097 184 30 63
  1. Силові тренажери
  2. Мультистанції
  3. Inspire

Функціональний тренажер Inspire Fitness FT2B

Код: FT20B
0
В наявності
192 740
Оплата

Готівкою, Банківської картою, Безготівковий розрахунок, Кредит і розстрочка

Гарантія
  • 12 місяців
Обмін / повернення товару впродовж 14 днів
Фото Inspire
Inspire Ексклюзивний дистриб'ютор
Показати всі товари бренду
Також вас можуть зацікавити інші Мультистанції
54 470
Новинка
77 568
79 610
121 510
163 410
188 550
213 690
103 902
111 378

Опис Функціональний тренажер Inspire Fitness FT2B

Функціональний тренажер Inspire Fitness FT2B – це унікальний силовий комплекс, використовуючи його в своїх тренуваннях, можна ефективно нарощувати м'язову масу, розвивати функціональні якості, такі як швидкість, сила, координація.

Це професійне тренажер для домашніх тренувань дозволить замінити ряд спортивного обладнання – ви економите корисний простір, при цьому, не втрачаючи у функціональності.

Так, Inspire FT2B має 8 незалежних тягових блоків, за допомогою яких можна прокачати м'язи передпліч, плечей, біцепси, трицепси, м'язи грудей, спини, м'язи ніг – призводять, що відводять м'язи стегна, біцепс і трицепс. З Inspire FT2B ви зможете виконувати всі основні вправи силового комплексу, тим самим удосконалюючи рельєф тіла і свою фігуру.

Також комплекс обладнаний і поперечиною для підтягувань, держаком для відпрацювання ударної техніки, можна використовувати різні грифи і виконувати вправи на тягу і підняття штанги, а також присід зі штангою, станову тягу.

Використання лави ще більш розширює діапазон можливих вправ, дозволяючи виконувати жим, тягу лежачи, сидячи, в нахилі. Додаткова установка для опрацювання ніг, дозволяє виконувати розгинання, згинання лежачи. Трансформуються конструкція лави, приставка для рук і ніг дозволяє працювати з нею як з біцепс, трицепс машиною, важеля тягою і так далі.

В цілому, маючи вдома Inspire FT2B, ви отримуєте можливість займатися, як в добре обладнаному спортивному залі професійного рівня. Тренажер замінює більш ніж 20 тренажерів і спортивних снарядів, дозволяючи проводити комплексну тренування всього лише на одному комплексі.

Не тільки функціональні переваги Inspire FT2B варті уваги. Конструкція і матеріали також максимально продумані і сучасні. Для виготовлення комплексу використовувалися сталеві труби прямокутного і круглого перерізу. За рахунок цього рама відрізняється високими характеристиками міцності і стійкості. Шківи нейлонові. Підшипники професійні, за рахунок цього всі рухомі частини мають плавний хід.

Вагові стеки міцні, чавунні. Множник ваги має інноваційний принцип обтяження, що дозволяє подвоювати навантаження, а тому комплекс дозволить займатися і прогресувати навіть найдосвідченішому важкоатлету.

Поперечину для підтягувань можна відрегулювати по висоті, а тому установка комплексу можлива в приміщеннях з малою висотою стелі.

Комплектація Inspire FT2B передбачає використання великого числа руків'я, незнімний гриф. Також в розпорядженні користувача є плакат з рекомендаціями і набором вправ, що виконуються на тренажері.

Характеристики Функціональний тренажер Inspire Fitness FT2B
Вид застосування
домашній
Тип навантаження
вантажоблокові
Тип вправ
універсальний
Вага вантажного блоку, кг
2x75
Захист вантажного блоку
+
Групи м'язів
універсальний
Дивитися всі характеристики
Відгуки покупців
0
Додати відгук
support.svg
Важко вибрати?
Наші фахівці завжди допоможуть!
+380 44 391 31 20