097 184 30 63
 1. Товари для фітнесу
 2. Степ-платформи
 3. ProForm

Балансувальна платформа ProForm PFIBB13

Код: PFIBB13
0
Також вас можуть зацікавити інші Степ-платформи
3 938
4 500
4 700
9 005

Опис Балансувальна платформа ProForm PFIBB13

Балансувальна платформа ProForm - універсальний пристрій для тренувань фітнесом як вдома, так і в спортклубі. Багатофункціональність такого тренажера дозволяє використовувати його як загальнозміцнюючий інструмент для поліпшення стану організму і відновлення після травм. Багатофункціональність тренажера, простота використання і висока якість стануть Вашим помічником надовго!

Основний принцип ефективності тренажера полягає в наповненості купола повітрям в жорстко обмеженому просторі. Така конструкція змушує людину докладати зусилля для того, щоб зберігати рівновагу, лежачи або сидячи на подушці

Тренажер PRO-FORM PFIBB13 є наповнену повітрям півсферу з рельєфною поверхнею і твердою основою. Тренажер дозволяє виробляти баланс і рівновага, покращує координацію рухів і розвиває практично м'язи. Підходить для кардиотренировок, виконання силових і пропріоцептивних вправ (вправ на розвиток рефлекторної чутливості). Платформа відмінно показала себе в реабілітації після травм опорно-рухового апарату.

Платформа-основа тренажера може бути звернена як вгору так і вниз, що значно розширює комплекс вправ. За допомогою голчастого клапана можна регулювати наповненість купола повітрям. Таким чином регулюється пружність подушки і навантаження на м'язи при виконанні вправ. Високоміцний матеріал виготовлення камери забезпечує її зносостійкість до різних видів ушкоджень і витримує вагу середньої людини. Тренажер дуже простий у догляді: його можна мити у теплій воді, протирати вологою серветкою, можна використовувати якісні миючі засоби. У комплект входить DVD-диск з детальними програмами тренувань на розвиток координації.

Балансуючи на подушці, Ви тренуєте глибокі м'язи спини, м'язи внутрішньої поверхні стегна і м'язи спини, які дуже важко розвивати за допомогою звичайних загальнозміцнюючих вправ.

Під час тренувань задіяні всі групи м'язів. Спеціальні кріплення дають змогу пристебнути еспандери і тренувати м'язи рук. Вправи на платформі зміцнюють м'язи спини, черевного преса і координують поставу, усуваючи проблеми зі спиною. Нормалізується робота вестибулярного апарату. Заняття з подушкою необхідні всім, хто введе сидячий спосіб життя, для профілактики атрофування м'язів спини. Тренажер сприяє зняттю стресу, напруги в м'язах і хронічної втоми. Поліпшується сон і загальне самопочуття.

Показання до застосування балансування подушки:

 • лікувальна фізкультура і оздоровча гімнастика
 • общеукрепрепляющая гімнастика
 • лікування венозної сітки на ногах
 • розвиток глибоких м'язів таза
 • реабілітаційний період після травм і операцій
 • регенеративно-дистрофічні захворювання м'язової системи та опорно-рухового апарату

Найрезультативніші вправи на платформі:

 • Стоячи на «куполі», піднімайте одну ногу вгору, в сторону, назад
 • Кроки на платформу
 • Присідання на «куполі»
 • Випади, при цьому робоча нога стоїть на «куполі»
 • Віджимання від платформи, поклавши її дном «вгору»
Характеристики Балансувальна платформа ProForm PFIBB13
Вага спортсмена, кг
110
Кількість рівнів висоти
1
Конструкція
балансир
Габарити (ДхШхВ), см
45х45х20
Колір
білий/блакитний
Дивитися всі характеристики
Відгуки покупців
0
Додати відгук
support.svg
Важко вибрати?
Наші фахівці завжди допоможуть!
+380 44 391 31 20