Допомога ЗСУ
Ми разом і ми переможемо!
067 777 58 66
  1. Кросфіт
  2. Модульна станція для кросфіту
  3. InterAtletika

Станція Explode Кросфіт KF520

Код: KF520
0
Під замовлення
297 030
Оплата

Готівкою, Банківської картою, Безготівковий розрахунок, Кредит і розстрочка

Гарантія
  • 12 місяців
Обмін / повернення товару впродовж 14 днів
Фото InterAtletika
InterAtletika Наше виробництво
Показати всі товари бренду
Також вас можуть зацікавити інші Модульна станція для кросфіту
Новий товар
65 874
71 088
Новий товар
766 002
Новий товар
900 330
Опис

Лінія спортивного обладнання Explode професійні тренажери для функціональних тренувань, кросфіта, стронгмена.

У світі ці напрямки фітнесу розвиваються досить інтенсивно, а тому зростає потреба в висококласному обладнанні. Саме до такого і відносяться станції Explode. Це спеціально розроблений комплекс, що складається з різноманітних блоків і елементів, які потрібні для ефективного функціонального тренування. Використовуючи станцію, можна розвивати як силові якості, так і тренувати витривалість, швидкість, гнучкість.

Виробник ретельно продумав конструкцію кожного тренажера вони не тільки гранично функціональні, дозволяють вміщати велику кількість спортивного інвентарю, а й досить компактні. Тому такий варіант, як станція кросфіт Explode, буде прекрасним рішенням для будь-якого залу вона дозволяє проводити як індивідуальні тренування спортсменів, так і заняття в групі з 12 осіб. Продумана конструкція станції дозволяє розмістити на мінімальній площі максимальний функціонал, що робить тренування із застосуванням станції Explode максимально ефективними і різнобічними. Станція Explode Кросфіт KF520 - професійне сучасне обладнання, яке гарантовано стане кращим рішенням для будь-якого спортивного клубу, який прагне розвиватися в ключі передових тенденцій фітнесу.

З обладнанням компанії Інтер Атлетика вітчизняний споживач знайомий давно – це найбільший виробник і дистриб'ютор на ринку України. Explode одна з кращих розробок компанії, яка завоювала популярність як у нас в країні, так і за кордоном, була відзначена на багатьох міжнародних виставках, використовується в змаганнях кросфітерів, стронгменів, задіяна на стадії підготовки до змагань. Станція кросфіт Explode обладнання високого рівня, якісне, функціональне, надійне і довговічне.

Відео збірки станції можна побачити за посиланням.

Характеристики
Тип
комплекс
Тип конструкції
стаціонарна
Лінія
Explode
Габарити ДхШхВ, мм
6758х4642х4206
Дивитися всі характеристики
Відгуки покупців
0
Додати відгук
support.svg
Важко вибрати?
Наші фахівці завжди допоможуть!
+380 44 391 31 20