання під себе. Механізм нахилу лави має працювати як годинник. Регулювання під індивідуальні потреби - важливий нюанс, особливо, якщо необхідно налаштувати тренажер в залі, де займаються люди з різною комплектацією, цілями і рівнем фізичної підготовки.
 • Максимально допустима вага. Кожен виріб розрахований на максимальну вагу. Враховувати треба не лише вагу користувача, але також масу додаткового обладнання, яке використовується під час тренувань на лавці.

Переваги сучасних лав для жиму

 1. Міцна металева конструкція витримує інтенсивні навантаження.
 2. Гіпоалергенне покриття є абсолютно безпечним для здоров'я.
 3. М'які частини не деформуються.
 4. Універсальність. Займатися можуть люди з будь-яким рівнем фізичної підготовки.
 5. Простота в експлуатації і догляді.
 6. Невеликі габарити дозволяють використовувати обладнання навіть в міських квартирах. Деякі моделі оснащені функцією складання. У складеному вигляді виріб займає небагато місця.

Лава для жиму - кращий варіант спортивного обладнання для повноцінного прокачування грудних м'язів.

Поширені запитання

Лавка для жиму призначена для виконання вправ на грудні м'язи.

Вироби відрізняються габаритами, вартістю, виробником. У більшості моделей можна змінювати кут нахилу спинки, що дозволяє спортсмену самостійно задавати ступінь навантаження.

Працюють м'язи спини, грудей, рук. Лава для жиму забезпечить максимально зручні та комфортні умови для ефективного тренінгу.

Відмінним варіантом є похила лава зі стійками під штангу. На виробі також можна виконувати підходи з гантелями, гирями, що дозволить задіяти також трицепси, дельтовидні м'язи.

 • Високоміцна металева конструкція витримує інтенсивні та тривалі навантаження.
 • Гіпоалергенне та вологонепроникне покриття є абсолютно безпечним для здоров'я.
 • М'які частини не деформуються.
 • Універсальність. Займатися можуть люди з будь-яким рівнем фізичної підготовки. На цьому пристрої можна вправлятися з іншими спортивними агрегатами.
 • Простота в експлуатації та догляді.
 • Невеликі габарити дозволяють використовувати пристрій навіть у міських квартирах. Деякі моделі оснащені функцією складання. У складеному вигляді обладнання займає небагато місця.
 • Лавка для жиму – чудовий інструмент для надання рельєфу грудним м'язам.