044 391 33 44
  1. Блог

Секрети вибору термоодягу, в якому вам буде тепло і комфортно

Секрети вибору термоодягу, в якому вам буде тепло і комфортно

Помірні фізичні навантаження корисні для здоров'я. Тренуючись, ми не лише підтримуємо тіло в тонусі, але також отримуємо заряд бадьорості і прекрасного настрою на тривалий період. В зимову пору не хочеться переносити заняття чи звичну прогулянку на свіжому повітрі лише через мінусову температуру за вікном. Як же підтримувати температурний режим тіла? Впоратися з даним завданням допоможе термобілизна.

Секрети вибору термоодягу, в якому вам буде тепло і комфортно

Кожен з нас, мабуть, якщо не носив такий предмет гардеробу, то чув про нього. Найважливіше, що варто знати - білизна не зігріває, а ефективно виводить вологу, знижуючи втрату тепла організмом.

Підтримайте температурний режим тіла

Даний предмет гардеробу не лише зігріє в люті морози, але також замінить парочку шарів одягу. Маючи такий аксесуар у своєму арсеналі, вам не доведеться натягувати на себе одночасно пару светрів, перетворюючись в капустину. Сьогодні таку багатошаровість замінить всього один набір реглана і штанів чи комбінезон (в даному питанні все залежить від ваших особистих уподобань). Іноді люди нарікають, що купили якісну термобілизну, а вона не гріє. В чому може бути причина?

Їх може бути відразу кілька:

  • Ви неправильно підібрали розмір. Не купуйте "про запас на пару розмірів" або "впритул", вибирайте під свої параметри.
  • Ви використовуєте одяг не за призначенням. Наприклад, носите варіанти для температурної позначки -10 градусів під час туристичного походу, підкоряючи вершини засніжених гір, коли позначка на термометрі може досягати -25 градусів.
  • Ви одягаєте не на голе тіло (між тілом і, наприклад, термофутболкою не потрібно додатково одягати майку з метою посилення ефекту. Вона буде "блокувати роботу" термобілизни).

Перед походом в магазин слід зрозуміти:

  • за яких відміток на термометрі будете використовувати
  • з якою метою плануєте носити одяг
  • що очікуєте отримати від термоодягу

Принцип дії базується на тому, що тканина здатна "дихати", при цьому виводить вологу (піт) з організму. Унікальна пряжа і спеціальний композитний матеріал забезпечують максимум комфорту при носінні. Більшість виробників також використовують спеціальні волокна, які містять молекули срібла, що перешкоджає розмноженню бактерій. Потрібно відзначити, що для різної сфери діяльності рекомендується різний тип одягу. Адже можна шукати наряд для активних спортивних занять (велосипедна їзда, катання на лижах і т.д.) або для повсякденного носіння.

Які типи термоодягу існують

  • Із синтетичних тканин. Основна функція - відводити піт. Витримує температуру від +10 до -25 градусів. Ідеально підходить для всіх зимових видів спорту.
  • Функціональний одяг з додаванням вовни мериноса (порода баранів) вважається найтеплішим, адже саме шерсть здатна довго зберігати тепло. Більше підійде для повсякденного носіння, а також для риболовлі, полювання, туризму. Розрахований на температурний режим від +5 до -25.
  • З додаванням ниток Coolmax. Це вже сучасніший варіант, який характеризується як зігріваючим, так і охолоджуючим ефектом. Це пояснюється тим, що в деякі зони додаються ці нитки, які створюють вентильований ефект. При інтенсивних навантаженнях "включається" функція охолодження. Матеріал витримує від + 20 до -20 градусів. Переваги полягають у тому, що такий предмет гардероба не тільки зберігає сухість, але також підтримує контроль мікроклімату. Є ідеальним вибором для активних видів спорту.
Секрети вибору термоодягу, в якому вам буде тепло і комфортно

Варто відзначити, що шви виконуються назовні і мають приплющену форму. У більш дорогих моделях шви зовсім відсутні. Виробники також можуть комбінувати кілька видів матеріалів в залежності від призначення аксесуара.

Переваги термобілизни

  • не потрібно одягати на себе багато шарів одягу;
  • тренуватися на свіжому повітрі можна навіть в зимову пору року;
  • легка вага;
  • простота в догляді і використанні;
  • не втрачає зовнішній вигляд навіть після багаторазового прання.

Деякі виробники застосовують спеціальні волокна, що містять молекули срібла. Матеріал з такими волокнами перешкоджає розмноженню бактерій і є кращим рішенням для різних напрямків активного спорту. Не забуваємо про правильність вибору розміру: наряд повинен "сидіти" по фігурі, не сковуючи рухи.

У наші дні ринок пропонує величезний вибір виробів: комбінезони, терморукавички, термолосіни, термошкарпетки, гольфи з довгим і коротким рукавом і т.д. Купити термобілизну можна як в Києві, так і в інших містах України. Так, на сайті "Інтер Атлетика" представлені різні варіанти термоодягу за низькими цінами на всі випадки життя - для повсякденного носіння, тренувань під відкритим небом, для альпінізму, зимових велосипедних прогулянок

Подбайте про власний комфорт!