097 184 30 63
  1. Турніки, бруси, прес

Настінні турніки

Сортувати:
Новинка
-8%
3 500
3 220
-8%
5 166
4 753
-8%
5 100
4 692
base64 Распродажа недели
4 656
-8%
3 850
3 542
-8%
3 200
2 944
-8%
3 100
2 852
-8%
2 100
1 932
base64 Gymnova
Хіт
-8%
1 584
1 457
-8%
1 146
1 054
-8%
642
591
Filter
Ціна
Виробник
Вид застосування
Вид турника (брусів)
Тип кріплення турніка (брусів)
Максимальне навантаження
Групи м'язів
Виконання
Матеріал
- Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Переглянути відео
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
- Як швидко накачати крила
Як швидко накачати крила
Як швидко накачати крила
- Основні правила тренувань
Основні правила тренувань
Основні правила тренувань

Настінний турнік – краще рішення для розвитку м'язів

Робота з власною вагою - невід'ємна частина силового тренінгу. І найбільш затребуваний і популярний тренажер в формуванні сильної мускулатури - настінний турнік. Це класика для виконання силових вправ, яка дозволяє взяти максимум користі для тіла при мінімальних фінансових витратах на невеликій площі. А ефективно тренуватися можуть всі бажаючі, незалежно від віку і рівня фізичної підготовки.

Турнік на стіну - ефективний тренажер на всі групи м'язів

Основа конструкції - металева перекладина для виконання різних спортивних вправ. На ньому можна підтягуватися широким, вузьким, прямим, а також зворотним хватом. В ході занять основне навантаження беруть на себе наступні групи м'язів: грудні і м'язові групи спини, трицепс, біцепс. Тренувальну програму можна побудувати таким чином, щоб включити в роботу черевні м'язи і ноги.

Що дають систематичні заняття на турніку? Завдяки регулярним тренуванням розвивається сила і витривалість, поліпшується постава, формується спортивна статура, в цілому зміцнюється здоров'я. Спортінвентар відрізняється універсальністю, простотою використання, демократичною ціною і невеликими габаритами.

Переваги тренувань на настінному турніку

  • Спортивне обладнання займає зовсім небагато місця, що дозволяє раціонально використовувати площу в приміщенні.
  • Універсальність і багатофункціональність. На одному тренажері можна зміцнювати м'язи, худнути, опрацьовувати проблемні зони, покращувати поставу. Все залежить від тренувальної програми і поставлених цілей.
  • Доступність і демократична вартість. Настінний турнік недорого купити в Україні можна практично в кожному магазині товарів для спорту та активного відпочинку.
  • До обладнання можна кріпити функціональні петлі, боксерську грушу, канати, еластичну стрічку, що розширить тренувальну програму.
  • Систематичні тренування на турніку сприяють зміцненню м'язового корсета, а це дозволяє не тільки ефективно опрацювати мускулатуру, але також позбутися від болю в спині, поліпшити поставу.

Вибираючи спортивне обладнання для домашньої тренажерки, звертайте увагу на поверхню поручнів і поперечини. Бажано, щоб вони мали гумове покриття, оскільки на металі руки будуть зісковзувати. Пам'ятайте про максимально допустиме навантаження: враховується вага власного тіла і додаткового спорядження. Вибір тренажера також буде залежати від особливостей планування квартири (наприклад, не рекомендується монтувати інвентар до гіпсокартонної стіни, оскільки вона не розрахована на високі навантаження).

В інтернет-магазині "Інтер Атлетика" представлені як класичні варіанти настінних турніків, так і моделі "турнік + бруси", купити які можна на найбільш вигідних умовах з доставкою в обумовлені терміни в будь-який куточок України.