097 184 30 63
  1. Силові тренажери
  2. Мультистанції
  3. Inspire

Мультистанція Inspire M3B

Код: M302B
0
В наявності
160 680
Оплата

Готівкою, Банківської картою, Безготівковий розрахунок, Кредит і розстрочка

Гарантія
  • 12 місяців
Обмін / повернення товару впродовж 14 днів
Фото Inspire
Inspire Ексклюзивний дистриб'ютор
Показати всі товари бренду
Також вас можуть зацікавити інші Мультистанції
53 560
78 280
119 480
185 400
189 520
210 120
Новинка
77 568
103 902
111 240

Опис Мультистанція Inspire M3B

Мультистанція Inspire M3B дозволяє ефективно тренувати верхню частину тіла, груди, плечі, трицепс, прес, спину, ноги. Займаючись з Inspire M3B, ви розвиваєте силу, рельєф і розмір м'язів.

Завдяки необхідності балансування і правильного розподілу власної ваги тіла в ході занять опрацьовується більше груп м'язів, в роботу включаються м'язи-стабілізатори, що позитивно відображається на рельєфі тіла.

У тренажері встановлений спеціальний розділений ручний прес на груди, де ліва і права сторони незалежні один від одного. Верхня секція для підтягування також має дві ручки, що дозволяє відпрацьовувати вправу кожною рукою окремо. Це дає можливість гармонійно розвивати м'язи кожного боку тіла, привносить симетрію і баланс в статура.

Тож не дивно, що даний комплекс отримав безліч нагород, позитивних відгуків експертів. Він дуже ефективний, дає можливість виконувати складні фізичні вправи в максимально зручному положенні. Лава з подвійною похилою спинкою повністю повторює положення тіла, мінімізує ризик травм.

Ще один плюс, який тренажер Inspire M3B може записати на свій рахунок – прогресивний дизайн і продумана конструкція. Завдяки відмінній роботі команди проектувальників, Inspire M3B, при настільки унікальною функціональності, має компактні розміри. Його можна вмістити на килимку 12см х 18см.

Конструкція тренажера включає в себе надміцний сталь, еластичні, міцні троси, нейлонові шківи, ​​точні кулькові підшипники в місцях опори важелів для тяги. Стандартна комплектація – це 95 кг блокової рами, що оцінить навіть досвідчений важкоатлет.

Inspire M3B – це краса і функціональність в одному тренажері. З його допомогою вам стане доступним ідеальний рельєф тіла.

Рама покрита спеціальною порошковою фарбою, яка збереже зовнішній вигляд тренажера в ідеальному стані. До технічно продуманим елементам конструкції можна віднести точні кулькові підшипники і латунні втулки, які забезпечують плавність ходу і не вимагають особливого догляду або обслуговування.

Лава ортопедична, що підвищує рівень комфорту при заняттях. Захисна панель виготовляється з міцної сітки.

Тренажер Inspire M3B комплектується такими аксесуарами: поворотним алюмінієвим грифом, алюмінієвим поворотним w-образним грифом, ручками з ременями, стропами для ніг.

У стандартну комплектацію також входить тренажер для ніг.

Виробником можуть бути внесені зміни в конструктив тренажера без повідомлення замовника.

Характеристики Мультистанція Inspire M3B
Вид застосування
домашній
Тип навантаження
вантажоблокові
Тип вправ
універсальний
Вага вантажного блоку, кг
95
Захист вантажного блоку
+
Групи м'язів
універсальний
Дивитися всі характеристики
Відгуки покупців
0
Додати відгук
support.svg
Важко вибрати?
Наші фахівці завжди допоможуть!
+380 44 391 31 20