097 184 30 63
 1. Блог

Лінійка тренажерів для силового тренінгу KF – справжній прорив у світі спорту

Лінійка тренажерів для силового тренінгу KF – справжній прорив у світі спорту

"Інтер Атлетика" представила лінійку сучасних тренажерів з вбудованими вагами - силове обладнання для тих, хто працює на результат і не звик зупинятися перед труднощами. Багатофункціональні агрегати з відмінним функціоналом, стильним дизайном підійдуть для виконання тренувальних програм людям з різним рівнем фізичної підготовки.

Линейка тренажеров для силового тренинга KF – настоящий прорыв в мире спорта

Міць і сила в кожному русі, а точність проектування - запорука ефективних і комфортних занять.

Силові тренажери вбудованими вагами KF - поєднання брутального дизайну і технологічності

Одна з головних переваг серії - використовувати обладнання можна як в приміщенні, так і як на відкритих територіях. Технологія гарячого цинкування забезпечує довготривале використання, стійкість до корозії, температурних перепадів і механічних пошкоджень протягом десятиріч. Тренажери для силового тренінгу працюють на результат. Всі моделі оснащені механізмом регулювання навантаження в широкому діапазоні, значить, можна ефективно опрацювати основні та ізольовані групи м'язів.

Конструкція кожного виробу розроблена з урахуванням анатомічної будови людського тіла, завдяки точності проектування спортсмен виконує рухи плавно і без ривків, включаючи в роботу максимальну кількість м'язових груп. Антивандальні агрегати витримують високе навантаження і різну вагову категорію користувачів, оскільки виготовлені з надміцної сталі товщиною 3 мм. Всі рухомі частини захищені спеціальними заглушками, які забезпечують необхідну надійність для інтенсивного використання. Траєкторія руху вантажів і їх вага визначається налаштуваннями спортінвентарю, що робить тренувальний процес безпечним, ефективним і комфортним.

Тренажери для силового тренінгу KF - вибір справжніх переможців

Обладнання призначене для людей, які ставлять цілі та обов'язково їх досягають, не зупиняючись на половині пройденого шляху.

У лінійці тренажерів з вбудованими вагами KF представлені:

 • верхня тяга;
 • тяга важеля;
 • жим ногами;
 • тренажер горизонтальний;
 • жим для присідань;
 • батерфляй;
 • жим вгору;
 • розгинач стегна;
 • трицепс бруси;
 • біцепс машина;
 • комбінований верстат;
 • парта Скотта з лавою і гантелями.

На кожному агрегаті ефективно опрацювати мускулатуру може і новачок, і професійний спортсмен. Головне - правильно скласти тренувальну програму і вибрати посильне навантаження, враховуючи рівень фізичної підготовленості та індивідуальні особливості організму.

Линейка тренажеров для силового тренинга KF – настоящий прорыв в мире спорта

Виробник надає покупцю можливість вибрати бажане кольорове виконання в представлених варіантах, що дозволить гармонійно адаптувати обладнання в спортивний зал будь-якого класу.

Купити тренажери з вбудованими вагами KF пропонує "Інтер Атлетика" всім бажаючим зміцнювати здоров'я і підтримувати тіло в хорошій фізичній формі. Спортивний інвентар розрахований на інтенсивні навантаження, відрізняється відмінним функціоналом, підійде для комерційного та індивідуального використання, буде повноцінною зоною для тренувань.

Відчуйте міць і силу занять на силових тренажерах нового покоління!