Скейти
Сучасний скейт для їзди і розваги
Дітям цікаво пізнавати світ, постійно знаходитися в русі, відкривати для себе щось нове і ділитися своєю незгасаючою енергією з оточуючим світом. Сьогодні існує великий вибір найрізноманітніших товарів для спорту і активного відпочинку, що дозволяють проводити час на свіжому повітрі: ролики, толокари, самокати, велосипеди, скейти. Скейтбординг вибирають люди з величезним запасом енергії, які не бояться пригод. Купити скейтборд для початківця - значить інвестувати в здоров'я, оскільки ви будете проводити більше часу на свіжому повітрі, розвиватися і спілкуватися з однодумцями, замість того, щоб сидіти в чотирьох стінах за комп'ютерними іграми чи переглядом фільмів. На виробі ви обов'язково навчитеся кататися, а в майбутньому підберете спеціальну модель для тренувань.
Види і відмінні характеристики скейтборду
Скейт - це дошка без ознак розшарування, а його вартість залежить від якості використаних матеріалів, дизайну, бренду виробника. На нашому сайті представлені моделі як для найменших, так і для більш досвідчених скейтерів. Для початку можна придбати просту дошку з широкими стійкими колесами, на якій вчитися їздити буде зовсім нескладно. Такий варіант відрізняється стійкістю, а поверхню дошки можна прикрасити різноманітними наклейками, створивши неповторний дизайн.
Скейтборд вибирати необхідно, враховуючи вміння катання, призначення (для трюків або їзди рівними дорогами), вік користувача. Вироби відрізняються за формою, розміром, вигином деки. Вам необхідно вибрати модель, яка повністю відповідатиме всім вашим вимогам і побажанням, тоді катання буде комфортним і безпечним.
Основні види і призначення скейтів
- Класика - найпопулярніший вид дошки на колесах, що підходить і для їзди, і для виконання нескладних трюків. Такий варіант відповідає вимогам і початківця, і досвідченого скейтбордиста. Широкі деки зручні для навчання, для виконання трюків підійде вузька дошка.
- Трюковий призначений для виконання трюків. Вибираючи виріб такого типу, зверніть особливу увагу на підвіски - вони мають бути зі сталі (вона краща і надійніша), алюмінієві можуть не витримати навантаження. Великі колеса будуть більш швидкісними, але менш маневреними, проте маленькі коліщатка підходять для майданчиків з рівним покриттям.
- Круізер практично нічим не відрізняється від класичного скейтборду. Основна відмінність в формі деки: задня частина трохи скошена, а носова виконана з невеликим зрізом. За рахунок цих характеристик дошка для катання має менші розміри, зручна при транспортуванні, а для зберігання потрібно менше місця. Підходить і для новачків, і для професіоналів.
- Лонгборд - швидкісний вид скейта, який відрізняється довгою декою. Здійснювати трюки на ньому не вийде, але можна запросто розвинути високу швидкість.
Матеріал, поверхня і розміри скейта
Якісні вироби виконані з канадського клена. Деревина укладається в кілька шарів (сім-дев'ять) і пресується. Існують і пластикові деки: їх цінова категорія значно нижча, але довговічність і пружність поступаються дереву. Деякі виробники при виготовленні використовують алюміній і скловолокно, але перевагу таких снарядів зможе оцінити тільки справжній кваліфікований спортсмен.
На швидкість навчання впливає і довжина скейта. Для дітей слід придбати саме довгий варіант. Особливо, якщо дитина має високий зріст. Для середнього розміру ноги підійде дошка шириною в 20 см. Дошка з іншими параметрами знадобиться після того, як уміння будуть закріплені. Перш ніж купити скейт в Україні, необхідно перевірити поверхню. Дека повинна бути рівною, без тріщин, механічних пошкоджень та інших дефектів. Якщо виявиться навіть найменша нерівність, ризикуєте отримати травми.
Колеса, підвіски і підшипники
Траки або підвіски - це спеціальні деталі, які зазвичай прикручуються під самою декою. Вони можуть при цьому відрізнятися за вагою. Підвіски не повинні виступати за межі самої дошки. Траки виробляються зі сталі або алюмінієвого сплаву, що також формує ціну скейта. Останній варіант забезпечує кращу маневреність за рахунок своєї невеликої ваги, але для виконання складних трюків краще вибирати сталеві підвіски.
Скейт для дитини або дорослого скейтбордиста обов'язково має бути з якісними колесами. Вони, як правило, мають діаметр від 50 до 70 мм, виробляються з поліуретану або каучуку. Новачкам слід придбати моделі з невеликими колесами, адже їх контролювати набагато простіше. Звертайте увагу на жорсткість: вона досягає від 78 до 100%. Перший варіант характеризується м'якими колесами і підвищеним зчепленням, а другий є більш швидкісним і жорстким.
Підшипник відповідає за накат і швидкість пересування, розподіляє навантаження (в кожне колесо вставляється по два підшипника). Вони бувають різного класу точності (від ABEC1 до ABEC7). Чим більша дана цифра, тим більшу швидкість розвиває скейтборд.
Вибираємо скейт: кілька корисних порад
- Для новачків вибирайте довгу дошку з широкими великими колесами.
- Для середнього розміру стопи підійде дека шириною 20 сантиметрів.
- Поверхня повинна бути ідеально рівною, без тріщин, подряпин і інших пошкоджень.
- Якісний виріб має добре пружинити.
Купити дитячий скейтборд можна за вигідними цінами в спортивному магазині "Інтер Атлетика", де представлений широкий асортимент товару для всіх і кожного, хто хоче активно проводити час на свіжому повітрі і не боїться ризикувати!