097 184 30 63
  1. Настільний теніс

Тенісні ракетки

Сортувати:
base64 Gymnova
1 150
776
742
base64 Распродажа недели
713
483
-10%
403
363
322
288
Filter
Ціна
Виробник
Тип
Клас
Форма ручки
Швидкість
Обертання
Контроль
- Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Переглянути відео
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
- Тренуйте кращі якості та отримуйте справжню насолоду за грою в настільний теніс
Тренуйте кращі якості та отримуйте справжню насолоду за грою в настільний теніс
Тренуйте кращі якості та отримуйте справжню насолоду за грою в настільний теніс
- Настільний теніс для офісу
Настільний теніс для офісу
Настільний теніс для офісу

Тенісні ракетки: беріть максимум від активної гри в настільний теніс

Гра в настільний теніс має приносити задоволення і викликати приємні емоції. А якщо ви не маєте бажання грати, вам було незручно, причина в неправильно підібраній екіпіровці. Важливо з усією відповідальністю підійти до вибору тенісної ракетки: від цього безпосередньо залежить гра, ваші відчуття, вміння і емоції.

Що потрібно знати про ракетку для настільного тенісу?

Незалежно від того, займаєтеся ви тенісом професійно чи вирішили просто розім'ятися, необхідно вибирати обладнання, яке підходить саме вам. Вибір тенісної ракетки визначається трьома основними характеристиками: швидкість, контроль і кручення (шкала виміру у виробників різна: десятибальна, стобальна і т.д.). Що ж це за параметри і як вони впливають на гру в пінг-понг?

  • Швидкість визначає швидкість відскоку кульки після того, як вона вдарилася об ракетку. Вироби, що характеризуються високими швидкісними параметрами, рекомендується використовувати гравцям, які віддають перевагу тактиці "напад".
  • Контроль - маневреність і зручність вашого ігрового виробу. Ракетка має добре лежати в руці, ви повинні її відчувати. Досвідченим спортсменам простіше відшукати "свій" аксесуар, а новачкам потрібно протестувати парочку варіантів, щоб визначитися з вибором.
  • Кручення - закручування кульки після здійснення удару. Даний параметр також визначається товщиною губки: чим більша цифра, тим сильніше крутиться і швидше летить м'ячик.

Вибираючи спортінвентар, оцінювати необхідно також силу м'язів, довжину руки і розмір кисті гравця. Крім того, зверніть увагу на товщину ручки виробу, розміри самої ігрової поверхні, а також силу відскоку від неї кульки і вагу ракетки. Як правило, оптимальна вага аксесуару складає 150-170 грам, а більш важкі моделі підходять для тих, хто приймає стиль “атака”.

Чи впливає стиль та місце проведення гри на вибір ракетки для пінг-понгу?

Купувати виріб слід, відштовхуючись від тактики і обраного стилю настільного тенісу.

  • Атакуючий стиль (DEF). Людям, які віддають перевагу даному стилю гри, краще купити набір моделей зі швидкісними характеристиками.
  • Захисна манера (OFF, OFF +). Рекомендуються до використання новачкам і для більш спокійної гри в настільний теніс. Підійдуть ракетки з мінімальною товщиною накладки.

Найпопулярнішою ракеткою для настільного тенісу вважається модель, яка складається з багатошарової і одношарової основи з натуральної деревини. Вона відрізняється максимально зручною ручкою і якісною гумовою накладкою. Товщина покриття визначає швидкість і кручення м'яча: величина в 1 мм знижує швидкість, але забезпечує хороший контроль; куля товщиною 1,5 мм - відмінний контроль швидкості і обертання; покриття в 2-2,5 мм - сильне обертання і висока швидкість (такою важко керувати, тому рекомендується професійним гравцям).

Якщо ви будете грати на вулиці, вибирайте всепогодну тенісну ракетку. Матеріалом для її виготовлення служить пластик і гума, які стійкі до температурних перепадів і несприятливих погодних умов. Звичайно, вони поступаються за якістю дерев'яним, але вартість і термін служби будуть менші за аналоги з дерева.

Термін служби ракетки

Спортивний інвентар може служити вірою і правдою від кількох місяців до десятків років (за умови того, що тенісна ракетка підходить гравцеві). Якщо спортсмен швидко розвивається на перших етапах своїх занять, цілком ймовірно, що він буде часто змінювати вироби в перші кілька місяців. Коли гравець відточить техніку, тоді час використання однієї ракетки істотно збільшується. Ракетка для пінг-понгу вибирається під технічні вміння і фізичний стан гравця в настільний теніс. І при зміні в сторону погіршення чи покращення динаміки, слід змінювати ігровий інвентар.

Купити тенісну ракетку в Україні можна в магазині "Інтер Атлетика" за найвигіднішими цінами. Ви маєте можливість придбати той варіант, який підійде для обраного вами стилю гри.

Отримуйте задоволення і беріть максимум від активного проведення часу!