097 184 30 63
  1. Блог

Особливості вибору м'яча для пляжного волейболу

Особливості вибору м'яча для пляжного волейболу

Коли надворі чудова погода, повіває прохолодний вітерець і сонце лагідно грає своїм промінням, точно не хочеться засиджуватися в чотирьох стінах. Чим можна зайнятися і як з користю провести вільний час? Відпочити можна за рухливою грою в волейбол. А грати на пляжі корисно для здоров'я і цікаво. Отже, ви не лише продемонструєте майстерність, але також весело відпочинете, отримаєте море яскравих емоцій і адреналіну. Звичайно, вам не обійтися без головного атрибуту - волейбольного м'яча.

Особливості вибору м'яча для пляжного волейболу

З якими складнощами при виборі даного спортивного інвентарю ви можете зіштовхнутися? Як знайти дійсно якісний виріб, який не розповзається після першої гри?

Як обрати м'яч для пляжного волейболу?

Волейбол - рухливий вид спорту для енергійних людей. Сила удару по м'ячу має бути немаленькою, тому важливо купити міцний і надійний аксесуар. Вони бувають для аматорських поєдинків і для змагань. Вони відрізняються маркуванням, якістю використаних матеріалів і, звичайно, вартістю. Для дружнього поєдинку між командами цілком вистачить купити волейбольний м'яч хорошої якості, але без маркування.

Пляжний волейбол проходить на вулиці, тому м'ячик має бути стійкий не тільки до сили удару, але також до вологи та температурних перепадів, сонячних променів. Однак, не слід експериментувати і залишати спортивний аксесуар довго "грітися" на сонці. Нутрянка волейбольних м'ячів - гума, яку накачують повітрям до потрібних показників. Оболонка - штучна або натуральна шкіра. Другий варіант використовують для закритих приміщень, оскільки матеріал схильний до деформації та не переносить вологу.

Окружність ігрового атрибута становить 65-67 см, а важить всього 280 грамів. На сьогодні виробники застосовують дві стандартні технології при виробництві:

  • Шиті. Їх оболонка - надійно зшиті між собою клаптики натуральної чи штучної шкіри. Такий варіант вибирають для пляжного волейболу.
  • Клеєні. Технологія виробництва складніша, якщо порівнювати з шитими м'ячами. На гумову камеру наноситься армований шар з ниток, потім - синтетики або шкіри. Вони відрізняються високою зносостійкістю і підходять для залу.

Варто відзначити, що зустрічаються вироби, в яких шар шкіри покривається додатково мікрофіброю, що робить аксесуар більш еластичним і менш слизьким. Але купуйте такі тільки для гри на піску, оскільки на асфальтовому покритті шар мікрофібри швидко зноситься.

Чим відрізняється волейбольний м'яч від баскетбольного і футбольного?

Для будь-якого з перерахованих напрямків в спорті важливо правильно підібрати аксесуар, щоб гра була з комфортом і в радість.

Волейбольний м'яч має найменшу вагу і розміри. Баскетбольний більший розмірами і має оболонку із гуми, а футбольний і волейбольний - зі шкіри або високоякісного замінника.

М'яч для волейболу менше накачаний, але більш пружний і еластичний, якщо порівнювати з футбольним. Для пляжу заведено використовувати яскраві колірні рішення: так простіше стежити за його польотом. Салатові, зелені, помаранчеві, з барвистими принтами - вибирайте виріб в тон літнього настрою й отримуєте неймовірні враження від гри.

В Україні купити волейбольний м'яч можна в інтернет-магазині "Інтер Атлетика", де представлений великий вибір виробів для аматорських поєдинків, тренувань, змагань. У каталозі ви можете вибрати будь-яку модель з доставкою по всій території України.

Особливості вибору м'яча для пляжного волейболу

Збирайте хорошу команду і насолоджуйтеся кожним моментом!

Вас зацікавить
1 280
943
1 000
3 018
950
1 150
863
10 710
1 465
7 176
- Батут Techsport TX-Т-14FT
В наявності
0
13 944
-44%
11 601
6 498
1 104
8 088
4 986