097 184 30 63
 1. Силові тренажери

Реабілітаційні тренажери

Сортувати:
base64 Распродажа недели
- Блокова рамка X-Line RS 603
Під замовлення
0
177 654
- Тяга важеля X-Line RS 612
Під замовлення
0
125 136
123 378
base64 Gymnova
- Груди машина X-Line RS 622
Під замовлення
0
121 008
- Дельта машина X-Line RS 613
Під замовлення
0
120 222
- Згинач стегна X-Line RS 608
Під замовлення
0
119 790
118 848
117 816
- Розгинач стегна X-Line RS 607
Під замовлення
0
117 558
Filter
Ціна
Виробник
Вид застосування
Тип навантаження
Тип вправ
Групи м'язів
Виконання
Лінія
- Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Переглянути відео
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
- Силові тренажери - запорука атлетичного підтягнутого тіла
Силові тренажери - запорука атлетичного підтягнутого тіла
Силові тренажери - запорука атлетичного підтягнутого тіла
- Збільшення фізичної активності знижує можливість ожиріння?
Збільшення фізичної активності знижує можливість ожиріння?
Збільшення фізичної активності знижує можливість ожиріння?

Реабілітаційні тренажери - дбайлива турбота про ваше здоров'я

Реабілітаційні тренажери - особливий вид терапевтичного обладнання, що використовуються для відновлення після травм, ускладнення після захворювань і відновлення звичної функціональності організму в цілому. Конструкція розроблена з урахуванням точного і правильного повторення рухів без додаткового навантаження на суглоби, кінцівки і хребет.

Види реабілітаційного обладнання та галузі використання

Компанія "Інтер Атлетика" пропонує кращі моделі для безпечних тренувань. Навантаження на кістки і суглоби мінімальне, при цьому повноцінно включаються в роботу основні групи м'язів. Головна відмінність і перевага реабілітаційних тренажерів - повторення природних рухів суглобами, що забезпечує щадне навантаження на опорно-руховий апарат і м'язовий корсет.

Конструкція виробів оснащена спеціальним механізмом, який регулює роботу агрегату в широкому діапазоні, завдяки цьому займатися можуть люди з різними діагнозами і порушеннями роботи опорно-рухового апарату.

Спортивний інвентар рекомендується використовувати при:

 1. втраті рухливості суглобів і м'язів;
 2. інфаркті міокарда;
 3. захворюваннях серцево-судинної і дихальної системи;
 4. хворобах або травмах кісткових і м'язових тканин.

Види реабілітаційних тренажерів в залежності від інтенсивності впливу

 • Універсальні. Використовуються на заключному етапі реабілітації. На них не можна задіяти як одночасно, так і почергово руки і ноги.
 • Відновлення кінцівок. Призначаються для покращення дрібної моторики, відновлення функціональності верхніх і нижніх кінцівок.
 • Відновлення функціональності хребта. Призначені для нормалізації роботи опорно-рухового апарату. Шведські стінки, вертикалізатор, вібраційні крісла відносяться до агрегатів даного виду.

Класифікація тренажерів для реабілітації за типом дії

Важливою характеристикою, на яку варто звернути увагу, - тип дії обладнання. В каталозі “ІнтерАтлетика” ви знайдете різні моделі, серед яких виберете саме той, що відповідає можливостям вашого організму.

 • Автоматичні призначені для активних занять людям з травмами хребта і нижніх кінцівок.
 • Напівавтоматичні мають спеціальні вбудовані механізми, що значно спрощують тренувальний процес. Пацієнт лише частково управляє таким типом тренажерів для реабілітації. До них можна віднести гідравлічні, пневматичні установки: вони максимально зручні у використанні.
 • Механічні використовуються на заключній стадії реабілітації. Як правило, вони оснащені додатковими елементами: пружинний механізм, ремені, джгути.

Найбільш популярними вважаються пневматичні тренажери, які досить прості у використанні. Спрощення руху відбувається за рахунок газової пружини: вона забезпечує плавність руху всіх деталей конструкції. Так користувач самостійно регулює інтенсивність і процес тренування.

В Україні купити реабілітаційні тренажери за вигідними цінами пропонує "Інтер Атлетика". У нашому каталозі ви знайдете моделі, які цілком відповідають потребам вашого організму. Обладнання можна використовувати вдома, в лікарнях, санаторіях, тренажерних залах. Наші консультанти дадуть відповіді на всі питання, допоможуть з вибором. Вибирайте якісне обладнання та залишайтеся завжди в прекрасній фізичній формі.

Турбота про здоров'я починається з вас.