097 184 30 63
 1. Блог

Шведська стінка: як за допомогою одного тренажера створити цілий спортзал дома

Шведська стінка: як за допомогою одного тренажера створити цілий спортзал дома

Займатися здоров’ям потрібно в будь-якому віці, тому помірні фізичні навантаження приносять не лише користь, але позитивно впливають на організм в цілому. Сьогодні не обов’язково пітніти в тренажерці, щоб мати привабливу фігуру. Облаштувати спортзал можна вдома і займатися в комфортних умовах. Шведська стінка – ідеальне рішення для всіх і кожного, хто поставив за ціль досягти максимального результату. Тренажер характеризується універсальністю, багатофункціональністю та простотою у використанні.

Шведська стінка: як за допомогою одного тренажера створити цілий спортзал дома

Обладнання займає мінімум вільної площі, що, без сумніву, з гідністю оцінять власники невеликих квартир, при цьому можна виконувати різноманітні задачі для комплексного опрацювання всього тіла.

Шведська стінка – універсальний тренажер для занять дома

Шведки з’явилися на світ на початку 19 століття в Швеції. Спочатку вони використовувалися виключно для підготовки військовослужбовців, пожежників та вчителів фізкультури. Сьогодні вони користуються популярністю та попитом в тренажерках, шкільних установах, санаторіях, купити різні моделі шведських стінок можна також для домашнього використання. Найпростіша конструкція нагадує драбину, що складається із рейок та перекладин. Займає мінімум місця, а тренуватися на ній можуть всі члени сім’ї. Канати, цільця, турніки, лави допоможуть зробити тренувальний процес максимально ефективним, корисним та цікавим. Всього на одній установці ви маєте змогу опрацювати всі групи м’язів, покращити силові показники, координацію та витривалість.

Особливості вибору дитячої спортивної стінки

Прищеплювати любов до спорту бажано з раннього віку, коли в ігровій формі малюк виконує комплекс цікавих вправ. Так, дитина правильно розвивається фізично, також заняття сприяють не тільки зміцненню м'язів, а й дозволяють розвивати фантазію, виробити гнучкість, координацію і дисциплінованість. До вибору дитячої спортивної стінки слід підійти відповідально. Ідеальне рішення для дітей до 10 років - дерев'яна конструкція. Екологічно чистий матеріал ідеально підійде для маленьких непосид. Часто деталі покриваються яскравими кольорами, що, звичайно ж, приваблює і привертає увагу маленьких діточок. Злегка шорстка поверхня поперечин не дасть зісковзнути рукам.

Якщо ви бажаєте придбати виріб для себе чи плануєте тренуватися всім сімейством, віддайте перевагу металу. Металева конструкція витримує найінтенсивніші навантаження та додаткове спортивне обладнання. Слизькі поперечини, мабуть, єдиний мінус, який легко усунути за допомогою неопреновых накладок.

Спосіб кріплення шведської стінки

Безпека завжди повинна знаходитися на першому місці. Ви ж хочете зміцнити здоров'я, а не нашкодити собі? Тому важливо надійно зафіксувати тренажер. Кріпитися може до стіни, в розпір (між стелею і підлогою), а також поєднувати ці два методи, що є найнадійнішим способом монтажу. Що можна, а чого не рекомендується робити? Не варто «чіпляти» обладнання до гіпсокартонних стін, а також натяжних стель - вони не розраховані на таке навантаження. Якщо хочете закріпити в розпір, щоб не пошкоджувати покриття підлоги і стелю, використовуйте в якості прокладки між конструкцією і підлогою / стелею шматочок лінолеуму або поліуретану.

Види шведок - від простої драбини до повноцінного комплексу.

 • П-подібні установки складаються не з однієї, а з двох драбин, які з'єднуються рукоходом.
 • Т-подібні. У моделях такого плану сама драбинка знаходиться по центру, а від неї відходять рукоходи.
 • Г-подібні. Шведки укомплектовані турніком у верхній частині.
 • Куточок. Відрізняються ергономічністю: вони займають мінімум простору при високій функціональності.
 • Трансформер. Користуються попитом і популярністю трансформери, які є знахідкою для невеликих приміщень, адже в складеному вигляді вони істотно економлять простір.

Переваги спортивного комплексу

 • Універсальність.
 • Багатофункціональність.
 • Простота в експлуатації.
 • Ергономічність.
 • Легко збирається, не вимагає особливих навичок у догляді.

В Україні купити шведську стінку можна в інтернет-магазині Inter Atletika. У спортмаркеті ви обов'язково знайдете тренажер, який буде відповідати всім вашим вимогам і побажанням.

Зміцнюйте власне здоров'я, формуйте привабливе тіло, тренуючись в комфортних домашніх умовах.

Вас зацікавить
14 424
4 200
10 890
804
Хіт
11 202
- Турнік InterAtletika ST058.2
В наявності
0
2 928
1 356
318
-25%
3 954
2 965
6 200