З настанням холодів хочеться зігрітися в будь-який спосіб: випити зігріваючі напої, одягатися тепліше, багато рухатися. Звичайно ж, не хочеться одягати на себе багато шарів одягу, які будуть сковувати рухи, та й не факт, що дійсно буде тепло. Що ж робити, щоб відчути тепло, але не перетворитися на капустину? Термобілизна - сучасний “обігрівач” на всі випадки життя. Якісні вироби підтримують оптимальний температурний режим, пропускають вологу назовні, не сковують рухи. Що ще потрібно для повного відчуття комфорту, незалежно від того чим ви займаєтеся і в яких умовах знаходитесь.
Як вибрати якісну термобілизну
Сьогодні предмет гардероба з приставкою «термо» користується все більшою популярністю серед людей будь-якого віку, адже відчувати сухість, тепло і комфорт в будь-яку пору року хочеться всім і кожному.
І це не дивно, термоодежда має ряд переваг:
підтримує температурний режим, не дає промерзнути;
контролює потовиділення за рахунок спеціального плетіння волокон;
зручність і легкість в носінні, завдяки продуманій технології пошиття (шви плоскі або зовсім відсутні);
максимально облягає, можна поєднувати з іншими нарядами;
не обмежує рухи.
Сучасний ринок пропонує безліч варіантів - від термоносків до закритих комбінезонів. Вони різняться складом використаних матеріалів, цільовим призначенням, дизайном, виробником і вартістю. Що ж вибрати? Ви обожнюєте зимові види спорту, захоплюєтеся полюванням чи риболовлею, або шукаєте універсальне рішення для повсякденного носіння? Головне питання, на яке слід спочатку відповісти, - навіщо вам термоодяг?
Всі існуючі моделі, представлені на ринку товарів для відпочинку і спорту, призначаються:
для теплої і холодної пори року;
для занять спортом;
для повсякденного використання.
Види термобілизни для всіх і кожного
Синтетична призначається для людей, які займаються спортом, багато рухаються, ведуть активний спосіб життя. Синтетика відводить вологу від тіла, шкіра залишається сухою, не порушується оптимальний баланс. До складу такої термобілизни входить еластан, поліамід, поліпропілен.
Теплозберігаюча. Особливість такого одягу - здатність тривалий час зберігати тепло. При його виробництві використовується об'ємне або пористе плетіння і спеціальні теплоізоляційні волокна, що, власне кажучи, і забезпечує такий ефект. Це відмінний варіант для зимової риболовлі, полювання, тривалих прогулянок. Одяг характеризується практичністю, зручністю, зберігає свої властивості навіть при щоденному використанні. Виготовляється як із синтетичних, так із натуральних матеріалів (бавовна, шерсть). Скільки коштує термобілизна? Ринок пропонує різні варіанти, вартість на які часом істотно відрізняється (так, наприклад, гольф одного виробника в пару разів перевищуватиме за ціною аналог іншого бренду). Все залежить від якості швів (або їх повної відсутності), процентного співвідношення матеріалів, призначення.
Гібридна (універсальна). Про такий термоодяг кажуть, що підходить на всі випадки життя: на роботу, на прогулянку, на пробіжку, в кафе і т.д. Виріб відповідає всім вимогам - міцний, легкий, чудово зберігає тепло і відводить вологу. Білизна може бути двох і тришарова, завдяки чому точно не буде холодно навіть в найлютіші морози. Одягати можна для альпінізму, туризму, полювання і повсякденного носіння.
Одна з основних переваг білизни - її можна використовувати не тільки з метою захисту організму від переохолодження, але також від перегріву під час активних фізичних навантажень. Це можливо завдяки властивості тканини виводити піт і зайве тепло з поверхні тіла. Також вироби відмінно підходять не тільки в осінньо-зимовий період, коли так хочеться зігрітися, спеціальні моделі дозволяють відчувати максимальну зручність, комфорт і свободу. Деякі виробники використовують волокна, що містять молекули срібла, що перешкоджає розмноженню бактерій.
Переваги термобілизни
легка вага;
не потрібно надягати на себе пару шарів одягу;
простота в догляді і використанні;
підходить для активного проведення часу, повсякденного носіння.
Термоодяг відрізняється від звичайних предметів гардероба, тому, якщо ви хочете, щоб наряд служив вам вірою і правдою, рекомендується правильно доглядати за ним:
не прати при температурі води вище 40 градусів;
не можна прасувати;
не використовувати засоби для виведення плям, відбілювачі та інші агресивні миючі засоби, які можуть зруйнувати структуру волокон;
сушку проводити природним шляхом (не застосовувати фен, обігрівач, сушку і т.д.).
Часто бувають ситуації, коли людина купує дороге вбрання, а потім нарікає, що немає ніякого «чарівного ефекту». Один з головних секретів - білизну потрібно одягати на голе тіло, не потрібно під низ натягувати на себе футболку, майку або кофточку з метою “щоб ще тепліше було” - в такому випадку, обраний предмет гардероба просто не буде функціонувати. Враховуйте свою активність, температуру навколишнього середовища і особисті переваги.
В Україні купити термобілизну можна в інтернет-магазині InterAtletika. У нашому спортмаркеті ви знайдете моделі на всі випадки життя, для будь-якого хобі і на будь-який смак.
Подбайте про те, щоб вам було комфортно, тепло і зручно в будь-яку пору року!