Щоб мати міцне здоров’я, привабливу статуру, не обов’язково займатися у тренажерці. Придбати обладнання для облаштування домашнього спортзалу можуть всі бажаючі підтримувати тіло в тонусі, тренуватися й досягати поставлених цілей. Систематична робота над собою завжди дає результат. Якщо ви поставили перед собою задачу наростити м’язову масу, вам знадобиться надійний помічник - настінний турнік. Вам навіть не прийдеться покидати квартиру - замовлення можна оформити практично в будь-якому спеціалізованому інтернет-магазині. Багатофункціональний тренажер не лише займає мінімум вільної площі, але також дозволяє виконати максимальну кількість вправ.
Настінний турнік: робимо сталеві м'язи вдома
Обладнання є універсальним і найбільш поширеним з усіх видів тренажерів, так як воно зручне і просте в експлуатації. І якщо ви мрієте про такі же міцні і сталеві м'язи, як у зірок, то настінний турнік допоможе вам втілити мрію в реальність. Що потрібно від вас? Систематично вправлятися, грамотно скласти тренувальну програму і вибрати правильне спорядження. Багатофункціональний спортивний інвентар дозволяє прокачати як основні, так і м'язи-стабілізатори. Займатися ви можете у зручний час, не витрачати час на дорогу до тренажерки, а при грамотному підході до виконання вправ, ви отримаєте такий же результат, як і в спортзалі.
5 причин - чому варто купити настінний турнік
Ергономічність. Виріб монтується до стіни, не займає багато місця. Також є моделі стельові і кутові, відрізняються способом монтажу.
Багатофункціональність. Деякі установки додатково коплектуються брусами, що дозволяє розширити спектр завдань: опрацьовувати як комплексно тіло, так і певну зону.
Зручність і комфорт експлуатації. Зручний хват забезпечує відмінне зчеплення з руками, перешкоджає виникненню мозолів на долонях. Рукоятки для хвата встановлені під анатомічно правильним кутом, що забезпечує комфорт та зручність.
Немає вікових обмежень. Займатися можуть люди різних вікових категорій, будь-якого рівня фізичної підготовки.
Простота в догляді і тривалий термін служби. Спортивний інвентар невибагливий в догляді, а при належній експлуатації прослужить вірою і правдою не один рік. Ви ж не збираєтеся спеціально перевіряти на міцність становку, використовуючи биту? Хоча удари битою йому не страшні.
Які вправи можна виконувати на тренажері? Які м'язи працюють?
Залежно від поставлених цілей може відрізнятися конструкція. Наприклад, для опрацювання більшої кількості м'язових груп хорошим рішенням буде турнік з брусами. Працюють і основні, і допоміжні м'язи. Навантаження при роботі з навісним обладнанням припадає на верхню частину тулуба: руки, біцепси, трицепси, дельтовидні, грудні, верхнього і нижнього преса, спинні.
Можна виконувати такі комплекси:
віджимання;
підтягування;
вис;
скручування;
підйом ніг.
Приступаючи до тренувального процесу, обов'язково треба провести розминку: присідання, стрибки зі скакалкою, біг чи інший вид кардіонагрузок. Вправи виконуйте рівно і без ривків, стежте за диханням і положенням тіла. Дотримуйтесь техніки - рухи повинні бути чіткими, робити акцент варто на якість виконання, а не на кількість підходів. Тренер, картинки або відео допоможуть освоїти техніку в найкоротші терміни.
При регулярних заняттях стабілізується робота серця і легенів, поліпшується самопочуття, підвищується витривалість і сила, мускулатура набуває потрібний рельєф і форму.
Купити настінні турніки в Україні пропонує інтернет-магазин "Інтер Атлетика". У нашому спортмаркеті представлені моделі, за допомогою яких можна збільшити м'язову масу, опрацювати вибрані групи м'язів, скинути парочку зайвих кілограмів, зробити поставу рівною і привабливою, позбутися від болю в спині, поліпшити загальний стан організму і зміцнити здоров'я в цілому. Вибирайте тренажер з відповідним типом кріплення, додатковими аксесуарами (лямками, петлями, гачками, накладками на ручки) або без них, враховуйте поставлені цілі, габарити приміщення і вагову категорію користувача.