044 391 33 44
  1. Велосипеди, скейти, самокати

Велосипеди

Сортувати:
21 085
20 700
2 990
1 955
base64 Gymnova
Filter
Ціна
Виробник
Тип
Розмір рами
Діаметр коліс, дюймів
Вид амортизації
Виробник гальм
Тип гальм
Матеріал рами
Кількість швидкостей
Виробник перемикачів
Виробник вилки
Тип вилки
Хід вилки
Кількість коліс
Рік
Вікова група
Підлога
- Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Переглянути відео
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
- Як правильно вибрати велосипед для туристичного походу?
Як правильно вибрати велосипед для туристичного походу?
Як правильно вибрати велосипед для туристичного походу?
- Користь вело - прогулянок
Користь вело - прогулянок
Користь вело - прогулянок

Велосипед – найкраща альтернатива міському транспорту

Велосипедні прогулянки - чудове перезавантаження всього організму і прекрасний засіб від стресів і втоми. Крутячи педалі, ви тренуєте сідниці, стегна і литкові м’язи, нормалізуєте роботу дихальної і серцево-судинної системи, в цілому зміцнюєте організм.

“Хочу купити велосипед” - про це задумується багатьох людей, які стежать за своїм здоров'ям і хочуть підняти собі настрій. Щоб не помилитися з вибором, необхідно знати, як влаштований якісний велобайк і звернути увагу на основні фактори, із яких складається його конструкція.

Велосипед - засіб пересування і тренажер на всі групи м'язів

Двоколісний транспорт не забруднює навколишнє середовище, не займе багато місця у вашому домі, а вам не знадобиться водійське посвідчення для управління. Велобайк - найкраща альтернатива міському транспорту! Вам не доведеться простоювати в пробках і переживати, що не встигнете на важливу зустріч або невчасно доїдете на роботу. Ви самі розпоряджатися вільним часом, добираючись до потрібного пункту призначення.

Велосипедна їзда корисна для людей будь-якого віку, фізичної підготовки. Ви завжди можете навчитися їздити на велосипеді, навіть якщо не вчилися цьому в дитинстві. Перед тим, як придбати "залізного коня", зверніть увагу на те, як ви будете його використовувати і в якій місцевості будете їздити. Для екстремальної або спокійного подорожі знадобиться байк певного виду.

Популярні види велосипедів за цільовим призначенням

  • Гірський - популярний і затребуваний варіант. Існують і інші назви: ATB, MTB, найнер, хардтейл і інші. Призначення у них також відрізнятиметься: для стріту, фрірайду, крос-кантрі, даунхілу. Він пройде там, де класичний не впорається, подолає будь-які нерівності дорожнього полотна і проїде найвужчими стежками. Йому властива міцна масивна рама, широкі покришки з високим протектором для хорошого зчеплення з дорогою, велика кількість передач і дискова або обідна гальмівна система, амортизація. Кожен підвид комплектується по-різному (залежить від місцевості, для якої він найкращим чином підійде).
  • Туристичний - чудове рішення для прихильників велотуризму. Варто враховувати, що туристичний байк не розрахований для місцевості з нерівностями, а от з рівними польовими дорогами і подоланням немалих дистанцій він впорається на ура. Такі моделі оснащені потужною світлотехнікою, жорсткою вилкою, широкими покришками. Вага буде меншою, якщо порівнювати з гірським велосипедом, а ціна приємно здивує.
  • Фетбайку під силу справитися не лише з нерівностями дорожного полотна, але він з легкістю пройде по снігу, льоду, піску. Цей агрегат вражає своєю потужністю і функціоналом. Фети мають широкі колеса (за що обладнання і отримало свою назву). Вага варіюється від 15 до 18 кг, розганяються до 25-30 км/годину і підходять для зимової чи пляжної велоїзди.
  • Шосейний відрізняється тонкими колесами, невеликою вагою та кермом у вигляді баранячих ріг. Таке поєднання конструкційних характеристик дозволяє розвинути високу швидкість і забезпечує чудову аеродинаміку велосипедисту. Підходить лише для їзди рівними асфальтованими дорогами.
  • Сітібайк вибирають для пересування рівними трасами. На велобайку можна і на роботу дістатися, і відправитися в магазин за покупками, і просто накинути пару кружечків на найближчому стадіоні. Невибагливий у використанні, має 2-3 швидкості. Важкий сітібайк з вертикальною або практично вертикальною посадкою не здатний розвивати високу швидкість і не підходить для пересування по бездоріжжю. Практичність і комфорт - основні характеристики. Додатково обладнуються багажником, підніжкою, кошиком для продуктів, крилами, фарами, захистом ланцюга. Широке сидіння забезпечує максимально зручну посадку велосипедисту.

Перед тим як купити велосипед через інтернет чи в спеціалізованій точці продажу, необхідно підібрати оптимальний розмір рами під ріст велосипедиста. Кожна якісна модель випускається в декількох варіантах, як і звичайна розмірність в одязі. Якщо ви точно знаєте свій ріст, тоді без проблем можете визначити ростовку виробу чи проконсультуватися з менеджерами інтернет-магазину “Інтер Атлетика”.

Види велосипедів за типом конструкції

  • Електровелосипед - справжня знахідка для їзди рівними дорогами і трасами. Такі байки облаштовано електродвигуном, який знімає частину навантаження з велосипедиста (не доведеться часто крутити педалі). Виробники випускають моделі, які різняться дизайном, запасом ходу, вартістю. На двоколісному агрегаті даного типу можна подолати без підзарядки десятки кілометрів.
  • Складаний - відмінне рішення для жителів квартир, у яких кожен сантиметр вільного простору на рахунку. Складані велосипеди відрізняються невеликими колесами, гарною маневреністю, легко складаються.
  • Вантажний призначений для перевезення вантажів. Такий велобайк має три колеса (одне розташовується спереду, два - ззаду) і місткий візок. Розвинути високу швидкість на ньому не вийде. Часто вантажні моделі використовують для розвезення пошти в селищах.
  • Тандем. На ньому одночасно можуть крутити педалі двоє людей. Велосипедист, що знаходиться попереду, керує транспортним засобом і перемикає передачі.
  • Лігерад (лежачий). Спинка розташована фактично в горизонтальному положенні. Пересуватися на байці даного типу мають можливість люди з порушеннями роботи опорно-рухового апарату.

Також виділяють і інші категорії велобайків

  • Чоловічий - класичний варіант, що представлений різними видами.
  • Жіночий розроблений з урахуванням анатомії будови жіночого тіла. Верхня труба рами приспущена або може її взагалі не бути, більш широке сидіння (якщо порівнювати з чоловічим велобайком).
  • Підлітковий відрізняється від "дорослого" розмірами, при цьому функціонал залишається на висоті.
  • Дитячий підійде для найменших велолюбителів. Існують двоколісні, триколісні, чотириколісні (бічні коліщата, які знімаються).

Де купити в Україні спортивний велосипед?

На сайті представлено величезний вибір байків для їзди по різній місцевості. Менеджери групи компаній "Інтер Атлетика" допоможуть вам вибрати правильну модель, враховуючи ваші вимоги і побажання. У нас ви можете купити недорого велосипеди гірські, міські, шосейні, чоловічі, жіночі та дитячі. Залишайтеся в прекрасній фізичній фому і крутіть педалі назустріч свіжим відчуттям і яскравим емоціям.